Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más fiatalok is vannak ilyen...

Más fiatalok is vannak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fiatal vagyok, és hazafias, hazaszerető vagyok. Viszont sajnos a jelenlegi kormány miatt, nem igazán tudnám elképzelni ebben az országban a jó jövőt, mégha nagyon szeretném is. Mások is vannak így?

2021. júl. 16. 16:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is ez jutott eszembe bár addig volt értelme ameddig azt nem írta hogy csak a Fidesz tud kormányozni...

Nagy baj van ha a propagandát a fiatalok is benyelik, lesz itt még diktatúra 30 évig...

2021. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
22%
Miért, én is utálom orbánt, de ki más? Karácsony, Gyurcsány?
2021. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
20%

21,


A következő választáson a jobb oldali jobbik, a balliberális dk, az lmp ami elüldözte a saját alapítóját, a haldokló mszp, a momentum ami úgy kezdte hogy "Gyurcsány tűnjön a politikából" indul együtt kormányzásra. Minden tiszteletem ha tényleg megtudnák csinálni, de saját elképzelés alapján veszekednének a győzelem után mint az ovisok a homokozó lapáton, hosszabb lenne a döntéshozás, és semmi garancia rá hogy jobb lenne.


Ott a mi hazánk, leírtam mi a gondom.


Ott a fidesz, ami szintén nem ideális, de az elmúlt években nem ment csődbe az ország, és (sajnos) ez itthon teljesítmény, nem alapelvárás.


Meg a többi minipárt.


Most akkor kire kéne szavazzon az ember?


"lesz itt még diktatúra 30 évig"


Ha diktatúra lenne, nem beszélgetnénk, mert nem lenne a kormányváltás, vagy a kivándorlás egyáltalán téma...

2021. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
18,nem képzeld, attól, hogy diplomával, napi 8 órából, minimálbért tudok majd csak kicsikarni, de a másik ócsárolása mindig megy, nem? :P
2021. júl. 16. 17:28
 25/27 anonim ***** válasza:
23%
Nyugodtan menj akkor külföldre...
2021. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Jó, hogy felfogtad miről írtam eddig...
2021. júl. 16. 18:17
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha patrióta vagy, ne a politikából indulj ki, mert hülyeség. A politikát csak addig érdekled amíg kihasználja azt amit a hazáddal kapcsolatban érzel. Hogy valójában mi van veled vagy a nemzeteddel, baromira nem érdekli.


A jövőt nem elszenvedni kell, hanem - kinek-kinek a maga szintjén - alakítani. Azt pedig akárhonnan lehet, mindig megvan rá a mód.


Én azt mondom, ha megvan a lehetőséged menj ki külföldre tapasztalj, tanulj, láss világot és ha úgy érzed gyere haza és változtass a dolgokon, ha pedig kint jobb, onnan is megvan a módja hogyan tudod segíteni a hazádat.


Én is jártam külföldön, többször is, most mégis itthon vagyok.

2021. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!