Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod, hogy tiltsák be a...

Támogatod, hogy tiltsák be a Budapest Pride felvonulást? Miért?

Figyelt kérdés

Pro:

- Nem vonulgatna a rengeteg megbotránkoztató, perverz alak, nem rombolnák a közerkölcsöt.

- Nem járatnák le a szélsőséges elemek a normális melegeket


Kontra:

- A perverz szélsőséges alakoknak jobb szórakozás után kellene nézniük.



2021. júl. 1. 08:35
 81/118 anonim ***** válasza:
82%
De, én találkoztam ezzel a nagy zászlóval, de mi ebben az olyan kirívóan megbotránkoztató, ami bármilyen tüntetésen ne fordulhatna elő? A(z érdek)közösséget szimbolizáló zászló? --> Ha mész egy Fidesz tüntetésre, nincsenek fideszes zászlók, ill. az megbotránkoztató?!
2021. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/118 anonim ***** válasza:
0%
Miféle zászló? Egy bőrtangás, jelmezes csávó az neked mióta zászló? 😄
2021. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/118 anonim ***** válasza:
82%
mutasd már az idei prideról a bőrtangás képet!
2021. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/118 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétan ott van a linkben😃
2021. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/118 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom, hogy te melyik linkelt képet nézed, én egy félmeztelen rövidnadrágos embert látok övvel egy maszkkal. Ha neked ez bőrtanga...
2021. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/118 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell kövessem magam igazad van, de a polgárpukkasztó mivolton ez nem sokat változtat.
2021. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/118 anonim ***** válasza:
9%
Látjátok az ilyen felvonulásokra ilyen undorítóan öltözött emberekkel na erre van igény és ezek akarják az LMBTQ szarjukkal megmérgezni a gyerekeink agyát. Lassan aki heteroszexuális az is homoszexuális meg transzvesztita lesz mert jaj hogy ez mostanság mennyire divatos. Vajon 100 meg 200 évvel ezelőtt is ennyi homoszexuális és stb szexuális ember volt vagy csak heteroszexuális? Írjátok le a választ mert nagyon kíváncsi vagyok. Vagy esetleg 1000-2000 évvel ezelőtt. Meg még arra is kíváncsi vagyok hogy egy pride felvonulást mennyire tolerálnának a migránsok akiknél csak a heteroszexualitást engedélyez a muszlim vallás és pride felvonuláson miket csinálnának a felvonulókkal? Érdekes kérdések ezek ugye!!
2021. júl. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/118 anonim ***** válasza:
79%

Legalább arra van gerinced, hogy beismerd a tévedésed, ez is valami! Persze akkor is igazad kell, hogy legyen, ugye?! :D


Tehát már az is polgárpukkasztás, ha nincs bőrtanga... Majd előírod, hogy csak fehér ingben és fekete csokornyakkendőben lehet tüntetni, azt is csak csendben, és otthon a négy fal között, ugye?!

A náci karlendítés, kur-vaanyázós bekiabálások, középső ujjmutogatásos kézjelek viszont teljesen rendben voltak az ellentüntetők részéről, ugye, az a keresztény értékrend?!


Amúgy ilyen "bőrtangás" is max. 0,2% volt, a rendesen öltöző tömegben teljesen elvegyülve.

2021. júl. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/118 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk a homoszexuálisok se sokkal keresztényebbek mert ha jól informálódtam a Biblia szerint egy családhoz nőre és férfira van szükség nem nőre-nőre vagy férfi-férfira! Úgyhogy a sátán nagyon munkálkodik a Földön. Nem sok időt adok az emberiségnek ha ennyire hagyják hogy a gonosz befojásolja őket, a gyerekeket meg hagyják békén ne tömjék ilyen f.szságokkal az agyukat, majd a gyerek eldönti maga hogy milyen szexuális szeretne lenni és hogy érdekli-e még ez a téma, meg egy óvodásra meg általános iskolásra a szexualitás amúgy se tartozik, általános iskolásoknál persze az alsó tagozatosokra gondolok, mivel felsőben 8. osztályban már mi legalábbis tanultuk a dolgokat és nem azt hogy férfi-férfi és nő-nő!! Mondjuk az előző kérdéseimre nagyon nem látok választ a legutóbbi hozzászólótól! Sátán takarodj vissza a pokolba, jah csak van egy rosszhírem, ahol most vagyunk az a pokol csak még nem ég!!!!!
2021. júl. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/118 anonim ***** válasza:
14%
Amúgy én sejtem hogy ki az Antikrisztus aki félre akarja vezetni a világot. Soros györgy! Higyjétek el ha megszállja a Sátán akkor csak mégerősebb lesz, időben kellene legyőzni. Mondjuk én őt tartom a jelenlegi Antikrisztusnak legalkalmasabbnak, de hogy lesz-e nála rosszabb vagy jobban rá hasonlító (Antikrisztusra) azt nem tudhatjuk! Remélem ismét 0%-ot kapok az igazságom leírása miatt. :D :D
2021. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!