Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik a veszélyes...

Szerintetek melyik a veszélyesebb a covid vagy az oltás?

Figyelt kérdés

Most veszélyek alatt vegyünk össze minden érvet és ellenérvet. Az azonnali veszélyeket a közép és hosszútávú kockázatokat, szövődményeket, valamint azt a tényt, hogy a 4. hullámot előreláthatóan okozó törzsek ellen már aligha hatásos a mostani oltás.

Valamint ne hunyjunk szemet az összeesküvés elméleteken sem. Sokan csak röhögnek rajtuk, de az USA-ban pl. csináltak egy nagyobb online felmérést amiből kiderült, hogy az amerikaiak több mint 60%-a szerint a covid-ot mesterségesen állították elő és fertőzték meg vele az embereket. Valamint a hiedelmeken felül tudományos bizonyítékok is vannak már erre, például az hogy a koronavírus állítólag túl specifikusan kötődik kifejezetten bizonyos humán fehérjékhez ahhoz, hogy ez a természet szüleménye legyen. Így hát minden emberben ilyenkor felmerül a gyanú, hogy ha valaki kifejlesztett az emberek ellen egy vírus és ugyanaz az ember nyújtja neked a vakcinát is ellene, akkor mi lehet a valódi szándéka ezzel?

Ezt is vegyük bele a számításba valamilyen módon. Tehát akkor összességében szerinted, őszintén, a saját véleményed szerint melyik a veszélyesebb? Természetes módon megkockáztatni, hogy átesek a covid fertőzésen, vagy beoltani magad a jelenlegi, Mo.-n elérhető vakcinák egyikével?

Valamint vetítsük ki ezt a kérdést egy átlagos korú, mondjuk 35-40 éves emberre. Akinek már se nem túl korán se nem túl későn van.



2021. ápr. 21. 20:53
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
50%
#26 Akkor tessék, bár biztos vagyok benne, hogy annyi lesz erre a válaszod, hogy "konteó". Azért nem szabad beoltatni magunkat, mert gyakorlatilag nem tesztelték egyik vakcinát sem. A mellékhatásaik sokkal rosszabbak lehetnek, mint a covid.
2021. ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
23%

Covidom nem volt, oltás volt.

Kb zéró hatást tapasztaltam, persze LEHET, hogy majd öt év múlva szárnyam nő, vagy elsorvad a farkam.

2021. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%

#31 Az mRNS vakcinákat 20 éve használják. Az összetevők közül az egyetlen újdonság a covid, a többi ugyanaz, mint eddig.

"Imádom", az ilyen "tájékozott" embereket...

2021. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
53%
#33 Ez nem változtat azon a tényen, hogy a covid elleni vakcinákat nem tesztelték.
2021. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
#34 Az a tény, hogy mind a három tesztfázis lefutott.
2021. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%
Azt se tudod, mi az a tesztfázis.
2021. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 Kroms ***** válasza:
72%

#33

Rosszul tudod. Az mRNA oltásokat eddig csak kísérletekben használták, hogy kiderítsék, milyen lehetőségek rejlenek benne. Embereken tavaly év végén próbálták ki először, vagyis semmilyen hosszú távú hatástanulmány nem készülhetett, amiből egyenesen következik, hogy minden beoltott a kísérleti nyúl szerepét tölti be. [link]

2021. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%
#37 Persze. Csak például az akut limfoid leukémia génterápiás kezeléséről nem tudsz, meg még egy pár dologról. De nyilván én vagyok a hülye :D
2021. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%

A génterápiás módszerekről: [link]

Ebben van szó a vírus vektor vakcinák eddigi használatáról, a DNS és RNS vakcinákról, és még sok mindenről, amit nem tudtatok eddig.

Sok ezer klinikai vizsgálat után sok ezer veteget gyógyítottak már ezekkel a technológiákkal.

Még mindig én vagyok a hülye, és ti a helikopter ....

2021. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%
Kroms, te elég egyszerű vagy...
2021. ápr. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!