Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vírustagadó és/vagy oltásellen...

Vírustagadó és/vagy oltáselleneseket milyen szankcióval súlytanátok?

Figyelt kérdés

Szerintem most jött el az a pont, amikor rá kéne csapni az asztalra, és megfenyegetni azokat akik tagadják a covidot és oltás ellenesek. Vagyonelkopzás, börtönbüntetés stb.


Miért nem fogja fel a sok agyhalott nagymamagyilkos hogy miattuk hal meg napi 270 ember? Hogy tudnak a lelkiismeretükkel elszámolni?



2021. márc. 26. 12:13
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
79%
Na, most egyből kiderült, hogy mennyi sok szadista oltáspárti van... Őket kellene deportálni egy szigetre aztán fokosozzák meg egymást, ha ennyire vágynak rá!
2021. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
16%

A videó végén látható disznófej lehetne a vírustagadók, őket is így kéne büntetni!

[link]

2021. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 bbenjoe ***** válasza:
13%
Ha nyilvánosan az oltások ellen agitál, úgy súlyos pénzbírsággal.
2021. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
86%
Elég szomorú, hogy ilyen rövid idő alatt eljutottunk arra a szintre, hogy aki nem bólogat szorgalmasan és egyöntetűen a kormánnyal, azt már máglyára vetnék...
2021. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
71%
Az összes víruspánikoltatót kilőném a cibe a holdra hadd őrjöngjenek ott maguknak ahogy akarnak. Mi pedig élnénk Svédország, Tanzánia, az USA normális államai és társai nyugalmas influenzaszezonjait.
2021. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
21%
Beosztanám öket kötelező közmunkára egy covid-osztályra.
2021. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
12%
kötelezővé kéne tenni, ha már a hlkszttagadást büntetik akkro a vírustagadást is kéne. mind2 hit kérdés, innentől kezdve lehetne egy lapon kezelni! Jó a fidesz de szerintem keményebb fellépés kéne.
2021. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Mert ha más a véleménye, akkor automatikusan büntetni kell. Íme Magyarország!
2021. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
15%
de ez nem más vélemény hanem felesleges pattogás, miért nem lehet kussolni és nem pattogni. ha már mindenki ilyen kibszott libcsi hogy így fogadjuk el a bzikat meg úgy, akkor nem kéne talán ezt is elfogadni hogy kell az oltás???
2021. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
79%
Akkor adasd be magadnak! Hol érdekel engem hogy te mit csinálsz. De téged miért érdekel hogy én mit csinálok? Ha én letudlak téged szarni nyugodt szívvel, akkor neked ez miért nem megy?
2021. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!