Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne már felhagyni...

Nem lehetne már felhagyni Karácsony Gergely angol tudásának firtatásával? Mi van akkor, ha nem jó az angol nyelvismerete? Semmi.

Figyelt kérdés

A Kossuth rádióban nem először hallottam azt, hogy Karácsony Gergely angol tudását kritizálják. Szerintem, has tud angolul, akkor tud angolul. Ha meg nem, akkor nem. Magyarországon magyarul beszélnek a politikai és a gazdasági életben is. Nemde? A parlamentben is. Ugyebár. Talán az angol parlamentben vagy politikai életben magyarul beszélnek? Nem. Akkor miről beszélünk?


Hány fideszes beszél angolul? Na meg azért nem kéne Karácsony Gergelyt, egy európait ilyen csúnyán megalázni, sérteni a médiában, a nyilvánosság előtt. Na meg ne is beszéljünk arról, hogy Karácsony Gergely egy tanult, művelt ember. Már nem azért, de nem tudom, hogy igaz-e, de állítólag van, volt, vannak, voltak olyan képviselők, akiknek még érettségijük se nincsen, sem volt.


Egyébként is van tolmács.


(Független globalista és nemzeti gondolkodású vagyok. Nem vagyok béríronc, de szemtelenségnek tartom azt, ha valakit idegennyelvismereti tudása miatt bántanak. Ha valaki nem ismeri egy másik nemzet konyháját és csakis a saját hazájának az ételeit tudja elkészíteni,akkor az már nem ember, nem szakács?)


Beszélhetünk itt, Karácsony Gergely esetében is nyelvi diszkriminációról? Pontosabban idegennyelvismereti hátrányos megkülönböztetésről, elítélésről, uszításról?



#diszkrimináció #megkülönböztetés #hátrányos nyelvi megkülönböztetés
2021. jún. 10. 12:21
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
87%
Egy hatalmas műbalhé az egész, mert valószínűleg a belső méréseik alapján nagyon f.snak, hogy az egyik legnépszerűbb ellenzéki politikus induljon Orbán ellen. Mondjuk elég szánalmas, hogy ez a legnagyobb "botrány", amit elő tudtak ásni. De nézd meg a többi fideszes témát, akár csak ezen az oldalon: "mé újítanak fe mindent?", "mé kövér a felesége?"
2021. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
10%
Aki nem beszél angolul az a nemzetközi politikában esélytelen.
2021. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
9%

"Nem lehetne már felhagyni Karácsony Gergely angol tudásának firtatásával?"


Te kezded már megint firtatni.

2021. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
93%
"A Kossuth rádióban nem először hallottam azt" Azért mire nem vetemedsz, talán mazochista vagy??
2021. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
89%
#2, akkor biztos ezért történik az Európai Parlamentben minden felszólalás a képviselők anyanyelvén, tolmácshadseregen keresztül.
2021. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
13%
Tolmácshadsereg, ide, vagy oda, akkor is kell legalább egy idegen nyelven beszélni. Arról nem is beszélve, hogy Karácsony érettségije körül is komoly botrányok vannak.
2021. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
90%
Na mik a komoly botrányok Karácsony érettségije körül, te újreges fizetett dezinformátor? :))))
2021. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
5%
2021. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
95%

"Valószínűsíthető az is, hogy a Párbeszéd kormányfőjelöltjének tanulmányi eredményei olyan rosszak voltak, hogy érettségi után sehova sem vették fel – írja a Magyar Nemzet."

Aztabüdösk.rvaélet, ilyen rákosista propagandával akarsz bármit is bizonyítani? 🤣

2021. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
18%
Mivel csak nyelvi és szociális intelligenciája van, szociológus-büfészakos, tehát matematikai és kiemelkedő IQ-ja nincs, ultraliberális, tehát logikai sincs, erkölcsi vonatkozások sem izgatják, így nem ártana, ha a nyelvi képességeivel, diplomájával, egyetemi oktatóságával legalább nagyjából tudna angolul társalogni...
2021. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!