Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Orbán kezdeményezte a...

Miért Orbán kezdeményezte a Fudan Egyetem megépítését és nem fordítva?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 15:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

20


Ami MOST van.

2021. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

21: de ez nem tisztaság, hanem keverék


Kinek a génjeit nem akarod bele?

2021. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

22

ÉN nem is mondtam "tisztaságot".


Mit kérdezgetsz? Nem vagyok ingyen statiszta a rabbiképzőben, találj mást magadnak.

2021. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Én sem értem ezt a genetikai zsidó tisztaságot. Tudományos tény, hogy a belterjesség sok genetikai mutációt okoz, ellenben a keveredés genetikai előnyökhöz juttatja az utódokat. Egyes emberek ezt olyan tudatosan használják, hogy távoli népcsoportból, rasszból választanak partnert az utódok nemzéséhez.
2021. máj. 26. 16:21
 25/31 anonim ***** válasza:

22: te hoztad fel a témát: "A genetikai károkozás ellen csak az a közösség védett, amelyikben a keveredés ellen szabályok vannak"


Ezért a kérdés, hogy a magyar lakosságot te személy szerint kiknek a génjeitől védenéd meg? Minden külfölditől, vagy csak bizonyosaktól?

2021. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

24

"egyes emberek"? Mármint kik, milyenfélék? A Kalergi szülei, pl?

2021. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

17- és akit az eredeti kérdés érdekel:


Ki is ez a Horváth Levente?


Jelenleg a Budapesti Corvinus Egyetem Eurázsia Központ alapítója és igazgatója.


HL 2005 óta foglalkozik Kínával, először gimnazistaként töltött egy évet Kínában.

Erről megjelent az A magyar sárkány c. könyve.

2007-ben kezdett a Fudan Egyetemen.

Turizmus menedzsment szakon rektori kitüntetéssel végzett a Fudan-on

2015-2017 között sanghaji főkonzulként "támogatta a maga-kínai kapcsolatokat".


2017-től a Magyar Nemzeti Bankban oktatási osztályvezető


2019-től a Magyar Nemzeti Bankban elnöki főtanácsadó


EMELLETT 2015-től a Fudan Egyetemi Alumni alelnöke


2019-20 a Budapesti Corvinus Egyetemen a Magyar Nemzeti Bank Corvinus Executive Program vezetője volt a Fudan-Corvinus Double Degree MBA program "létejöttének"


MÉG EMELLETT, surprise, surprise,


2017-ban kezdte meg doktori tanulmányait; na hol, hát nem a Corvinuson, nem is a Fudanon, HANEM a Pécsi Tudományegyetemen


2019-ben abszolutóriumot szerzett


Fő kutatási témája Kína geopolitikai gondolkodásmódja,

a magyar-kínai kapcsolatok,

Kína "egy út-egy övezet kezdeményezése,

és a Kína KKE- 17+1 együttműködés.


Tessék, tetszik?

2021. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Lényegtelen amit leírtál utolsó, mert a lényeg nem ez, hanem hogy magyar adófizetői pénzből épül kínai hitelből Kínának egyetem.
2021. máj. 27. 21:22
 29/31 anonim ***** válasza:

28

Nem a pénz a lényeg. Akkor se, ha HITELből épül.


A lényeg bizony ott van, hogy egy kínai ösztöndíjból kiképzett, 2 évenként dimenziót ugró ember szolgálja a kínaiak érdekeit. A kínai felesége meg a Fudan Magyarország RT. igazgatója.


A lényeg az, hogy MNB-ban elnöki FŐtanácsadó lehet valaki ilyen háttérrel.


Meg lehet hallgatni a beszélgetést vele, elmondja, hogy szerelmes Kínába, csak érettségizni jött haza, a Pázmány helyett a kínai követség ösztöndíjával tanult a Fudanon. Az első évben "megválasztották" a külföldi diákok ÖK vezetőjének.


Ugye ismert, hogy Kínában a diákoknak is, tanároknak is kötelező jelentéseket írogatni egymásról?

Ugye ismert, hogy mit húztak ki, és mit írtak be helyette a Fudan működési alapelveibe?


Méghogy a lényeg a pénz...

2021. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Nekünk magyaroknak miért fontos ez az ember? Mit akartál ezzel mondani? Nem fontos a pénz? Ha te külföldön élsz akkor lehet neked nem, de nekem aki itt él adózik és a gyerekeim is, meg majd az unokáim is fizethetjük a törlesztést arra ami nem a mi javunkat szolgálja.
2021. máj. 27. 23:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!