Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ekkora gyűlölet...

Hogy lehet ekkora gyűlölet Orbán Viktorral szemben?

Figyelt kérdés
Igen, egyetértek hogy egy aljas tolvaj, és életfogytiglant is adnék neki. Nade kivégezni a feleségével együtt mint chauchescot? (Valószínűleg rosszul írtam le) Azért a kettő ember között elég nagy a különbség. Nagyon sok hasonlót olvasok. Fellógatni, lelőni, villamosszék meg hasonlók. Ti mit gondoltok?

2021. júl. 15. 23:04
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
14%

1998 óta folyamatosan szítják.

Amikor még tele volt a Fidesz SZDSZ-es ügynökökkel, akkor az volt a feladat, hogy Orbánt le kell váltani, Fodor legyen az elnök, és akkor a Fidesz lesz az SZDSZ ifjúsági szervezete.


Csak hogy a fiúk és a tagok is észnél voltak. Nagy arányban győzött Orbán a Fidesz elnökválasztásán.

Fodor másnap megjelent Pető Ivánnal, hogy tagadja, hogy átlépnek

az SZDSZ-be. Na, most, amit a liberális tagad, azt fogja csinálni.

Persze, hogy a következő hetekben már be is jelentették, hogy Fodor és társai átlépnek az SZDSZ-be.


Őrjöngött az egész liberális falka, a médiájuk (minden médium 100% a kezükben volt), köztévé, közrádiók, vidéki és fővárosi nyomtatott sajtó.


A Fideszen belül kilőtték a belpesti újprolikat, és a globalista ultraliberálisok helyett a nemzeti liberális többség erősödött meg, akiknek Orbán volt kezdetektől a szellemi, politikai vezetőjük. Ők választották. A médiahajón a sajtó és a pártvezetők és a holdudvaruk vett részt.

Farkasházy azt mondta Orbánnak: "mi emeltünk föl benneteket a kukából, és oda fogunk benneteket visszadobni".


Hát az a hajó hamarosan elment. 1998-ban A Fidesz kormányt alakított.

Akkor még kénytelen koalícióban a Torgyán-ügynök által lenyúlt FKGP-vel, de a sok disznósága, destruktív akciói, korrupt ügyei miatt Orbán menesztette.


Orbánt gyűlölik, mert zseni, mert valóban elindította 2010-ben a rendszerváltást, kilépett az MSZP-SZDSZ által átmentett posztkádári népirtó rendszerből. Prosperáló gazdasági rendszert vezetett be, nemzeti

és keresztény kulturális örökségen alapuló társadalmi struktúrát, életet.


Orbánnal itthon is, a nemzetközi politikában is számolniuk kell. Azok utálják, akiknek az érdekeit keresztezi. De azok is tudják, hogy világszerte tekintélyt parancsol önmagának és Magyarországnak is.

Nem azt keresi, ami elválaszt (V4-ek), hanem a közös érdekeket,

azt, ami közös és összeköt. Ezért a V4 országok vezetői amennyire lehetséges, követik, együttműködnek vele a saját országuk érdekében.


Orbán több évtizedre előre és közvetlenül holnapra is többféle stratégiát állít fel, mindenféle előre látható és előre nem látható esetre felkészül.


Tudósokkal, profikkal dolgozik. Ha a tudásra van szükség, nem érdekli

a virológus pártállása és világnézete. Ha kapcsolatrendszerre van szüksége, hogy a pandémia alatt gyógyszereket, eszközöket szerezzen be, akkor nem érdekli a nagyvállalkozók világnézete, pártállása, bekapcsolja őket a mentésbe.


Gyurcsnyék gyűlölik, mert tehetségtelenek, alkalmatlanok, csak a lopás, harácsolás a céljuk, azért választatják meg magukat.

Gyurcsány személy szerint gyűlöli, mert ő egy ócska, alkoholista proli, rafinált, aljas, gátlástalan, de nem okos. A legtehetségtelenebb, legaljasabb politikus Magyarországon az utóbbi 30 évben.


