Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tiltották le a kommentel...

Miért tiltották le a kommentelés funkciót a 444-en?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
9) a rezsimpártiak már megnyilvánulni is félnek hisz semmilyen érvük sem maradt akármilyen témáról is van szó.
2021. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
"több tízmilliós platformok, óriáscégek is alkalmaznak önkéntes moderátorokat." Ezt honnan szeded? Nem önkéntesek a moderátorok az óriáscégeknél. A magyar nemfideszes híroldalaknak meg nincs pénzük moderátorokat fizetni.
2021. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

"Mert a kommentekért is az oldal üzemeltetőjének kell a felelősséget vállalni az új szabályozások értelmében, ez meg elég nyilvánvaló visszaélésekre nyújt lehetőséget. Tudod pár fideszes bértroll meg pont arra bóklászó médiafelügyelet csodákra képes."


érdekes, hogy ez csak nekik jelent problémát...


szerintem inkább a nemzetközi gyakorlatot vették alapul a libsi újságírásban, hogy márpedig a sajátjuktól eltérő véleménynek nincs helye az oldalukon

2021. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
13: mint a pesti srácok, ahol törölnek minden ellenkező véleményt?
2021. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%
pont a jobboldali sajtó ami nem töröl semmit
2021. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
15: akkor próbálj meg ott határozottan ellenkező véleményt írni, én próbáltam, és ott talán előmoderáció volt, úgyhogy eleve kiszórták
2021. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

#15, kétpipás idióta, olyan jellegzetesen elmebeteg a stílusod, hogy név nélkül is felismerhető vagy.


Érdekes módon ennél a kérdésnél még máshogy vélekedtél a jobboldali törlésekről: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

2021. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Dehogynem a "jobboldali" (hisz komcsik vagytok ugye) vadhajtásokon csak kultúráltan megírtam a tényeket, linkelve is a forrást. Első és utolsó hozzászólásom volt, mert zsóti nem csak törölte, de ki is is tiltott.


A többi komcsi oldal kommentszekciója is hasonló.

2021. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%
#8 redditre nem vonatkoznak a pártod szabályai, ahogy a többi külföldi oldalra sem. Az óriáscégeknek bőven van pénzük moderátorokra, de főleg MI-re ami előszűr a moderátoroknak, de a fideszes szabályokat azoknak se kell betartani.
2021. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!