Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne már felhagyni...

Nem lehetne már felhagyni Karácsony Gergely angol tudásának firtatásával? Mi van akkor, ha nem jó az angol nyelvismerete? Semmi.

Figyelt kérdés

A Kossuth rádióban nem először hallottam azt, hogy Karácsony Gergely angol tudását kritizálják. Szerintem, has tud angolul, akkor tud angolul. Ha meg nem, akkor nem. Magyarországon magyarul beszélnek a politikai és a gazdasági életben is. Nemde? A parlamentben is. Ugyebár. Talán az angol parlamentben vagy politikai életben magyarul beszélnek? Nem. Akkor miről beszélünk?


Hány fideszes beszél angolul? Na meg azért nem kéne Karácsony Gergelyt, egy európait ilyen csúnyán megalázni, sérteni a médiában, a nyilvánosság előtt. Na meg ne is beszéljünk arról, hogy Karácsony Gergely egy tanult, művelt ember. Már nem azért, de nem tudom, hogy igaz-e, de állítólag van, volt, vannak, voltak olyan képviselők, akiknek még érettségijük se nincsen, sem volt.


Egyébként is van tolmács.


(Független globalista és nemzeti gondolkodású vagyok. Nem vagyok béríronc, de szemtelenségnek tartom azt, ha valakit idegennyelvismereti tudása miatt bántanak. Ha valaki nem ismeri egy másik nemzet konyháját és csakis a saját hazájának az ételeit tudja elkészíteni,akkor az már nem ember, nem szakács?)


Beszélhetünk itt, Karácsony Gergely esetében is nyelvi diszkriminációról? Pontosabban idegennyelvismereti hátrányos megkülönböztetésről, elítélésről, uszításról?



#diszkrimináció #megkülönböztetés #hátrányos nyelvi megkülönböztetés
2021. jún. 10. 12:21
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim válasza:
96%
Egy nyelvet kitalálni szerintem nem lehet egyszerű dolog az angolt amúgy is világszerte beszélik.Szerintem nem az EU hibája, hogy Karácsony Gergely kellemetlen helyzetbe került, tudtommal van középfokú nyelvvizsgája szóval az egész "nem tud angolul" meg van bukva, mellesleg egyszer hallottam Orbinak az angolját..... hát, vannak kivetni valók. Az EU mióta nagyhatalom? Nagyhatalmak általában országok lehetnek és az Európai Unió nem egy ország.
2021. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
3%

Karácsony nem tud angolul, nyelvvizsga ide, vagy oda, Orbán viszont tud!

Karácsonynak a diplomájával is vannak kivetni való dolgok. [link]

[link]

És autót sem tud vezetni.........................

2021. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
95%
KaRáCsOnY aUtÓt sEm TuD vEzEtNi!!!4!4!!
2021. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
0%

Karácsony vagy egy csaló, vagy okirat hamisító!

Az unokahúgom nem vehette ár a diplomáját sem,mert nem volt meg a nyelvvizsgája, irtó mázli volt, hogy tavaly a járvány miatt elengedték a vizsgapapírt és így mégiscsak megkapta, de különben potyára járt volna az egyetemre.

Karácsony meg nem csak csalt, mert nem járt volna neki diploma, de még az állásához is előírás volt, gyakorlatilag bűnöző!

Börtönt érdemel a csaló!

2021. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
0%
Igen börtönben kéne üljön az elvtársával, az antiszemita Baranyival!
2021. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
96%
Titeket fizetnek ezért a hazudozásért?
2021. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
3%
Nem, nem fizetnek, de téged, igen!
2021. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
96%
Biztos én dobálózok olyan hazugságokkal, amiket ha a médiában okádnátok ki magatokból, gyorsan fizethetnétek a félmilliós kártérítéseket... 🤷‍♂️
2021. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
4%
Magad mondád!!
2021. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
4%

Nem az a legnagyobb probléma, hogy hiányos az angolja hanem az, hogy az ellenkezőjét hazudja.

Nagyon sokan nem tudnak angolul de nem is hazudják, hogy tudnak. Ez jellemi hiba.

2021. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!