Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért indított ilyen...

A fidesz miért indított ilyen nyílt kamu adatos táblázatot?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link] Ezt a faxságot ki hiszi el? Dicsérik a kínait meg a sputnyik V-t, és lehúzzák a leghatásosabb vakcinát. Ettől senki nem rohan az orvoshoz hogy: Jajj, doktor bácsi én kínait kérek mRNS vakcina helyett.


"A baloldali politikai erők többféle módon folytatják oltásellenes kampányukat. Ennek egyik formája az, hogy kétségbe vonják egyes vakcinatípusok hatékonyságát. Ezért a kormány nyilvánosságra hozza az oltások utáni fertőzési és halálozási adatokat. Ezekből az adatokból jól látható, hogy minden Magyarországon használt vakcina hatékony és erős védelmet nyújt a fertőzés ellen." Ilyen szöveggel gazdagították a néphülyítő posztjukat. Az a bajuk hogy valakik nem kérnek olyan vakcinát aminek sem a gyártási, sem a tesztelési körülményei nem ismertek.



2021. ápr. 26. 08:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20


A Pfizer vakcina üvegcsében van, a Sinopharm vakcina fecskendővel és tűvel együtt egy adag:

[link]


Ma kaptam, dobozból vette ki az orvos, levette a kupakját és már szúrt is.

2021. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

1. Tegyél ki kérdést a DK manipulációiról és szíves örömest odamegyek és egyetértek majd veled válaszoló. (Amúgy sincs kedvem egy "méé, gyúcsány jobb vót" típusú vitához")


2. Sosem fogom elfogadni azt érvnek/mentségnek/kicsinyítő tényezőnek, ha egyik bűnös banda lejjebb viszi a mércét a másik bűnös bandának.


3. Igen, ráharapok erre a gumicsontra és hörgök rajta, mert egy szervezetben (általában vállalati szinten szokták leírni a modellt, de abszolút működik országos szinten is) a közöny a legpusztítóbb közhangulat, nem a kritikusság és hőbörgés.


Nem tudom, hogyan tudod ennyire...hát ignoránst nem mondok, mert ahhoz már tapad más negatív értelmezés is, de közönyösre venni a figurát. Csak az nem világos, hogy akkor minek szólsz hozzá olyanhoz, ami annyira nem érdekel. Nyilván röhögni másokon, de jó az?

2021. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#22


1. Nincs kérdésem a DK manipulációiról (az iméntiek költőiek), és amúgysem kapnék rá érdemi választ.


2. A "bűn", amiről most szó van, egy béna táblázat, amin az adatok hiánya a keleti vakcinákat aránytalanul jobbnak tünteti fel, mint a nyugatit. A keleti vakcinák iránti alaptalan hergelést követően ez nekem bocsánatos bűn, ennél nagyobb bűnük sose legyen.


3. Ha neked már ennyi is elég a hörgésre, elég alacsony ingerküszöböd lehet. Hogy a közöny mennyire pusztító, az attól is függ, hogy mire irányul. Szerintem az neked is tetszene, ha a propaganda felé. Szerintem az ész nélküli kritikusság és bigott hit még pusztítóbb.


"Nem tudom, hogyan tudod ennyire...hát ignoránst nem mondok, mert ahhoz már tapad más negatív értelmezés is, de közönyösre venni a figurát. Csak az nem világos, hogy akkor minek szólsz hozzá olyanhoz, ami annyira nem érdekel."

Talán úgy, hogy érdekel, és nem vagyok közönyös a téma iránt. Az ész nélküli "Fidesz = kamu (kivétel ha a 26ezer halottról van szó)" jellegű kommentek jobban zavarnak, mint a táblázat csúsztatása. Az egybőli kamunak bélyegzés helyett inkább el kellene gondolkodni azon, hogy miért ennyi. Magyarázat biztos van rá (ahogyan én is találtam), ami nem az, hogy a kormány kitalál kamu adatokat.

2021. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#21


Nem tudom miért pont nekem címezted, de kösz, ezt nem tudtam. Talán végre találtunk arra is magyarázatot, hogy miért ilyen drága a kínai? A fecskendő me a tű ára is benne van! :D


Én is pont ma kaptam oltóponton keresztül. Nem mertem odanézni.

2021. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!