Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ekkora gyűlölet...

Hogy lehet ekkora gyűlölet Orbán Viktorral szemben?

Figyelt kérdés
Igen, egyetértek hogy egy aljas tolvaj, és életfogytiglant is adnék neki. Nade kivégezni a feleségével együtt mint chauchescot? (Valószínűleg rosszul írtam le) Azért a kettő ember között elég nagy a különbség. Nagyon sok hasonlót olvasok. Fellógatni, lelőni, villamosszék meg hasonlók. Ti mit gondoltok?

2021. júl. 15. 23:04
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
24%
Kamu ez a gyulolet ... aztan jon a kovetkezo 2/3-ad! :)))
2021. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 árokpart ***** válasza:
73%
Ki írt ilyesmit?
2021. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
35%
Repuljon az a sapi!
2021. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
61%
Van valami bájos abban, hogy azok akarják megöletni, akik odáig meg vissza vannak az emberi élet védelméért.
2021. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
73%
Gyurcsany homlokan meg nem lattatok azt a celkeresztet? Csak en latom ezen a tavcsovon keresztul? :)))
2021. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
52%

Igazad van kérdező, ezek mind nagyon gyenge büntetések.

Nekem sokkal inkább a karóbahúzás, élve megnyúzás/elégetés, vérsas lenne az innyemre. :)

2021. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
27%
Sőt, én legszivesebben az összes fidesz szavazót kényszermunkára itélném recsken, csak hogy segítsenek egy kicsit helyretenni az ebben az országban okozott mérhetetlen károkat, amit ez a rablóbanda művelt.
2021. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Több ellenzéki csoportban illetve kommenteket láttam. Kicsit elborzaszt hogy a politika idáig jutott. (És igen, viktor nagyon is megérdemelné a börtönt, de kivégezni?)
2021. júl. 15. 23:18
 9/47 anonim ***** válasza:
79%

adva egy pali, aki nem engedi a normális szakszervezeti működést az országban.

ezért alacsonyak a fizetések és ezért szegények az emberek.

csontra ellopja a teljes eu pénzt.

szóval nem az van, hogy levesz belőle egy kicsit, hanem fullban az egészet nyúlja le.

az állami eü re gdp arányosan európában a legkevesebbet fekteti, mert szerinte akinek van pénze az úgyis a magán eü be megy.

ezzel konkrétan öli a magyarságot.

és akkor a legújabb agyrém, hogy ki akar lépni az eu ból, hogy örökre itt maradjon és fertőzzön a rosszindulatával mindenkitől függetlenül.


szóval szerintem nem csoda, hogy szélsőségesen reagál rá a magyarság, mert egy hazaáruló, gonosz ember ez a pali.

viszont az adófizetői pénzből finanszírozott propagandájával pedig megtéveszti a nem olyan tájékozottakat.

2021. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
65%
Én is gyűlölöm mind a szart. A 15 éves leszbikus húgom folyamatosan halálos fenyegetéseket kap, mióta ez a patkány ellenük uszít.
2021. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!