Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegtörvény támogatók akik...

Melegtörvény támogatók akik félnek a "népszerűsítéstől", erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ez a rövid változat sok egyszerűsítéssel de ha érdekel akkor tessék utánanézni.


Létezik egy törzs (Sambia), ahol a gyerekeket 7 évesen elszakítják az anyjuktól és a nőktől. Ezt követően szopás útján a gyereknek el kell fogyasztania a nála idősebb fiú/férfi spermáját mert úgy hiszik ez szükséges ahhoz, hogy egészséges felnőtté válljanak. Gyermekkoruk meghatározó részében így homoszexuális aktusokban kell résztvenniük, mégis mikor már ez nem kötelező, akkor csak nagyon ritkán folytatják tovább, mert az emberek jelentős többsége a nőkhöz vonzódik.


Hogyan lehet, hogy ennyi "radikális népszerűsítés" ellenére az emberek heterók maradnak?



2021. júl. 13. 11:55
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, mindegy hogyan próbálod elfogadtatni, a homoszexualitás és a heteroszexualitás nem összeférő.


Egy kisgyereknél meg nem normális ha férfi fasz.kat szopkod. Remélem elkapnak....

2021. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
45%
nincs olyan h melegtörvény
2021. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
#21 Tudom, hogy nem normális és nem is ezt mondom. Csak 20x mondtam el, hogy egyáltalán nem erről szól a kérdés de ok.
2021. júl. 13. 12:33
 24/57 anonim ***** válasza:
44%

Ne várd ezektől.


Aztán majd ha gyerekük lesz, aki meleg lesz, ezek leszmek az elsők akik intézetbe fogják vetni szegény gyermekeket.

2021. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

#19 Ha felhagytak vele én annak csak örülök. Amúgy onnan, hogy volt erről kutatás.


Parker, David A. (1995). Sex, Cells, and Same-Sex Desire: The Biology of Sexual Preference. p. 363.

2021. júl. 13. 12:42
 26/57 anonim ***** válasza:
25%

"nincs olyan h melegtörvény"


Nincs, de reméljük amint a fidesz nevű pedofil melegpárt el lesz takarítva, az új kormány hoz ilyet.

2021. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

#20 Külön meleg gén nincs, viszont a géneknek vannak különböző változatai amik valószínűbbé teszik, hogy meleg lesz-e az illető vagy sem. Nem egy külön gént kell keresni ami hirtelen meleggé tesz.


Långström, N., Rahman, Q., Carlström, E. et al. Genetic and Environmental Effects on Same-sex Sexual Behavior: A Population Study of Twins in Sweden. Arch Sex Behav 39, 75–80 (2010). [link]

2021. júl. 13. 12:52
 28/57 A kérdező kommentje:
#12 Azért kezdtem el a hülyézést mert mindenről beszéltek csak a kérdésemről nem és úgy tesztek mintha azt mondanám, hogy ez milyen jó dolog és erre a törzsi mintára kéne alapozni a társadalmunkat, amikor erről szó se volt. Azt mondod, hogy a heteró embert törzsi minták viszik bele vagy kényszerítik. Egyetértek és soha nem mondtam azt, hogy ez nem így lenne.
2021. júl. 13. 12:59
 29/57 A kérdező kommentje:
#16 Megint ki mondta, hogy példaként tekintek rájuk?
2021. júl. 13. 13:07
 30/57 anonim ***** válasza:
36%

29, aha, a cukros bácsi is csak édességet adott, ki mondta hogy rosszat akart?


Hányok tőled!

2021. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!