Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol láttok ti meleg propagandát?

Hol láttok ti meleg propagandát?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak, hogy az arcukba nyomják a meleg propagandát de én ebből semmit se látok.

2021. jún. 15. 14:27
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
87%

"a kisgyerekek, úgy nőnek fel, mintha nyugodtan lehetnének melegek, és a könyv bátorítja őket is ebben!"


Szóval szerinted a homoszexualitás az döntés kérdése?

2021. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem teljesen világos ezekből a hozzászólásokból, hogy az lát melegpropagandát, akik akarnak és/vagy homofób hajlamokkal rendelkeznek.


Mindenki más pedig igazából egy-egy Netflix AMERIKAI sorozaton és filmen kívül sehogy se találkozik velük.


Illetve már az is megér egy misét, hogy azt is melegpropagandának tartják egyesek, aminek az az üzenete, hogy "legyél elfogadó a melegekkel" mintha ez azzal lenne egyenlő, hogy "legyél meleg".

2021. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
"A könyv bátorítja őket ebben", tehát ezek szerint sokan azért hetero-k mert a könyv nélkül nem mernek homoszexuálisak lenni? Nem vagyok libsi, sem libernyák meg mittudomén, de a butaság az butaság.
2021. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
15%

A homoszexualitás, környezeti hatások, nevelés kérdése. A navaléshaz, pedig hozzá tartozik, hogy a kisgyermekek milyen, mesekönyveken nőnek fel,ez nem feltétlenül okoz melegséget, de növeli a gyakoriságát. [link]

[link]

[link]

2021. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
0%
33-as, így igaz, nyugaton az ilyenek miatt sokan kedvet kapnak, hogy ároperáltassák magukat!
2021. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%
35 Ez hülyeség. Nem merés kérdése. Nem attól lesz valaki hetero, mert nem mer homoszexuális lenni.
2021. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
22%

36-os, az átoperáltatásra sokan kapnak kedvet az ilyen, könyvektől, amik azt mondják, hogy ez normális. Nyugaton biztatják ezt.

[link]

2021. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
86%
34, Én pl ezért írtam, hogy aranyközéputas megoldás lenne a helyes. Se nem túl propagálni és folyton arcba tolni a homoszexualitást, lmbtq-t, de nem is démonizálni a melegeket.
2021. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
90%

"Ezt a kisgyerekeknek szánták és így a kisgyerekek, úgy nőnek fel, mintha nyugodtan lehetnének melegek"

De a hozzád hasonló homofóbok miatt nem lehetnek.

Vesszőzni meg még mindig nem tudsz.

2021. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
0%

39-es, szóval te azt szeretnéd, hogy sok kisgyerek aki, ha felnő homoszexuális lenne, ha a sors úgy hozza, és miattam és a hozzám hasonló "homofóbok" miatt van, az hogy felnőtt korukra heterók lesznek és nem hagyom, hogy tinédzserkorukra b'zik legyenek? Büszke vagyok magamra!



A 38-asnak küldött, elismerő válaszomat és egyetértésemet, meg nem tudom ki törtölte le, de az fogja vissza magát! Köszönöm!

2021. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!