Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is beérett a fidesze...

Szerinted is beérett a fideszes trollgépezet?

Figyelt kérdés

Egy időben még nyilvánosan is kerestek "a kormány érdekeit, intézkedéseit védő" kommentelőket. Azóta exponenciálisan nő a számuk.

Olyan oldalak, ahol 2020-ig még ha hajszálnyival, de inkább ellenzéki vélemények voltak többségben, vagy egyensúly volt, most már egyértelmű a hangos fideszes többség.

Tele vannak velük a nem kormánypárti internetes felületek fórumai.


Itt is megfigyelhető, hogy most már egyértelműen a fideszes hangok vannak fölényben.

Ezt néhány kérdés alatt igyekeznek tagadni és még az ellenzékiekre próbálják rákenni, hogy az ellenzéki kommentelők vannak itt ezerféle reggel és hogy proliként viselkednek.

Pedig gyakrabban szoktam látni olvasni eseteket, amikor a fideszes fenyegetőzött, hogy megkeresi az illetőket a haverjaival, vagy, hogy maga a fideszes zavarodott bele, hogy mivel jelentkezett be az ezek szerint sok regje közül - biztos megügyeskedi valahogy az ip cím védelmet -, élőben lehetett látni, hogy ugyanakkor megjelent egy új felhasználóval és azzal is kezdte ugyanabban a stílusban - és már nem politikáról szólt az egész, hanem szitkozódásról. Ez gyakran lezajlott már.

Az ilyeneknél mindig direkt csak olvasok és nem szólok hozzá. Szerintem a többiek, az okosabbak sem akarnak már az ilyenekbe belekeveredni. Sokan biztos vagyok benne, hogy ezért nem szólnak hozzá olyan kérdésekhez, ahol egyértelmű, hogy fideszes tette fel a kérdést, és ha még normális is – ami egyre ritkább -, ott vannak ezek a fideszes trollok, mert úgyis csak szidalmazás lenne a vége. Ezért nem csak a fideszes trollok szaporodnak, hanem az ellenzékiek fogynak. Néhány év és az ellenzékiek saját zárt fórum buborékokba kerülnek, ahova szintén igyekeznek majd bejutni a fideszesek, hogy bomlasszanak, mint a vírus a sejtekbe, ezért ha így megy tovább, akkor évek múlva az ellenzékiek közül is csak a trollok – nem is biztos, hogy ellenzékiek - fognak párbeszédet folytatni a fideszes trollokkal. Meg fog szűnni az értelmes, konstruktív párbeszéd az országban. Mert a politikai párbeszéd egyértelműen az internetre tevődött át. Már a fogyatkozó ellenzéki újságok sem támadják, vagy kritizálják bátran a kormányt, többségük kapott egy ultimátumot, hogy egy határt ne lépjenek át, különben őket is elfoglalják. Az ellenzéki politikusok akciói is már csak baráti vállsimogatások. Nem látom a határozottságot bennük. Az utolsó igazi kritikusok már csak maguk az emberek és őket készülnek elhallgattatni. Minden országnak, attól függetlenül hogy milyen kormánya van, szüksége van a kritikus hangokra. Mert a hibáknál ők mondják meg, hogy mit és hogyan kellene csinálni.

Csak az elmúlt napokban, a kritikus hangok mondták meg, hogy oldják meg az építőanyag drágulásokat, a pályázati rendszer problémáit hogyan küszöböljék ki és az ők hatására hagyták jóvá, hogy kaphasson harmadik oltást, aki kéri. De még mindig van sok és nagy probléma, amit valahogy a kormány nem lát át, de mások igen. A kritikusok nélkül idővel még a leghűbb fideszeseknek is elkezdenének gondjaik lenni a rendszerükkel, már nem lenne senki, aki használható javaslatokat tesz és jelzi a hibákat. Akkor már teljesen egy önkényes rendszer épül majd ki és nem lesz érv, hogy mert Szingapúrban ez milyen jól működik - a szingapúri és a magyar gazdaság ég és föld -, vagy hogy a sátáninak mondott progresszívakat ellensúlyozni kell az erősen konzervatív oldalról - ami már átesik a ló túlsó oldalára és elnyomnak, elhallgattatnak mindenkit, aki ellenkező véleményen van. Minden csak a kritikusok miatt és a hibák javítása által lesz jobb. Te magad is, akinek az első kritikusai a szülei, utána a barátai, a tanárai. A politikai rendszereknek is létszükségletei a kritikusok és ahelyett, hogy küzdenének ellenük, meg kellene fogadni a szavukat és javítani. Mert mindig van mit.



