Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is erősíteni kéne...

Szerintetek is erősíteni kéne az ellenzéki fiatalság külföldre költözését?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele, hogy aki fiatalként szídja a kormányt, tipikus nyugati érvekkel fikázza a magyar társadalmat, hipsterkedik, LMBT-zik, SJW-zik, és MeToo-zik, azokat legszívesebben állami támogatással költöztetném Nyugat-Európába.


Az itthon maradó hazafias fiatalok pedig sok gyereket fognak szülni, hazafivá nevelik a gyerekeiket, és 20 éven belül kialakul az új magyar fiatalság, akik nacionalisták lesznek.



2021. márc. 27. 12:51
1 2 3 4
 11/31 Fsms ***** válasza:
72%

10# igen, kicsit elegem van ezzel a libsi sematizálással. Gyerekem 22 éves, nem fideszes és nem liberális.

Egyébként pont ebben reménykedek én is, hogy jön egy karizmatikus egyén, aki elsöpri ezt a fertőt.

2021. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésben olvasható fekete vagy fehér világlátás is az egyik oka, hogy egyetem után (23 évesen) azonnal kiköltöztem.

Én például nem támogatom se a #metoo-t, se a BLM-t, se mást, ugyanakkor hazafi se vagyok és még ateista is. No, ilyenkor mi van? El kéne engedni ezt a tévképzetet, hogy vagy az egyik oldalon, vagy a másikon vagy. Az értelmesebbik réteg középutakat keres és próbálja megtalálni az egyensúlyt.

A másik. A jelenlegi kormányt rengeteg konzervatív ember (például a szüleim) is kritizálják, ne tegyünk úgy, mintha nem így lenne. Valamint aki Magyarországon marad nem feltétlen hazafi, lehet csak nem volt lehetősége kijönni, és aki kijön, az se utálja (feltétlen) Magyarországot.

Számtalan oka volt annak, hogy 18 éves korom óta ki akartam költözni: jobb életkörülmények, számomra vonzóbb kultúrák és világlátások, számomra szebb tájak és városok, lehetőség egy jobb oktatásra és munkára, lehetőség a világlátásra, egy jobb jövő a lehetséges gyermekemnek, stb.

26/N

2021. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
68%
Igen, örülnèk ha támogatnák a nyugatra költözésem
2021. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
24%

12

Kár, hogy nem egyetem előtt költöztél ki. MIért maradtál addig is?

Hiszen írod is, hogy a "lehetőség egy jobb oktatásra" is OKA volt, hogy ki akartál költözni.

2021. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként az a vicces, hogy ha ma fiatalok elköltöznek, akkor a kérdező éhen fog dögleni, tekintve hogy a nyugdíjrendszer már a mostani állapotában is fenntarthatatlan. Ezért is igyekszik a fidesz minél több "közjószág" előállítására sarkallni az embereket. Mi lesz veled kérdező, ha már nem lesz ingyen krumpli? Nyugdíjat nem fogsz kapni, a demagógiádat pedig nem tudod megenni.🙂
2021. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
77%

#14

Elvégeztem Magyarországon egy alapképzést, hogy ne semmi tudással menjek ki, valamint ez lehetőséget adott arra, hogy legyen három évem pénzt keresni és komolyodni és részletezni a dolgokat.

Kint viszont két mesterképzést is elvégeztem, amik viszont jobbak voltak, mint amiket Magyarországon láttam.

26/N

2021. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%
A Fidesz ezt a büdös életben nem csinálná meg, mert ők is tudják hogy az ország maradék értelmesebb fele egyből húzna el, a gazdaság meg összeomlana a munkaerőhiány miatt.
2021. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
25%

16

Akkor Mo-on is végeztél mesterképzést. Is, az alapképzés után, az igaz. És úgy lett 23 évesen kiköltözés belőle.

De nem tiszta, hogy akkor talán egyetem mellett dolgoztál 3 évet, vagy ki tudja. Mert 3 év munka előtt 23-3, azaz 20 éves korodig nem végezhettél egyetemet.

De az se kóser, hogy 23-26 ig 2 mesterképzés is megvolt. Se időben, se pénzügyileg.

2021. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
82%
18as előbb kérdezz rá rendesen hogy hogyan csinálta mielőtt indokolatlanul meghazudtolsz valakit:)
2021. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
11%

19

Nincs mit kérdezni, leírta egyenesen. De valami nem stimmel, majd leírja. :)

2021. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!