Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Ti melyik...

Fidesz szavazók! Ti melyik arcába szerettetek bele a Fidesznek? És melyiket látjátok most?

Figyelt kérdés

Ugye világos mindenki számára, hogy a Fidesz ezer arcot öltött már az évek, évtizedek során. Voltak már minden oldalon, utáltak már minden oldalt, rengeteg váltás volt a nézetekben.

Csak Fidesz szavazók adjanak voksot a kérdésre, így elkerülhetjük a koherenciát.

Ti melyik arcába szerettetek bele és látjátok most is a Fideszben?



2021. júl. 14. 02:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%

“Milyen családbarát az, aki külföldre szaladgál prostituáltakkal toszni?”

Családbarát ettól lesz egy párt, hogy az intézkedéseivel a családosokat támogatja. Mi köze ennek a prostikkal toszáshoz?

Most ez olyan, mintha én azt mondanám, hogy miféle ember az, aki rámogatja a meleg jogokat, de még nem toszták seggbe?


“Milyen keresztény az, aki ártatlan gyerekek meztelen képeire önkielégít, több tízezer fényképre?”

Ebből a kérdésedből látszik, hogy teljesen ostoba vagy. Ki az a FIDESZES, aki több tízezer gyerek fényképére önkielégített?

Kaleta nem volt Fideszes soha. Vélhetően pedofil sem, arra a tízezer képre valószínűleg nem hokizott, hanem kereskedett velük. Ha te valakinél találsz 10 kg kokót arról is azt gondolod, hogy mind fel fogja szívni, véletlenül sem azt, hogy drogdíler?


“Milyen hetero az, aki 25 férfival és egy hátitáska droggal bulizott Brüsszelben ráadásul a járványgörbe csúcsán, gyülekezési tilalom idején?”

Olyan, aki ki lett baszva a pártból. Azt meg döntsük már el végre, hogy most akkor a Fidesz homofób, vagy meleg-ellenes párt-e. Úgy veszem észre, hgoy amikor melegek jogain kell aggódni, akkor homofóbozunk egyet, amikor meg a heteróság kerül szóba, szájerezünk egyet.


“Milyen hazafi az aki eladja a hazáját Kínának?”

Mi lett eladva Kínának, észlény? Az 500 millárd Kínai hiteltől már kínai gyarmat lettünk? Mondd, te képben vagy a korábban felhalmozott adósságaink mértékével, és hogy mekkora hitelek lettek felvéve korábban? Ehhez képest a kínai hitel sehol nincs.

Kicsit kevesebbet látogasd a DK oldalát, mert még a végén teljesen meghülyülsz.

2021. júl. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

Én még csak nőbe lettem szerelmes.

Se pasival, se kecskébe se politikai pártba.


A fideszre addig szavazok, míg megmarad ezen az antiglobalista sínen.

2021. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ilyen hogy melyik arcába, alapvetően az intézkedések tetszenek, egy két kivételtől eltekintve.
2021. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenekbe hogy hálapénz megszüntetése, gyors oltóanyag beszerzés stb. persze van azért olyan is ami nem szimpi.
2021. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szimpatikus a jó viszonyra törekvés a szomszédországokkal.
2021. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
Egyedül a túlzott migránsozás és Sorosozás nem tetszik.😒
2021. júl. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
A munkahely teremtést nagyon nyomják, az jó.
2021. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem szeretem,hogy mindenki bizonyíték nélkül mészárosozik!
2021. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Én az illiberális arcába. Abba, hogy libernyákok vért pisilnek kínjukban, hogy lejárassák az egyetlen normális pártot, ami mára maradt, de csak magukat sikerül."


Orbáb fog szenvedni, mert megvonák tőle az ingyenpénzt.

Gyorsan vége lesz a nagy sikerszériának.

2021. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem az arcuk miatt szavazok rájuk. Egyszerűen csak tetszik, hogy előre megmondják, hogy a gazdaságban világszinten mi várható, és ők ehhez hogyan akarnak alkalmazkodni Magyarországgal. Ezt bárki meghallgathatja, elolvashatja. De ugyan ez a helyzet a migrációval és a kül és belpolitikával.
2021. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!