Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod, hogy tiltsák be a...

Támogatod, hogy tiltsák be a Budapest Pride felvonulást? Miért?

Figyelt kérdés

Pro:

- Nem vonulgatna a rengeteg megbotránkoztató, perverz alak, nem rombolnák a közerkölcsöt.

- Nem járatnák le a szélsőséges elemek a normális melegeket


Kontra:

- A perverz szélsőséges alakoknak jobb szórakozás után kellene nézniük.



2021. júl. 1. 08:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/118 anonim ***** válasza:
28%
34 Nem tudom hol éltél eddig erről beszéltem a valóságról senki nem tud ez lényeg.És 15 milliója sincs egy magyarnak hiába mondja a nemzeti bank.De gyerek el hiszi vagy aki egy burókban él ha pl mos melegeket üneplik de valóság tejesen más.És senki nem kedveli őket max netflix meg a holand miniszter.A valóságba meg a meleg is öngyilkós de erröl miért nincs netflixes sorózat azért mert az szembe menne a melegek üneplésével.És a valós életről adna tudást ami veszélyes.Egyszerüb azt mondani mindenki az Adrián nyaral mint szembenézni azzal hogy, lakhatási válság van.Vagy ner ki csinálja termelő válalkozásokat és csak a haverok pályázhatnak ami nem piac képes.És az infláció soha nem láttot rekordokad dőntöget.A lakás árakat nem mondom de egy fitalnak előb lesz lakása a marson mint Magyarórszágon.Ha egy fital tudja a valóságót szerinted mennyi magyar tervezné itt az életét.Amig rá jönnek azzal is időt nyer a kormány a lopásra.
2021. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/118 anonim ***** válasza:
91%

#29 "Én amiatt tiltatnám be, hogyha a szexualitás a 4 fal közé tartozik, akkor szükségtelen vonulni."

A szex tartozik a négy fal közé, a társadalmi kirekesztés viszont nagyon is közügy. De ha már azt mondod, hogy a szex a négy fal közé tartozik, és ne lehessen tudni a nemi irányultságot, mert mindenki magánügye, akkor ugye egyetértesz velem abban, hogy akkor a házasság esetén a névváltoztatás nem okés, mert egyből az emberek orrára köti hivalkodóan egy szimpla bemutatkozással is a szexuális irányultságát.

Csak egy példa.

2021. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/118 anonim ***** válasza:
28%
Ez igen [link] vigyázón magára már globálisan építik a terelést a valóságról.
2021. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/118 anonim ***** válasza:
89%
#43 Mi bajod vele? Szerintem nagyon szép nő. Ha nem írták volna, hogy transz, fel se tűnt volna.
2021. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/118 anonim ***** válasza:
9%

,,társadalmi kirekesztés viszont nagyon is közügy."

Állítsunk egy bizonyíthatatlan hülyeséget aztán hisztizzünk rajta.

,,Szerintem nagyon szép nő. Ha nem írták volna, hogy transz, fel se tűnt volna."

Magyarán nem nő hanem egy magát annak képzelő elmebeteg csávó.

2021. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/118 anonim ***** válasza:
85%

#45

"Állítsunk egy bizonyíthatatlan hülyeséget aztán hisztizzünk rajta." Tehát kimered azt állítani, hogy ma Magyarországon ki mehet egy meleg férfi a párjával kézen fogva és nem fogják emiatt megszólni vagy rosszabb?

"Magyarán nem nő..." Ebben persze nem fogunk egyetérteni, de ő nő.

2021. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/118 anonim ***** válasza:
75%
*jelenteni
2021. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/118 anonim ***** válasza:
17%
46 a melegek ebből is látszik hogy, nem azok mert ezzel az igazi nőket nyomják el.Szerinted ez egy nőnek nem sértő mi lesz a kővetkező nő versenyeken is indulnak vagy nő öltözőbe mennek.Vagy nő börtönökbe mennek ja mert az is meg történt hogy, melegnek vallja magát és női börtönbe kerül szerinted ez normális.Nagyon arra megy az egész hogy, tönkre vágják a családokat, és az anya megszűnjön létezni.
2021. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/118 anonim ***** válasza:
82%

#48

1. A melegek és a transzszexuálisok nem ugyanazok.

2. Nem, nem tudom, hogy mennyire sértő ez egy nőnek, kérdezzük meg tőlük, de mivel ők is nők (mármint a transz nők) így szerintem nyugodtan indulhassanak női szépségversenyeken.

3. Egy meleget azért rakhatnak át női börtönbe (most az vitatható, hogy miért pont ezt a megoldást választják), hogy ne érje őket atrocitás bent a férfi börtönben, mert az a közösség nem annyira az elfogadás lelkes hívei közé tartozik (persze vannak kivételek is).

2021. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/118 anonim ***** válasza:
22%

"Tehát kimered azt állítani, hogy ma Magyarországon ki mehet egy meleg férfi a párjával kézen fogva és nem fogják emiatt megszólni vagy rosszabb?"


Én ki merem. Napi szinten látok kézenfogva nőket, férfiakat az utcán. SENKIT nem érdekel.

2021. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!