Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegtörvény támogatók akik...

Melegtörvény támogatók akik félnek a "népszerűsítéstől", erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ez a rövid változat sok egyszerűsítéssel de ha érdekel akkor tessék utánanézni.


Létezik egy törzs (Sambia), ahol a gyerekeket 7 évesen elszakítják az anyjuktól és a nőktől. Ezt követően szopás útján a gyereknek el kell fogyasztania a nála idősebb fiú/férfi spermáját mert úgy hiszik ez szükséges ahhoz, hogy egészséges felnőtté válljanak. Gyermekkoruk meghatározó részében így homoszexuális aktusokban kell résztvenniük, mégis mikor már ez nem kötelező, akkor csak nagyon ritkán folytatják tovább, mert az emberek jelentős többsége a nőkhöz vonzódik.


Hogyan lehet, hogy ennyi "radikális népszerűsítés" ellenére az emberek heterók maradnak?



2021. júl. 13. 11:55
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
2021. júl. 13. 19:01
 52/57 A kérdező kommentje:
2021. júl. 13. 19:03
 53/57 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, szánalmas a vergődésed...
2021. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%

A népszerűsités/érzékenyités/propaganda nevezzük akárhogy - mindenképpen káros és radikális. Egy másik válaszomban összeszedtem, hogy miért, bemásolom ide is.


A nemi identitás tinédzserkorban alakul ki (bár igyekeznek azt hazudni, hogy születésnél), s így a kiskorúak befolyásolhatóak.


Egyéb nagyon romboló hatása is érzékelhető az LMBTQ propagandának. Néhányat megemlítek ezek közül, mindegyik után jelölök forrást. Emiatt a liberálisok majd nem fognak tudni ellenérveket felhozni és lepontoznak.



- Nincs kőbe vésve születés előtt vagy kamaszkor előtt az identitás, ennek ellenére a propaganda egyik alappillére az a hamis állítás, hogy a meleg ember melegnek született. Holott a legmerészebb hipotézisek szerint is csupán 25%-ban okolhatóak a genetikai hajlamok, a többi környezeti hatás, neveltetés, társaktól jövő nyomás, etc.


[link]



[link]



- Az LMBTQ propaganda hatására veszélybe került a vallásszabadság. Finn országban pl letöltendő börtönt kértek arra a politikusra, aki a Bibliából idézett egy részt (Róma 1:24-27), ahol az Újszövetség tiltja a keresztények számára a homoszexualitást.


[link]



- Ezenkívül érdemes megnézni a Prideon vonuló személyeket. Elég sok a szivárványos Jézusként vonagló, vagy Bibliát nyalogató egyén. Őket el kell fogadni, de ők meggyalázhatják a keresztényeket.



- Az LMBTQ propaganda megfertőzi a gyerekeket. Mint említettem, pubertás kor előtt semmiféle identitásról szó sem lehet, ennek ellenére kiskorúakat vetnek nemi átalakító műtét alá, vagy ezt megelőzően hormonblokkolóval készítik elő a műtétre. [link]



- Kanadában az apa a kiskorú lányát 'lányomnak' szólította, ezért elzárással büntették, ugyanis az LMBTQ propaganda és az iskola pszichológus hatására épp fiúnak érezte magát. A hatóságok szerint a lányát lányának nevezni családon belüli erőszak. [link]



- A liberális országokban sérül a gondolát szabadság és a demokrácia. Azokat a személyeket, akik nem értenek egyet az LMBTQ propagandával, lazán elbocsáthatják a munkahelyükről.


[link]


Ha már sport, ott van a legutóbbi EB példának. A németek a magyar himnusz közben fujjoltak, szivárványos zászlót lengettek, sőt be is futottak szivárványos zászlóval a himnusz alatt a pályára. Ez mégis rendben van. Pár magyar szurkoló egy "lmbtq? nein, danke" feliratú táblát tartott válaszként, ami az UEFA szerint szabálysértő és büntetést kapott érte a válogatott...



- Transzvesztita versenyzők teszik tönkre a női sportokat, sőt szépségversenyeket is.


Kézilabda, súlyemelés, futás? Mindegyik sportban vannak már férfiak, akik nőként indultak és nyertek. Rengeteg példa van, most egyet linkelek. Szépségversenyt vagy dalversenyt is megnyernek, akkor is, ha egyébként nem ők lennének a befutók, de mivel LMBTQ személyek, ezért mindenképpen rájuk szavaznak.


[link]



- Megemlíthetjük a gyermekeknek szóló mesékben a totálisan oda nem illő meleg karaktereket.



- Azt már csak félve említem, a pedofilok hány százaléka meleg, (megsúgom, ha az emberek 8% meleg és a pedofilok 56%-a, akkor az nem 6%-al több).


Erről cikket nem találsz, mert ugye erről nem szabad beszélni szabad Nyugaton. Bár ha így haladunk, Magyarországon már lehetlesz. De 1-2 óra alatt kiszámolhatod, ha rászánod, egy kis kutatás ;)



Remélem kielégítő volt. No, ezt szeretnénk Magyarországon elkerülni. Aki meleg, az legyen meleg. Maradjon magánügy, ne tegyék közüggyé, s főleg ne próbálják befolyásolni a gyerekeket! Az iskolákban meg matek órán számolni tanítsak a gyerekeket, ne az omniszexualitást tárgyalják.


A magyar média nagy része még most is liberális és ömlik a ferdített infó, pl a kémia tanár panaszkodik, hogy nem taníthatja a transzszexualitásról a gyerekeket. Kérdem én, kémia órán minek?


Vagy megvertek két meleg orvost. Miért van kiemelve,hogy meleg, mikor 'báttya adjál cigit' emberek verték meg őket, akik nem is tudták, hogy melegek?



Összefoglalva, bár sosem szavaztam a Fideszre, de a magyar kormány döntése helyes. A melegeket sem bántottam soha, nem inzultáltam, nem szóltam be, ezután sem fogom. De a propagandájuk veszettül káros, kirekesztő és súlyosan sérti a szólásszabadságot is.

2021. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
#53 Csak rendesen meg akarok vitatni egy témát de bocs.
2021. júl. 14. 10:50
 56/57 anonim ***** válasza:
20%
55, nem igazán hatékony a hiszti ez esetben. Elmondtuk a véleményünk/érveinket, de te tovább toporzékolsz.
2021. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

#56 Ha az érvedet az enyémmel szembe állítom (és forrásokkal is támogatom) mint ahogy egy rendes vitában kéne az már hiszti? Hát jó...


#54 Mellesleg köszi az átgondolt és értelmes választ! Amint tudok válaszolok!

2021. júl. 14. 11:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!