Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne már felhagyni...

Nem lehetne már felhagyni Karácsony Gergely angol tudásának firtatásával? Mi van akkor, ha nem jó az angol nyelvismerete? Semmi.

Figyelt kérdés

A Kossuth rádióban nem először hallottam azt, hogy Karácsony Gergely angol tudását kritizálják. Szerintem, has tud angolul, akkor tud angolul. Ha meg nem, akkor nem. Magyarországon magyarul beszélnek a politikai és a gazdasági életben is. Nemde? A parlamentben is. Ugyebár. Talán az angol parlamentben vagy politikai életben magyarul beszélnek? Nem. Akkor miről beszélünk?


Hány fideszes beszél angolul? Na meg azért nem kéne Karácsony Gergelyt, egy európait ilyen csúnyán megalázni, sérteni a médiában, a nyilvánosság előtt. Na meg ne is beszéljünk arról, hogy Karácsony Gergely egy tanult, művelt ember. Már nem azért, de nem tudom, hogy igaz-e, de állítólag van, volt, vannak, voltak olyan képviselők, akiknek még érettségijük se nincsen, sem volt.


Egyébként is van tolmács.


(Független globalista és nemzeti gondolkodású vagyok. Nem vagyok béríronc, de szemtelenségnek tartom azt, ha valakit idegennyelvismereti tudása miatt bántanak. Ha valaki nem ismeri egy másik nemzet konyháját és csakis a saját hazájának az ételeit tudja elkészíteni,akkor az már nem ember, nem szakács?)


Beszélhetünk itt, Karácsony Gergely esetében is nyelvi diszkriminációról? Pontosabban idegennyelvismereti hátrányos megkülönböztetésről, elítélésről, uszításról?



#diszkrimináció #megkülönböztetés #hátrányos nyelvi megkülönböztetés
2021. jún. 10. 12:21
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
16%

Hazudott

"Karácsony Gergely, így próbálta elterelni a figyelmet arról, hogy miért került bele az önéletrajzába az, hogy rendelkezik doktori fokozottal és nyelvvizsgával. A baloldali politikus még egy nem létező fogalmat is kitalált, miszerint neki "hiperpasszív" nyelvtudása van. Sőt, azt is állította, ő jobban tudja az angolnak azt a részét, ami nehéz, mint azt, ami könnyebb."

2021. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
94%
Hogy? Hogy próbálta? Te egyébként tudsz olvasni? 🤣
2021. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
4%

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK (Karácsony egy hazug ember)

Megint angolul kérdezték Karácsonyt, megint elmenekült - videó

Napi balfék: Karácsony Gergely egy nap alatt megtanult angolul!

A nyelvvizsgabotrányával lebukott Karácsony Gergely hogy lehetett egyáltalán adjunktus?

Karácsony Gergely hamisan egy angol nyelvű tanulmány társszerzőjének tüntette fel magát

Már 2013-ban dicsekedett nem is létező doktorijával Karácsony Gergely

[link]

2021. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
12%
Fogadd el, hogy Karácsony egy hazug, jellemtelen ember és te akkor is szereted -:)
2021. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
85%
Az origó bizonyítottan hazug népmeséit olvasni, és azokat elhinni, majd terjeszteni: na ez beteges.
2021. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadók, nagyon jó volt minden válaszotok, legalábbis abban az értelemben, hogy próbáltátok a dolgot megoldani. De! De egy nagyon fontos dolgot figyelmen kívül hagytatok! És ez a mérvadó dolog! Bizony! Nagyon fontos a dolog!


Arról van szó, hogy Karácsony Gergely intelligencia szintje nem képes lealacsonyodni az angol nyelvhez. Ez hogyan értendő? Hát úgy, hogy az angol nyelv egy primitív nyelv. Karácsony Gergely egy intelligens ember. Tehát nem primitív. Sőt, átlagon felüli műveltséggel bír. Ezért tiszteletáeméltó. Megjegyzem, hogy jobboldali érzelmű emberként írom soraimat. Tehát egyáltalán nem vagyok Karácsony Gergely híve, követője.


Karácsony Gergely intelligenciája, értelmiképessége miatt nem tud jól angolul. Nem Karácsony úr hibája az, hogy a világra erőszakolták tömegkommunikácós nyelvként a primitív angol nyelvet. Az angol nyelv primitív. És ezért mi, európaiak fizetünk. Tehát azért, hogy megtanuljunk primitívül. Azaz azért fizetünk, hogy az angol nyelv által elhülyítsenek minket.


Tehát, Karácsony Gergely nem azért nem beszél angolul, mert nyelvi kommunikációs zavarai vannak, hanem azért, mert szuper intelligens egyénként, szuper anyanyelvvel nem képes felvenni egy primitív nyelvhez szükséges primitív gondolkodási rendszert.


Tehát, megállapítható, hogy nem Karácsony Gergely az oka a felé irányuló angol nyelviségét firtató vádak kialakulásának, hanem maga az alkalmazott angol nyelv.


Az angol nyelv világnyelvként van alkalmazva. Ez hogyan lehetséges? Nagyon primitív nyelv.

2021. júl. 15. 01:40
 37/51 A kérdező kommentje:

Azt írtam ,hogy jobboldali érzelmű vagyok. Ez igaz, de független és szabad gondolkodású. A véleményem nem tükrözi egyetlen párt véleményét sem.


Szabad nemzeti vagyok.

2021. júl. 15. 01:58
 38/51 anonim ***** válasza:
11%

#49, te nagyon szabad gondolkodású vagy,hallod-e!


Teller Ede, Neumann, ez a vírusbajnok Katalin mind "le" tudtak ereszkedni arra a szintre, így jutottak Nobel. díjhoz, vagy a közelébe.


Abba lehetett volna ezt rég hagyni, de Karácsony nem engedte, ezekkel a balf@sz magyarázataival, a diszlexiától a hiperpasszívig.

2021. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
38%
Angol egy teljesen értéktelen nyelv.
2021. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
80%

"Az angol nyelv világnyelvként van alkalmazva. Ez hogyan lehetséges? Nagyon primitív nyelv."


Úgy, hogy rendkívül primitív nyelv. Bármilyen fogyatékos néhány hónap alatt megtanulja. Különösen igaz ez az egyébkét is lebutított nemzetközi angolnak csúfolt szarra. A brit az már jóval húzósabb de egy magyar, orosz, kínai nyelvnek közelébe sincs. Egyébként aki angol tudására döngeti a mellét, azok 90-95 százaléka még a franciát is képtelen lenne megtanulni, nem hogy oroszt.

2021. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!