Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány milliónál beoltottnál...

Hány milliónál beoltottnál oldják fel ezt az oltási igazolványos diszkriminációt?

Figyelt kérdés
Itt vagyok egészséges fiatalként és nem mehetek sehova.

2021. ápr. 27. 08:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
18%

Ha mások nem oltatnák be magukat csücsülhetnél otthon a kijárási tilalomban....


Örülj hogy kimehetsz az utcára!

2021. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
24%
Mehetsz bárhova, senki nem diszkriminál hogy nem oltathatod magad.
2021. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Koplárovics Béci ***** válasza:
30%

"Nem tudom szerintem csinálhatnának olyant mint a dohányosoknak egy külön egységet egy nagyobb étteremben mindenképpen javasolnám"


Khm, ez már most is megvan. Ugyanis a szabályozások szerint a teraszokon nem kell a védettségi igazolvány, és ez meg is marad. Egyedül a belső terekbe kell.


"Hány milliónál beoltottnál oldják fel ezt az oltási igazolványos diszkriminációt?"


Ami nincs azt nem lehet, de amire gondolsz, azt valószínűleg olyan 6-7 milliónál. Úgyhogy ha ezt hamarabb szeretnéd elérni, akkor hajrá, rajtad is múlik.


"Itt vagyok egészséges fiatalként és nem mehetek sehova."


Ne túlozz. Mehetsz. Étterembe, kocsmába, kirándulni, bringázni, egy csomó helyre mehetsz most.

Apropó egészséges. Ez alatt mit is értesz egészen pontosan?


"Miért nem az öregeket meg a betegeket zárják be? Azok maradjanak otthon, hogy ne kapják el...."


Látod te csak bezárnál embereket. Jó szar alak vagy. A jelen korlátozásokkal - mint az fent is írtam - senki sincs bezárva. Miért szeretnél korlátozni, diszkriminálni embereket? Hát az nem csúnya dolog?

2021. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy, mert jogtalan. Az alapvető emberi jogok nyilatkozata szerint (amit magyarország is elfogadott és aláírt) ugyanis, a pozitív diszkrimináció csak a hátrányos helyzetben levők esélyegyenlőségének segítésére alkalmazható! Itt pedig szó sincs arról, hogy az oltottak hátrányos helyzetben lennének. Nagyon remélem, hogy perek ezrei fognak indulni emiatt és eltörlik ezt az agyament dolgot, hogy így diszkriminálják az egészséges embereket.
2021. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
63%

"Az alapvető emberi jogok nyilatkozata szerint (amit magyarország is elfogadott és aláírt) ugyanis, a pozitív diszkrimináció csak a hátrányos helyzetben levők esélyegyenlőségének segítésére alkalmazható"

De ez eleve nem diszkrimináció, hiszen mindenkire egyformán vonatkozik. Mindenkire ugyanaz a szabály érvényes, innentől kizárólag az adott ember döntésének függvénye a dolog.

2021. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
5%
Téged kellene bezárni, Gyurcsányista.
2021. ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
10.Csakhogy a nemzeti konzultációra nem lehet alapozni,vagyis nem lehetne alapozni semmit,mivel az csak egy véleménynyilvánítás,nem népszavazás.Semmi kötőereje nincs.Csak arra jó,hogy a kormány erre hivatkozva azt csináljon amit akar.
2021. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
82%

13."Ugyanis a szabályozások szerint a teraszokon nem kell a védettségi igazolvány, és ez meg is marad"


Kiülhetek a teraszra meginni valamit,csak ha huggyoznom kell akkor már nem mehetek be gondolom.

2021. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
23%

9# es NINCS diszkrimináció.

Az akkor van, ha ugyanolyan státuszú személyek közül az egyiknek lehetősége van bizony dologra, a másikat meg kizárod.

Itt arról van szó, hogy Neked is pontosan ugyanolyan lehetőséged van, mint nekem....ez nem diszkrimináció.

2021. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Koplárovics Béci ***** válasza:
31%

"a pozitív diszkrimináció csak a hátrányos helyzetben levők esélyegyenlőségének segítésére alkalmazható! Itt pedig szó sincs arról, hogy az oltottak hátrányos helyzetben lennének."


Uff, pár hete még vírusrettegőnek voltam titulálva itt. Ez egy hátrányos helyzet. Ezen segít a védettségi igazolvány. Hopp, máris pozitív a diszkrimináció.


"így diszkriminálják az egészséges embereket."


Nincsenek az egészséges emberek diszkriminálva. Hiszen a kártyát ők is megszerezhetik, akár ingyen is. Diszkrimináció akkor lenne, ha nem is kaphatnának. De válaszolj meg nekem valamit légyszíves: ki az egészséges ember?

2021. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!