Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más fiatalok is vannak ilyen...

Más fiatalok is vannak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fiatal vagyok, és hazafias, hazaszerető vagyok. Viszont sajnos a jelenlegi kormány miatt, nem igazán tudnám elképzelni ebben az országban a jó jövőt, mégha nagyon szeretném is. Mások is vannak így?

2021. júl. 16. 16:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%

"A határon túli honfitársaink semmibe nézése" Hűha, ez hogy jött ki??? :D Szóval akkor te is elmész hátáron túlra, hogy semmibe legyél nézve? Van itt baj fejben, nem kicsi...


Épp most mondtak fel orvosok, akik több mint havi bruttó 2 milliót kaptak, de kevesellték... Te melyik bolygón élsz?

2021. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
64%
Melyik országban élsz?
2021. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ezt én is megkérdezhetném, mert Magyarországon kizárt, hogy kétmilliót keressen egy átlag orvos.
2021. júl. 16. 16:57
 14/27 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem érdekel a kormány de biztosan nyugaton képzelem el a jövőmet.

Villantani kell olyan tudást amit ott is megfizetnek és nem kell itt maradni 10-ed annyi pénzért, ennyi az egész lényege.(ott is lehet robotolni több száz ezrekért de nem hiszem hogy annak éri meg elsősorban kimenni)

2021. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
66%

Szia.


Figyelj, én a saját véleményemet tudom mondani:


A fidesz nekem sem épp a kedvencem (mondjuk nekem komolyabb érveim és indokaim vannak mint az a tipikus blődli amit papagájként lehoztál - nem sértésnek szánva), de az tény hogy jelenleg szvsz az egyetlen párt ami képes kormányozni csődbevitel nélkül. (A Mi hazánk egyenlőre még pici és túlságosan a radikálisabbakra épít, de nagy érdeklődéssel várom a fejleményeit, mostanában egészen intelligens lépései voltak).


Én kivárok. Szerintem a régióban és a v4-ekben nagy jövő van, pláne hogy Kína kezdi átvenni a gazdasági stafétát, a globális felmelegedés pedig a termelékenységi zónát Oroszországra tolja az USA-EU tengelyről.


A szabályok nem kőbevésettek, ráadásul a magyar jog nem precedens (hál' Istennek), ezért én nem tartok ettől sem. (A jövőben saját vállalkozást tervezek indítani.)


Szerintem csináld meg a saját számvetésed hogy mi éri meg neked és mi nem. Nekem, bár keserédesen, de a jelenlegi rendszer. Neked lehet hogy külföld. De ehhez neked kell a saját kutatásodat megcsinálni, ne mástól várj segítséget.


19/L


UI: Megjegyzem, háború nélkül a V4ek a legközelebbi amit "területi revizióval" elérhetünk. Nagy változás kell ahhoz a világpolitikában hogy a területeket visszakapjuk, mert még mindig azok a vezetők akik elvetették.

2021. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
15,köszönöm, hogy valaki tudott rendesen válaszolni. Egyébként nem szeretném elhagyni az országot, csak tartok néhány dologtól.
2021. júl. 16. 17:09
 17/27 anonim ***** válasza:
28%
16, mitől tartasz?
2021. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem attól,hogy ott is melózni kell a megélhetésért.
2021. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
3%
Komoly vélemény egy 19 éves lánytól...😉
2021. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
74%

19, sajnálom ha a sztereotípiával ellentétben nem a köröklakkos kupak lóg ki a számból... 😅


- 15

2021. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!