Az egyszerű, tájékozatlan embereket megvezetik az irigységre apellálva és arra, hogy a fiatalabb generációk mit sem tudnak arról, hogy milyen népirtó, kifosztó rendszert működtetettb Gyurcsány.

2021. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
8%

11-es. Nem hiszek neked. Kizárt, hogy támadják a húgodat. Honnan tudhatnák?

Viszont aki a gyerekemmel szexuális témákról akar beszélgetni, már azzal pedofiliát követ el, annak a jó Isten megkegyelmezhet, én nem fogok, elmegyek a legfelsőbb bíróságig is, mert az, aki azt meg meri tenni: pedofil.

Vidd a húgodat pszichológushoz. Még megmenthető.

2021. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 árokpart ***** válasza:
85%
Utolsó milyen jó, hogy ez a legnagyobb problémája a pártodnak. 360 forintos euróárfolyam 82 százalékos államadósság és még ezek mellett mesterségesen pörgeti a gazdaságot úgy, hogy semmilyen fedezete nincse rá az nem baj. Nincsen semmi baj, jövőre ilyenkor már ti is tudni fogjátok, mert ez előbb-utóbb ki fog bukni a választások után ugyanúgy mint 2006-ban Gyurcsánynál. Ott is még 2005-ben dübörgött a gazdaság, 2006 júniusára meg kis híján voltunk az államcsődtől.
2021. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
15%
Ki az az Orban Viktor? Annyit beszeltek rola. Valami nagy kutya? Akkor ertem!? :) "mindig az erosebb kutya baszik"
2021. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
52%

'Kizárt, hogy támadják a húgodat. Honnan tudhatnák?'



Tiktokról. Én hetetó vagyok, de én is felvállaltam a párkapcsolatom ennyi idősen. Ő minek bujkáljon?

2021. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
3%

A hangos kisebbség egyre elkeseredettebben hörög. Ennyi. Eközben a politikusok népszerűségi listája:

[link]

(Frissebbet ne keress, mert nincs.)

Orbán a 2. Az első 4 helyen fideszes politikus. A legjobb DK-s (Gyurcsányné) csak a 21.(!), pedig pk a legerősebb ellenzéki párt. A férjét pedig könnyebb hátulról számolni (úgy a 4.).

Miről beszélünk?

(Amúgy Ceaușescu nevét tényleg rosszul írtad. Nagyon rosszul...) :)

2021. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
0%
pk = DK (Tökmindegy amúgy...)
2021. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
77%
Talán mert szétlopta az országot, gyűlölködik, az eddigi legkorruptabb ember akit magyar ember látott.
2021. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
12%

"Én is gyűlölöm mind a szart."

Mind az összeset? Pedig elég lenne csak a sajátodat gyűlölni, elvégre kizárólag azzal vagy szoros kapcsolatban... :D

"A 15 éves leszbikus húgom folyamatosan halálos fenyegetéseket kap, mióta ez a patkány ellenük uszít."

Kitől kapja, Einstenkém? Gondolom, szintén 15 éves hülyegyerekektől, akiket kb. annyira kell komolyan venni, mint amikor arról értekeznek, hogyan fogják felkötni a fizikatanárt, vagy szétk*félni az angoltanárnőt. Mellesleg eddig senki nem fenyegette, de Orbán Viktor hatására egy 15 éves gyerek hirtelen fenyegetni kezdi (mert ezt a korosztályt aztán baromira érdekli a politika). Találj ki valami életszerűbbet, főleg annak ismeretében, hogy az egész pedofil ellenes törvény lényege a 18 év alattiak védelme (többek közt a húgodé is).

2021. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
54%

"Mi sokkal jobban gyűlölönj titeket, mint ti minket!"

Kezdte egy költő, Spíro, 1990-brn az SZDSZ háttérében.


Én még csak késtem, ki a f@szt gyűlölök én?


Így lett ez bevezetve a magyar politika beszédbe, ha valaki nem tudná.

2021. júl. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!