2021. júl. 17. 09:11
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
35%

#8


Jó kis öngól, igen, valóban a Fideszesek le vannak szavazva 1-2 pipára, mivel a hozzád hasonló DK-s megmondóemberek azonnal pontoznak le mindent ami a Fidesz, még ha igazat is ír valaki.

2021. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
25%
Aki nem az ellenzéki propagandát fújja, az retardált. :D És ti hisztiztek a véleményszabadság miatt. :D
2021. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
35%

Ez a kérdés is kiválóan mutatja, hogy minden Fideszes válasz le van pontozva, amikor konkrétan a kérdésre a válasz, míg akik szídják a Fideszeseket azok fel vannak pontozva.


DK horda megjelent

2021. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
78%

Az a probléma, drága fizetett provokátor, hogy ti nem igazat írtok, hanem hazudoztok. Mint a vízfolyás. Mint például az általam említett egyik ámokfutás, hogy a "a gyúcsány akarta idehozni a fúdánt", meg "mi a bizonyíték hogy nem akarta idehozni?" vagy "ide akarta hozni, csak ő nem tudta". Ezek nem igazságok, hanem undorító, agyzsibbasztó, degenerált hazugságok tőletek, buta, fizetett propagandistáktól.


Amúgy inkább vedd bóknak, amikor valaki lefizetettnek nevez, mert a másik lehetőség, hogy meggyőződésből hazudozol. A szektásnak szerintem rosszabb a csengése, és alacsonyabb intelligenciát feltételez.


Ki kell hogy ábrándítsalak, én soha sem szavaztam komcsi pártra vagy politikusra. Ti meg úgy éltetitek a fideszes komcsijaitokat, mint anno Rákosit éltettétek. :)

2021. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
21%

Aki hazudik az a főnökötök Gyurcsány, aki most is feleségével együtt hazudozik összevissza csak nyerjék meg a választást, utána meg megint az ellenkezőjét csinálják.



2006-ban a jelöltek vitáján Orbán Viktor mondta, hogy Gyurcsány be akarja vezetni a vizitdíjat.


Lehazugozta Orbánt, azt mondta, hogy "nem igaz beszéd nem igaz országhoz vezet".


A hülyék megszavazták.


És mit csinált?!


Bevezette a vizitdíjat, kórházi napi ágydíjat, mentődíjat és receptdíjat.


Még nem történt velem semmi, de már kifizettem a családorvosnál, a két szakorvosnál, a labornál, a CT, MRI és UH vizsgálatoknál a 300-300.-okat.


Aztán visszafelé isk, amikor vittem a leleleteket. Volt, hogy kifizettem 3000,-Ft vizitdíjat. Aztán jöttek a gyógyszerek. Volt 5 féle gyógyszerem receptre. Csak a receptdíj volt így 1.500.-Ft, plusz fizettem a szabadárassá tett gyógyszerek árát.



Aztán eladták az egész országot, MALÉV-estül, a teljes aranykészletet kisíbolták, állami vállalatokat, a gázszolgáltatást, a vízszolgáltatást, a elektromos szolgáltatást, és kitaposták a magyarok belét is.


Vagy ettél, vagy rezsit fizettél, de orvosra, gyógyszerre már nem futotta.


Vagy rezsit fizettél, gyógyszert vettél, de nem ettél.



Sokan megfagytak, éhen haltak, nyomorogtak. Dúlt az ingatlanmaffia és az öregezés. Utóbbira azt mondta Kuncze, hogy "megélhetési bűnözés".



Ne akarjátok, mert akkor olyan kutya idők jönnek, hogy jó ha túléljük, és abból már nem lesz visszaút, mert megnyitják a határokat. Nyugatról viszont le fogják zárni, és ide telepítik az összes feleslegüket.


Az egész ország egy no go zóna lesz.



