Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van LMBTQ ember a környezetedb...

Van LMBTQ ember a környezetedben? Mi a véleményed róluk?

Figyelt kérdés

A törvény kapcsán előjön a viták során, hogy ki utálja őket, ki közömbös, ki fogadja el, stb.


Akiket te ismersz személyesen, azok milyen emberek? Jelent valamilyen problémát az ismeretségben, hogy másfélék?


2021. jún. 17. 18:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Van, és nekem semmi problémám nincs ezzel. Szerintem néhány ba romtól eltekintve Magyarországon senkinek nincs semmi gondja a homoszexualitással. De ha folyton túltolják az "érzékenyítést" és a csapból is ez a téma folyik, azzal szerintem pont a homofóbiát gerjesztik. Már lassan azokban is felmegy a pumpa, akik egyébként teljes mértékben tolerálják a nem hetero identitást. Nem értem, hogy miért pont az LMBTQ mozgalmak hergelik a népet az LMBTQ emberektársaik ellen, azáltal, hogy állandóan azzal vádolják a többséget, hogy kirekesztő elnyomók.
2021. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Volt meleg osztálytársam. Azon kívül, hogy időnként kissé szétszórt volt, rendetlen, mint ember, nem volt vele különösebb bajom. Nem volt bunkó, voltak tervei a jövőre nézve (idősek otthonában való munka). Szociális gondozó- és ápolónak tanult, mostanra valószínűleg az. A szakmai gyakorlatot megfelelően végezte, az általános trehányságát levetkőzve akkor. Nem azt mondom, hogy világ férfiassága, de nem mondaná rá az ember, hogy meleg. Egy egyszerű fiatal fiú volt (kb második félév előtt ment át másik suliba, szóval nem halott, csak kb 17 évesre még inkább nem a fiatal férfit használom). Akkor volt párja, komoly kapcsolatnak ígérkezett, összeköltözés is tervben volt. Megvolt a maga hülyesége, a srácoknál a szokásos időnként "hülyén viselkedek órán a többiekkel". Időnként beszélgettünk, amikor egymás mellett ültünk, és néha szó volt a kapcsolatáról, és abban tőlem kérdezett, hogy szerinte mit kéne csinálnia (kisebb összeveszés, mindkét fél makacs, én meg csak erősítettem abban, hogy nem jutnak egyről a kettőre, ha nem beszélik meg, hanem csak hagyják ülepedni vagy tolódni). Nem lányos beszélgetés volt, sok picsogással meg mi mással. Mint ember, egy másik ember véleményét kérte, akitől szerinte jó tanácsot kaphat, mert fontos volt neki a párja.


A melegekről az a véleményem, hogy ugyanúgy emberek, annyi különbséggel, hogy a saját nemüket szeretik. Ettől nem lesz kevesebb az érzelmeinek értékének mélysége.


A fent említett fiúnak annyi nehézsége volt, mint minden melegnek a homofóbokkal szemben. Egyébként rengeteg baráttal büszkélkedhetett, fiúkkal-lányokkal vegyesen. A családja szintén elfogadó, sosem volt problémájuk, hogy a fiuk a saját nemét szereti. Mindig támogatták. Azt mondta, sokat köszönhet nekik, hogy ilyen lazán vették a dolgot. Tetszett ahogy beszélt róluk. Szépen mutatta, hogy nem az unokát várják feszült idegekkel, hanem csak azt szeretnék, hogy a fiuk boldog legyen. Említette, hogy néha néha vannak problémák (nem reklámozza, hogy meleg, de nem is titkolja), de úgy van vele, hogy akinek nem tetszik, nem kell vele beszélgetni.


19/l

2021. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 mindentudó99 ***** válasza:
88%
Sokan dolgozunk a melóhelyemen hát ott van pár ember aki nem heteró. Semmi bajom velük. Egyik se viselkedik úgy hogy lszrevennéd rajta. Mi bajom lenne velük. Ellenben a szomszédom részegen próbált volna ölelni simogatni na gyorsan leráztam. Az ilyeneket nem szeretem. Tudja hogy engem nem érdekel az ilyesmi akkor hagyjon már békén.
2021. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8%

Tavaly még Zoli volt,most Katalin.

Őszintén? Kerülöm.Ami nincs az orrom előtt az nem létezik.

2021. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 timitimea880 válasza:
1%
Undorítoak!
2021. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!