Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol láttok ti meleg propagandát?

Hol láttok ti meleg propagandát?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak, hogy az arcukba nyomják a meleg propagandát de én ebből semmit se látok.

2021. jún. 15. 14:27
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
28%
Nyugaton van meleg propaganda és ezt megelőzenő hozták, bölcsen, meg ezt a törvényt! Egyébként magyarországon is van pl.: Meseország Mindenkié.
2021. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
25%

Semmit sem latsz? Menj el a szemeszetre! :)))


Csak korul kell nezni ... egy egesz generacio ratyi! :) - nem az o hibajuk, de ettol meg vannak!

2021. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
25%
Nézz fel Netflixre, nézz sorozatokat, nézz utána, minek kiálltották ki a júniust, stb. Attól még, hogy te ezeket ignorálod, nem fognak eltűnni.
2021. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
82%

Meseország mindenkié?

Kötelező megvenni? Vagy miért is propaganda? Én pl. meg nem venném, tehát akkor miért is gáz?

2021. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
17%
nyugat európában meeg-kvóták vannak a filmekben. Nem vicc !!!!
2021. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként a melegség terjed a képernyőn keresztül? Tehát ha megnéz egy gyerek olyan filmet, amiben esetleg vannak homoszexuális szereplők, akkor megfertőződik b.zisággal?
2021. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
89%

"Nézz fel Netflixre, nézz sorozatokat, nézz utána, minek kiálltották ki a júniust, stb. Attól még, hogy te ezeket ignorálod, nem fognak eltűnni."

2020 meg a család éve volt. A Fidesz szerint csak a hetero szülők és a gyerekeik a család. Ez a kezdeményezés akkor heterópropaganda, vagy mi?

2021. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
12%
Attól még, hogy nem kötelező megvenni attól még propaganda, jól látszik azon ez, hogy sok óvoda megvette és tanít belőle paráznaságot a gyerekeknek! És ezek a gyerekek azt fogják tartani normálisnak amit a könyvben látnak!
2021. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
13%

Én egy vidéki városban élek. Tévét nem nézek, ismerőseim alig vannak. És mégis:


- a filmek tele vannak ratyikkal, kötelező elem,

- kimegyek az utcára és tele van ratyival, a boltban ratyi az eladó, a buszon ratyi ül mellettem, stb.

- a Facebookon olyan oldalakon, amiknek semmi köze ehhez a témához (pl. gyerekmentesek) állandóan megy a ratyipropaganda, és nekem a k. anyámat, ha ez nem tetszik,

- az újságok, neten a cikkek tele vannak ratyipropagandával


Szóval miről beszélsz?

2021. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
94%
Én azt várom, hogy az alkohol propagandát mikor fogják betiltani. Ami miatt családok mennek tönkre, emberek nyomorodnak meg. Szegény kisfiam ezt fogja látni... a sok piás állatot és a sok alkoholt a boltban. Ez ugye nem baj?
2021. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!