Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol láttok ti meleg propagandát?

Hol láttok ti meleg propagandát?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak, hogy az arcukba nyomják a meleg propagandát de én ebből semmit se látok.

2021. jún. 15. 14:27
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
89%

#16 olvasd el, egy másik mai kérdéstől van: "Az ember az egyetlen olyan faj, amelyik élvezetből - is - szexel. Na ez akkor miért van?


És a homoszexuálisok is tudnak ugyanúgy felnevelni egy gyereket, akit a heterók megszültek, viszont gyermekotthonba kerültek. De a homoszexuálisok fel tudják nevelni, hogy egy családban nőhessen fel!"

2021. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
90%
Hogy féltitek az emberiséget. Nyugi, pár homoszexuálistól nem fogunk kihalni.
2021. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
93%

16,Én nem vagyok libsi. Viszont szerintem nem terjed a melegség. Nem lesz kevesebb vagy több meleg azzal, hogy éjjelre teszik pl a filmeket. Az más kérdés, hogy szerintem is kicsit undorító, mikor két smároló pasit mutogatnak, meg annyira túlzásba viszik, hogy kb minden filmben kell egy homoszexuális.


Viszont valaki nem tehet arról, hogy meleg. El kell őt fogadni és emiatt nem szabad utálni, mivel az nem emberséges. Azonban nem biztos, hogy az segít ezen, ha felvonulnak vagy ha minden második filmben van egy homoszexuális karakter.

Viszont fontos az is, hogy valahogy megtanítsák elfogadtatni az emberekkel, hogy márpedig a homoszexuálisok is emberek.


Szóval itt valami aranyközéputat kellene találnia a mindenkori politikának.

2021. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
65%

Jobboldaliként nem akarom utálni a homoszexuálisokat, elfogadó vagyok és echte ugyanúgy beszélek transszal/meleggel is mint mással DE mégis mikor látom, hogy a liberális oldal a mainstream médiájával az LMBTQ+-osokat próbálja hergelni ellenem sikeresen, akkor megutálom őket (mármint a szervezeteiket/mozgalmaikat).


Ha egy Pride nem tudja eldönteni, hogy ő büszke akar-e lenni vagy esetleg indokolatlanul Trump ellen tüntetni, akkor inkább ne létezzen ilyen felvonulás. Mert MINDEN országban pontosan ugyanezt csinálják, a jobboldal ellen hergelnek, politikai fegyverként használják ezt a közösséget, aki lelkesen áll bele ebbe.


Itt van ez a törvény is, lehet vitatni, nem azt mondom, hogy jó ez, de a telex/444/hvg/Rtl stb... Sokkal radikálisabbnak láttatja a valóságnál is, hogy hergelje ezt a közösséget szándékosan.


Én vagyok a homofób, hogy a politikából kitiltanám ezt az egészet? Őszintén úgy érzem, hogy a liberális mainstream sokkal többet árt, mint segít és a jobboldal is persze erre rájátszva "odaszúrkál", de valójában senki nem képviseli ennek a közösségnek az érdekeit, hanem a saját érdekei elérésére használja ezt a problémát.

2021. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
82%

"jól látszik azon ez, hogy sok óvoda megvette és tanít belőle paráznaságot a gyerekeknek! És ezek a gyerekek azt fogják tartani normálisnak amit a könyvben látnak!"


És te láttad már azt a könyvet? Pontosan melyik kép, vagy írásrészlet benne "paráznaság"?


Szerintem a meseország mindenkié a tökéletes példa, hogy a szélsőjobbosok mekkora előszeretettel mossák össze a megjelenítést a propagandával. Nem véletlenül a gumiszabály.

2021. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
19%
Láttam ezt a könyvet és benne melegek vannak, undorító kivitelezésben, persze beleraktak kerekesszékeseket, amivel nincs baj! A melegség=paráznaság.
2021. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
79%

"Láttam ezt a könyvet és benne melegek vannak, undorító kivitelezésben...melegség=paráznaság."


Hallgatlak, mesélj. Milyen volt az az undorító kivitelezés? Pontosan melyik kép, vagy írásrészlet benne "paráznaság"? Már azt leszámítva, hogy nálad minden paráznaság, ami nem heteró.

2021. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
2%

"Hallgatlak, mesélj." Nem mesélni jöttem! "Milyen volt az az undorító kivitelezés!" Az volt az undorító kivitelezés, hogy olyan normális dologgként mutatja be, a homoszexualitást, mintha az olyan normális lenne mint, a heteróság. Ezt a kisgyerekeknek szánták és így a kisgyerekek, úgy nőnek fel, mintha nyugodtan lehetnének melegek, és a könyv bátorítja őket is ebben!


"Pontosan melyik kép, vagy írásrészlet benne "paráznaság"?" A melegségre mondtam, hogy paráznaság, nem a könyvre, szövegértési gondjaid vannak!!! Amúgy, a képei nagyon rondák a véleményem szerint!



"Már azt leszámítva, hogy nálad minden paráznaság, ami nem heteró." Ez, így van , Isten szerint is,a biblia szerint is, a magyarság többsége szeint is, szerintem is!

2021. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
75%

"Ez, így van , Isten szerint is,a biblia szerint is, a magyarság többsége szeint is, szerintem is!"


Hazugság. A magyarok többsége leszarja a melegeket :D A vérlibsik ajnározzák őket, és a vérjobberek meg véres pofával ugatnak ellenük :D A normális többséget nem érdekli. Csak a normális többség nem ilyen hangos mint ez a két kisebbség.

2021. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
11%

"Hol láttok ti meleg propagandát?"


Nezz csak korul a bal oldalon :))) Latod azokat a mosolyokat? :))) ...

2021. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!