Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol láttok ti meleg propagandát?

Hol láttok ti meleg propagandát?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak, hogy az arcukba nyomják a meleg propagandát de én ebből semmit se látok.

2021. jún. 15. 14:27
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
82%
A Fideszben :)
2021. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
89%

Engem életem során kizárólag homofób heterók próbáltak meggyőzni arról, hogy meleg vagyok, ők mondták rám, hogy b*zi, ők beszélték ki a hátam mögött, hogy biztos az vagyok.

Ezzel szemben több valóban meleg ismerősömről csak akkor tudtam meg, hogy meleg, amikor már kint éltek rég Angliában.

Akik melegpropagandát emlegetnek, nagyon fordítva ülik meg a lovat.

2021. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
11%
"Akik melegpropagandát emlegetnek, nagyon fordítva ülik meg a lovat." Akik, meg nem szeretika tényeket azok csalódni fognak az életben!
2021. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%
#43 tény, hogy az "Akik" után sem kell vessző.
2021. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
11%
44-es tény, hogy akinek, nincsenek érvei azok a másik helyesírásába kötnek bele! Jellemző.....................................
2021. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
20%
Ott van a melegpropaganda a Coca Cola reklámban, az IKEA-ban, a Netflixen, az RTL Klubon, újabban mesekönyvekben, időnként az utcán, kint a zászlójuk sok helyen. Sponzorálja őket nagyon sok multicég. Lassan már egy fogpiszkálót is így fognak eladni. Aki ezt nem látja, az vak.
2021. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
24%
46-osnál a pont! Aki, nem látja, annak azt javaslom, hogy jó programok vannak a Vakok intézetében!
2021. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
88%

Ott van a melegpropaganda ... kint a zászlójuk

-

Az mitől propaganda? Magyarázzátok már el!

És ahol kint van a feketezászló, azok a halált kívánják, halálpropagandisták, sátánisták, vagy mi?

Nem ismeritek a propaganda szó jelentését!


A másik: #47, mit lehet azon javasolni, ami már létezik?

2021. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
24%

"Az mitől propaganda? Magyarázzátok már el!" Attól propaganda, hogy egy provokáló hülyeség, amit az utóbbi évtizedekben találtak ki!


"És ahol kint van a feketezászló, azok a halált kívánják, halálpropagandisták, sátánisták, vagy mi?" Szerinted?


"Nem ismeritek a propaganda szó jelentését!" Én ismerem, te nem hinném!


"A másik: #47, mit lehet azon javasolni, ami már létezik?" Amikor lázas vagy és az orvos azt javasolja, hogy vegyél be lázcsillapítót, az már létezik, de attól még javasolhatja. A többi stimmel!:):)

2021. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
81%
Eddig nem volt fontos a fiatalok védelme az elmúlt 12 évben? Összemosták a pedofíliával a melegeket. Az ellenzék liberális része ha a melegekről szóló rész miatt nem szavazza meg a törvényt, akkor rá lehet fogni, hogy pedofil támogató. Ha az ellenzék nem liberális része (pl Jobbik) pedig megszavazza, akkor az ellenzék liberális része mondhatja rá, hogy b.zi ellenes.
2021. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!