Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod, hogy tiltsák be a...

Támogatod, hogy tiltsák be a Budapest Pride felvonulást? Miért?

Figyelt kérdés

Pro:

- Nem vonulgatna a rengeteg megbotránkoztató, perverz alak, nem rombolnák a közerkölcsöt.

- Nem járatnák le a szélsőséges elemek a normális melegeket


Kontra:

- A perverz szélsőséges alakoknak jobb szórakozás után kellene nézniük.



2021. júl. 1. 08:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/118 anonim ***** válasza:
9%

,,Nem úgy tűnik, hogy ők rugóznak rajta, de javíts ki ha tévedek"

Igen tévedsz a prideosok rugóznak azon hogy ők léteznek persze tudjuk mindig minden úgy kezdődik hogy a 9 millió fasiszta visszaütött. A liberálisoktól megtanulhattuk azt is hogy a cigányok azért bűnöznek mert mindenki utálja őket, véletlenül se fordítva...

Ti komolyan azt hiszitek hogy érdekel bárkit az hogy kinek mi a perverziója? Nem, pont ezért nem kell mutogatni, mert a kutya nem kíváncsi erre. Csak érdekes módon a pisiszex vagy a szadomazo rajongói valamiért nem követelnek folyamatosan "elfogadást". Tőlem egyébként lehet prideolni nyugodtan, úgyis csak a homofóbok táborát növelik ezzel. Aki oda kimegy az a nagytőke meg a média által megvezetett balek céltábls, semmi több. Kontraproduktív az egész.

2021. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/118 anonim ***** válasza:
84%

A leszarom opciót választom ..

Egyébként mióta is rendezik meg ? (nem tudom,mert nem érdekel és nem keresek rá mert lusta vagyok) Annyit meg tudok ítélni,hogy jópár éve,aztán még mindig nem lett mindenki homokos . A közerkölcsöket meg inkább hagyjuk :D Nem kell ahhoz melegfelvonulás,hogy alacsonyan legyen a léc erkölcsök tekintetében itt ..

2021. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/118 anonim ***** válasza:
90%
szerintem egy demokráciában joga van bárkinek vonulgatni, függetlenül attól, nekem tetszik-e vagy sem. nem kötelező odamenni, tudomást sem kell venni róla. Ott van pl. a pedoszekta körmenete. az mennyivel jobb mint a pride? de ha ez nekik örömet okoz, tegyék. tőlem a motorosok és a rolleresek is vonulgathatnak. vagy ott a Békemenet. azt se tiltanám be. nekem nem fáj, és én nem sajnálom másoktól azt, hogy úgy érzik tartoznak valahová, és nincsenek egyedül. ez az embernek ösztönös igénye
2021. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/118 hypno ***** válasza:
86%

#28


De bakker!

Pont most hoztak egy törvényt a kizárólagos szülői jogokra való hivatkozással a "gyermekek védelmében".

Ha igaz amit írsz, akkor a kormány már az előterjesztésben is hazudott!

2021. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/118 anonim ***** válasza:
29%

32

Viszont nem lett jobb hely a világ a vonulgatásukkal, sem pedig toleránsabb, mert ők maguk sem tolerálnak senkkit :)

2021. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/118 hypno ***** válasza:
58%

#35


"...ők maguk sem tolerálnak senkit"


Ezt hogy érted? Tüntetnek a heterók ellen, vagy mi?

2021. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/118 anonim ***** válasza:
36%

36

Ezt úgy értem, hogy szigorúan tilos normális kritikát megfogalmazni a Prideal kapcsolatban, különben kitör agyalázat, és jönnek az olyan magasröptű LMBTQ érvek, hogy "Homofób vagy.", "Azért nem értesz egyet, mert látens meleg vagy.", "Narancsos köcsög vagy.", "Ha elkaplak, úgy lesz*patlak, hogy meggondolod magad."


Köszönöm szépen, de ebből a fajta agylágyúlt toleranciából nem kérek.

2021. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/118 anonim ***** válasza:
20%
Nem csak fűt fát lenáciznak akinek nem tetszik meg mindenkit homofóbnak tartanak aki nem támogatja az irreális követeléseiket.
2021. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/118 hypno ***** válasza:
79%

#37


Értem. És mikor jönnek elő ezek az érvek?

2021. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/118 anonim ***** válasza:
17%
Remélem hogy mihamarabb betiltják! Értelmetlen és provokatív.
2021. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!