Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod, hogy tiltsák be a...

Támogatod, hogy tiltsák be a Budapest Pride felvonulást? Miért?

Figyelt kérdés

Pro:

- Nem vonulgatna a rengeteg megbotránkoztató, perverz alak, nem rombolnák a közerkölcsöt.

- Nem járatnák le a szélsőséges elemek a normális melegeket


Kontra:

- A perverz szélsőséges alakoknak jobb szórakozás után kellene nézniük.



2021. júl. 1. 08:35
 61/118 anonim ***** válasza:
92%
a nemre szavaztam. de nem azért mert nézni akarom, hanem mert egy demokráciában bárki felvonulhat, főleg ha nem valakik ellen vonulnak.
2021. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/118 anonim ***** válasza:
27%
Betiltani nem bölcs dolog, de az sincs arányban, hogy egy egész város életét bénítsák meg egy ilyen kaliberű rendezvénnyel.
2021. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/118 hypno ***** válasza:
78%

#62


Egy hete az "I bike Budapest" is megbénított mindent, ahogy ősszel a birkamenet is meg fog, hacsak érdeklődés hiányában el nem napolják, de ennyi szerintem simán belefér.


Majd aznap elkerülöm a környéket.

2021. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/118 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen lényegtelen a rendezvény célja: nincs arányban egy rendezvény sem azzal, hogy egy kétmilliós város jelentős hányadának életét keserítik meg általa! Nem érdekel, hogy mi a neve a rendezvények és hogy ki, miért szervezi, egyszerűen aránytalan! Sokan siránkoznak, hogy egy adott városban miért utálják/kritizálják negatívan azokat, akik ilyeneket szerveznek, de arra még nem gondolt egyik elmeroggyant sem, hogy olyan emberek is megutálják a résztvevőket vagy negatív gondolatokat ébresztenek olyan emberekben ezzel a nagy hűhóval, akiknek addig semmi problémájuk nem volt velük.
2021. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/118 anonim ***** válasza:
70%
Az Andrássy út miben jelentős? elég nagy a város, engem pl itt Budán semmiféle hátrány nem ér.
2021. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/118 anonim ***** válasza:
31%

#61

Már huszadik vagy aki ezzel jön de érdekes módon amikor a Becsület Napja emléktúrát tiltották be akkor nem hallottam a nagy véleménypluralizmusról óbégatni a sok demokraták. Ha egy rendezvényt be lehet tiltani, akkor lehessen másmilyet is!

2021. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/118 anonim ***** válasza:
16%

Ha ezzel a vonulással az a cél, hogy több legyen a toleráns, akkor minden felvonulással besültek eddig.

Ha az a cél, hogy tudjuk, hogy ők melegek, és mások mint mi, akkor besültek, mert tudjuk ezeket is.

Akkor még is ez mire jó?

Lóbáljak én is egy táblát, hogy már nyaltam ki nőket?

2021. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/118 anonim válasza:
70%

Nem támogatom a betiltását, felőlem mindenki azért vonul, amiért akar, max nem sétálok arra a gyerekemmel (és nem, nem azért, mert azt hiszem, hogy megbuzul, ha meglátja őket).


Szerintem mindkét oldal faszul áll ehhez az egész kérdéshez. Aki utálja őket, azért mert csak, mert nem természetes, mert undorító, azzal se tudok egyet érteni, ezzel együtt magát az LMBTQ-t sem támogatom, mert ők meg már átestek a ló túloldalára és baromi erőszakosak.


Én nem tartom magam sem homofóbnak, sem transzfóbnak, és 10 évvel ezelőtt nem is mondta volna rám senki... Részemről házasodjanak a melegek, fogadjanak örökbe, aki transznemű, az meg felnőtt korában kezdje el a hormonkezelést és operáltassa át magát, ha akarja, én nem fogom bántani ezért, de itt megáll a dolog. Azt azért ne várja el senki, hogy azt mondjam, hogy egy transznő 100%-osan ugyanolyan nő, mint amilyen én vagyok, mert ez egész egyszerűen nem igaz. Azzal se tudok egyetérteni, hogy egy olyan nőt küldenek ki az Olimpiára, aki 35 évig férfiként élt és férfiak ellen versenyzett, vagy hogy a női öltözőben öltözhessen az is, aki bár nőnek vallja magát, de el se kezdte a tranzíciót, így teljes mértékben férfinak néz ki. A 120 különböző genderrel meg végképp nem tudok mit kezdeni. Azt pedig egyenesen kikérem magamnak, hogy egyesek szerint én már nem nő vagyok, hanem "menstruáló személy", vagy "petefészekkel rendelkező személy", és nem fogom az anyatejet sem embertejnek hívni...


A gyerekek érzékenyítése is egy érdekes kérdés. Egyértelműen szükség van arra, hogy megtanítsuk nekik egymás elfogadását, csak nem mindegy hogy ez milyen formában és ki által történik. Talán nem az a legjobb módszer erre, hogy bemegy a drag queen az oviba mesét olvasni. Amúgy is kontraprduktív, mert ha hazamegy a 6 éves gyerek egy ilyen "érzékenyítő tréning" után, a homofób szülő baromi gyorsan eléri, hogy egészen máshogy álljon hozzá a gyerek a dologhoz. Lehet, hogy jobban működne ez, ha előbb a felnőttek elfogadását nyernék el, de ez nem fog menni agresszióval, meg azzal, hogy egyből ilyen-olyan -fób vagyok, ha azt merem mondani, hogy talán nem kéne hormonokkal tömni a gyerekeket.

2021. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/118 anonim ***** válasza:
19%
67-es vagyok, köszi a lepontozást, ti nagy toleránsok.
2021. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/118 anonim ***** válasza:
78%
#67 voltál már valamilyen felvonuláson? én görkorison voltam (vagy 10 éve) mi nem azért csináljuk hogy megmutassuk mi is vagyunk, és az sem érdekel, kinek okozunk kényelmetlenséget. egyszerűen magunknak csináljuk, mert jó együtt lenni, együtt korizni, hogy ennyien vagyunk a városban. ja és megfélemlíteni sem akarunk senkit mint a nácik, akiket felhoztál. a görkoris felvonulás előtt pedig mocis volt, ahol szintén a mocisok azért jöttek össze, hogy együtt jól érezzék magukat. szerintem a melegek is elsősorban ezért csinálják, nem a külvilágnak
2021. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!