Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hiteltelen vagyok, ha baloldal...

Hiteltelen vagyok, ha baloldaliként elfogadtam az orosz oltást? Azt úgyis engedélyezi az EU pár hónapon belül és jobbakat hallani róla, mint a Sinopharmról.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 13:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

4. "Az pedig semmivel sem tűnik jobbnak az orosznál." Csak úgy kíváncsiságból, hogyan jutottál erre: orvos vagy, esetleg biológus, netán végigolvastad az összes szakértői véleményt? Nem mondom, hogy nem úgy van, ahogy mondod, kérdezem, hogy miért gondolod így? Különösen, hogy a kettő teljesen más módon működik.

Tudom, majd jönnek az olvasásból, szövegértésből felmentettek, akik abból, hogy kérdezek, rögtön azt fogják gondolni, hogy én az orosz ellen vagyok, miközben csak kérdeztem, de ez van, sajnos az oktatás színvonala ilyen Magyaro-on.

2021. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Ne aggaszd magad, a Fidesz ajánlásával rendelkező génterápiát kaptál, a Fidesz pedig egy szélsőbaloldali párt.
2021. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Sinopharm mindennek a legalja, de a ruszkit is még csak vizsgálják. Egyáltalán nem garantált semmi."


Akkor melyik az elit, legjobb?

Csak nem ez?


[link]

2021. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na, mondtam én a 11-ben, hogy jönnek az olvasásból, szövegértésből felmentettek :D Már meg is érkezett 4db! :) Olvasni nem tudnak, mert nem értik amit írtam, hiszen mit nem lehet egyetérteni egy kérdéssel, és írni se tudnak, hiszen nem tudják leírni mi is a gondjuk a kérdésemmel :) (ami mellesleg a kérdezőnek szól, szóval triplán hülyék :) )
2021. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy pl. virológus lennél, szóval én tuti nem fogok hasra esni tőled! Szóval kár volt a "fennkölt" szöveg. 🤣
2021. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!