Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogadtátok, vagy ha felajánl...

Elfogadtátok, vagy ha felajánlják a jövőben akkor el fogjátok fogadni a ShinoPharm vakcinát?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 18:25
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

#40

Akkor mégis mi a frászért regisztráltál? 🤷‍♂️ True genius

2021. ápr. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
64%
#41 Szoktak néha olyanokat is hívni oltatni, akik nem regisztráltak. Nagyon elkeseredetten próbálják elsózni a megvett vakcinákat.
2021. ápr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
53%
Nekem volt az előbb egy hívásom egy titkos számról, de nem vettem föl.
2021. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
91%
Ha a kormány nem nyomatná a kínai vakcina kampányát ilyen erőszakosan, lehet hogy azt mondanám, hogy igen. De amikor valamit ennyire nyomnak, lásd: háziorvos hívogat, sms hogy regisztráljak de persze csak kínaira lehet, tv és plakátkampány, aztán erre még rátesz egy lapáttal az a s*ggh*lye Menczer Tamás, aki azt hazudja, hogy a világ legrangosabb tudományos szaklapja "kiállt' a kínai vakcina mellett (természetesen nem igaz az állítása), ott valami biztosan bűzlik, így inkább megvárom, hogy mást kapjak. Jó eséllyel max 2 hetet kell várni, de így hogy már 4 hónapja várok, az már semmiség.
2021. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Tényleg: a x doki felhív, hogy menjek oltani és megkérdezem, hogy melyik vakcina van, akkor mit reagál rá?


Nem emelheti föl a hangját, ugye? Mik a tapasztalatok?

2021. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
77%
#45 engem az asszisztens úgy hívott, hogy gyorsan eldarálta, hogy hétfőn X órára van időpontja oltásra, tudok-e menni. Itt rákérdeztem, melyik vakcináról van szó. Mondta, hogy kínai. Erre közöltem, hogy a kínaira inkább nem tartanék igényt, de ha lesz más, szívesen megyek. Visszakérdezett, hogy melyiket fogadnám el. Elmondtam neki, ő beírta a gépbe, viszhall. Fél perc volt az egész hívás. Értelmes orvos nem emeli fel a hangját és nem is presszionálja a pácienseket egyik vakcina felvételére sem.
2021. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Oké, kicsit megnyugodtam.
2021. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Amikor regisztráltam, rákerestem az összes fellelhető dokumentációkra a vakcinákkal kapcsolatban. Előbb voltak fenntartásaim a keleti vakcinákkal kapcsolatban.

Aztán megtaláltam különböző országok egészségügyi szervezeteinek visszajelzéseit, mjad rákérdeztem a háziorvosomra, aki a kínaival oltott, hogy mi a visszajelzés. Elmondta, hogy semmi negatív visszajelzés nem volt az oltások után.

Átböngészve a hatásmechanizmusokat, elsősorban a kínait választottam volna, de pár nap után jött a telefon, hogy megkaphatom a sputnikot. Azóta túl vagyok a másodikon.

2021. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!