Nézzétek meg, hogy már lerothasztották, szétlopták a megszerzett önkormányzatokat!


És ezek akarnak kormányozni!

2021. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
32%

#8 "Tegnap nekem az egyik azt akarta bemesélni, hogy a méhlegelőkön akkor lesznek vadvirágok, HA ÜLTETNEK. Ilyet egyszerűen nem lehet kitalálni, szóval ezt a szerencsétlen komolyan gondolta."

Nem az a gond ha valaki tudatlan vagy buta. Az a gond ha ezt még mutogatja is mint te most! Meg nagyon, nagyon szánalmas.

A "méhlegelő" az nem keletkezik magától egy városi, évtizedekig kaszált területen. Annak vagy több évtizedre van szüksége ahhoz hogy magától kialakuljon ott egy összetett élőközösség, amilyennek a "méhlegelőnek" lennie kell - vagy bizony ám, azt ÜLTETIK!

"Méhlegelők telepítése, művelése

Tavaszi telepítéssel az akácvirágzás utáni időszakra időzíthetjük a keverékben lévő facélia virágzását, ami a vetést követően 49-56. nap között kezd virágozni és a napraforgó virágzásig lezajlik.

Nyári telepítésnél a méhek betelelését segíthetjük a szeptember eleji-közepi virágzó méhlegelők biztosításával (ilyenkor néhány nappal megrövidül a facélia virágzási idejének kezdete). Nem cél, hogy a méhlegelő telepítés konkurenciát jelentsen egyéb nagy virágtömegekkel szemben, célja, hogy a mezőgazdasági környezetben meglévő táplálékszegény időszakokat áthidalja.

A magágy-előkészítés, a számos aprómagvú pillangós növény miatt aprómorzsás talajszerkezetet kíván legalább a vetés mélységéig. A vetőmagmennyiség 25 kg/ha, vetésmélység 1-2 cm, vetőgéppel gabonasortávra, de szórva kézzel, vagy géppel is egyenletes állomány érhető el. Vetést követően mindig hengerezzük le a talajt így gyors és egyenletes kelést biztosítunk."

[link]

2021. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
86%

#11 de nem ír igazat, hiszen egy ember azért fideszes, mert a fidesz propaganda által kreált álomvilágban él, nem a valóságban. Vagy mert fizetik a propaganda terjesztéséért.

Én is lennék fideszes propagandista, van az a pénz :)

2021. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
2%

Csak te 9.-es.

"Az a probléma, drága fizetett provokátor, hogy ti nem igazat írtok, hanem hazudoztok. Mint a vízfolyás. Mint például az általam említett egyik ámokfutás, hogy a "a gyúcsány akarta idehozni a fúdánt", meg "mi a bizonyíték hogy nem akarta idehozni?" vagy "ide akarta hozni, csak ő nem tudta". Ezek nem igazságok, hanem undorító, agyzsibbasztó, degenerált hazugságok tőletek, buta, fizetett propagandistáktól.



Amúgy inkább vedd bóknak, amikor valaki lefizetettnek nevez, mert a másik lehetőség, hogy meggyőződésből hazudozol. A szektásnak szerintem rosszabb a csengése, és alacsonyabb intelligenciát feltételez.



Ki kell hogy ábrándítsalak, én soha sem szavaztam komcsi pártra vagy politikusra. Ti meg úgy éltetitek a fideszes komcsijaitokat, mint anno Rákosit éltettétek. :)" Jó a jellemzésed magadról! Leülhetsz! Ötös alá......................

2021. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
77%

16-os! Te aztán nem tátott, hanem szétfeszített szájjal rohansz a f@szerdőbe! :)


Hogy is mondtad? Nem az a gond ha valaki tudatlan vagy buta. Az a gond ha ezt még mutogatja is mint te most! Meg nagyon, nagyon szánalmas.


A székesfehérvári fideszes polgármester miért nem veti be vadvirágokkal a méhlegelőit, miért vár a csodára?


Ja, megvan! A válasz az, hogy egy buta, természetismeretből megbukott troll vagy.

2021. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
15%
Ezzel nem értek egyet teljesen, de a szavazófülkékben mi leszünk többen, arra készülj fel.
2021. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!