Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod, hogy tiltsák be a...

Támogatod, hogy tiltsák be a Budapest Pride felvonulást? Miért?

Figyelt kérdés

Pro:

- Nem vonulgatna a rengeteg megbotránkoztató, perverz alak, nem rombolnák a közerkölcsöt.

- Nem járatnák le a szélsőséges elemek a normális melegeket


Kontra:

- A perverz szélsőséges alakoknak jobb szórakozás után kellene nézniük.



2021. júl. 1. 08:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/118 anonim ***** válasza:
15%
Persze be kel tiltani rossz hatásal vannak a fitalókra főleg hogy, fesztiválnak állitják be az egészet.A másik meg az hogy, sok az öngyilkos a melegek között de erről nem beszélnek.Ők a melgekröl csak jót mutatnak.A másik hpgy, média úgy állitja be hogy, ők vannak töbségbe Netflix,Külföld.Ami óriási veszély a gyerekekre nézve mert nem tanúl meg fontos dolgokat.Hanem azt tólják neki hogy, 26 nem van 20 féle szexualitás ami nem igaz.És a valós életről semmit nem fog tudni mert az a Netflixen külfölön unalmas és szerintem a melegek is ettől menekülnek.
2021. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/118 anonim ***** válasza:
18%
En csak rájuk engedném a muszlimokat
2021. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/118 hypno ***** válasza:
84%

#21


"...óriási veszély a gyerekekre nézve mert nem tanúl meg fontos dolgokat."


Miért nem tanul meg? Hol vannak ilyenkor a szülei, akiknek állítólag és a hivatalos mantra szerint "egyedüli joga" hogy a szexről felvilágosítsák a gyerekeket.

2021. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/118 anonim ***** válasza:
83%

#21

"sok az öngyilkos a melegek között de erről nem beszélnek" Tényleg nem? Csak egy példa: [link] Szóval igenis foglalkoznak vele.

A kérdezőnek pedig csak annyit, hogy attól még, hogy nem akarom betiltani a Pridot, nem szeretem őket nézni , sőt kimenni sem fogok. És amúgy is úgy tudom, hogy a civilizálatlanul felöltözöttek már jóval kevesebb arányban vannak jelen, mint régebben.

2021. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/118 anonim ***** válasza:
12%

,,primitív ember az összes aki ezen rugózik (h léteznek melegek stb)"

Vagyis a prideos csőcselék primitív, köszönjük az őszinte beismerést:)

2021. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/118 anonim ***** válasza:
86%

Gyenge troll vagy.

Ha érdekelt volna, az lett volna a választási lehetőség, hogy

Tiltsák be

Ne tiltsák be

Mert akik nem szeretnék, hogy betiltsák, az nem csak azért gondolkodhat így, mert szeretni nézni, hanem pl. mert nem nézi, de nem is zavarja. Vagy éppen azt gondolja, hogy ő a demokrácia fontos elemének tartja a tüntetés jogát, ami a pride betiltásával tovább sérülne.

2021. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/118 hájaaa ***** válasza:
87%

#25

Nem úgy tűnik, hogy ők rugóznak rajta, de javíts ki ha tévedek

2021. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/118 anonim ***** válasza:
14%
23 erről beszéltem ki tanítja meg a szülők nem ők 3 műszakba dólgoznak hogy, legyen lakhatás meg kaja.A gyerek előb tanúl a neten egy pedofiltól.És ez nem a szülők hibája amiről te beszélsz az a világ már rég megszünt hogy, 1 szülő a gyerekel van.Már család sincs mindenki dólgózik hogy, ne haljon éhen meg ne az utcán legyen.Az egy dolog hogy, média ezt kariernek állitja be.És a nőt vagy férfit aki gyerekel van szó szerint bűnőzönek, élősködönek tartják.Én ha társadalmat akkarnám tőnkre tenni én is ezt teném.A melegeket is ezért emelik most ki.
2021. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/118 anonim ***** válasza:
15%
Én amiatt tiltatnám be, hogyha a szexualitás a 4 fal közé tartozik, akkor szükségtelen vonulni.
2021. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/118 anonim ***** válasza:
12%
Aki lepontozott, az egy sértődött idióta.
2021. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!