Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bántják ilyen sokan...

Miért bántják ilyen sokan szegény Karácsony Gergelyt? (Itt a gyakorin is). Komolyan nem értem.

Figyelt kérdés
Folyamatosan piszkálják, leszólják. Pedig látszik rajta hogy egy rendes ember. Egy jólelkű, csupaszív szerethető ember. Egy jó ember. Budapest főpolgármestereként is remek munkát végez, épül szépül a város, fejlesztések vannak mindenhol. Látszik rajta hogy 100%-ban csak és kizárólag az érdekli hogy az embereknek jó legyen, hogy mindenki jól éljen. Ez lenne a baj vele?

2021. júl. 17. 19:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%
8 as 10es az simán lehet, jött hozzánk Sopronba elég pesti proli okoskodni, velős balkáni mentalitással...
2021. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

#3

Ja, láttam.

Igaz, Tarlós alatt kb. térdig jártam a mocsokban Bp-en, ami Karácsonynál még nem fordult elő, de biztos nagyon rossz. :DDD


Egy felújítás során előbb mindent szétbarmolnak és utánacsinálják meg, így hogy felújítás alatt mi milyen állapotban van, az irreleváns.


A bicikliút meg pont jó, csak jobb lenne, ha több sávot vennének el az autósoktól.

Ha az autósok elférnének, akkor mindenki az autót választaná és megint tele lenne a város. A lényeg az, hogy ne lehessen az autókkal elférni, mivel akkor választ csak más megoldást az autós.


A BKK meg nem változott semmit. Csak az akarja bemesélni magának, aki el akarja érni, hogy Tarlós jobb fényben tűnjön fel, miközben kb. semmit nem tett a városért.

2021. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%
Ma kb. 2 órát álltam dugóban a 30 fokos melegben az Erzsébet körúton az összehangolt felújítások és az ésszerű biciklisávok miatt. Én sem értem mi a probléma vele.
2021. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%

Az Erzsébet körút 764 méter hosszú. Ha valóban két órába telt volna megtenni ezt a hatalmas távot, az 0,382 km/h vagy 0,106 m/s sebességet jelentett volna. Nem sokkal gyorsabb, mint egy lajhár, azok átlagosan 0,24 km/h sebességgel közlekednek.

Ma Budapesten nem volt 25 foknál melegebb.


Várj, kitalálom, te egy fideszes hazudozó vagy!

2021. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%

#14

14 óra helyett valahogy mégis 16:15 kor tudtam neki látni a munkának hidegburkolóként. Mit vársz, vegyem a vállamra a csempe vágót és úgy biciklizzek?

2021. júl. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Azért vannak felújítások, mert épül szépül a város. Ő valóban egy nagyszerű ember, akivel a város csak fejlődik és javul. Ő miniszterelnökként is ilyen lenne. Vele haladnánk előre, nem pedig visszafelé. A jóisten áldja meg ezt az embert. De ahogy látom sokaknak nem tetszik hogy van még olyan politikus akit csak az foglalkoztat hogy jólét, béke és fejlődés legyen.
2021. júl. 20. 07:22
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
Azt várom, hogy ne hazudj. Tudom, nem kéne veled szemben irreális elvárásokat támasztanom...
2021. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%

#15

Érdekes, amióta Karácsony van én sokkal gyorsabb vagyok.

Mélt héten pl. az Örsről mentem a Kossuth térre. Az Örs-ön voltam 7:11-kor, és a Kussoth térre érkeztem 7:05-kor.

Amióta Karácsony van azóta olyan gyors vagyok, hogy még az idő is visszafelé telik.


Remélem felfogtad miért írtam ezt.

Se nem mondtad, hogy honnan indultál, hogy hova és mikor indultál.

Ebből még azt is feltételezhetjük, hogy valójában mondjuk csak 15:30-kor indultál, és akkor teljesen reális a 16:15-kor való érkezés.

2021. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%

Csakhogy a dugók jó része a Orbán és Tarlós miatt van.

Ha Orbán időben megfelelő mennyiségű pénzt adott volna Tarlósnak, akkor 2019-re felújítja a Lánchidat, az Alagútat, a hármas metrót. Ha Orbán normális pályázatot irat ki a Deák Ferenc hídra, akkor nem kéne megint újra javíttatni, és nem lenne akkora dugó az M0-n, hogy inkább Budapesten keresztül kerülnének.

Ha Orbán ingyenessé tenné az M0-át és a Budapestről rávezető autópályákat, akkor az szintén segítene, és akkor még nem beszéltem arról, hogy ennyi idő alatt már illett volna befejezni az M0-át, és P+R parkolókat készíteni.

Hú, talán még a BKK fejlesztésére is adhattak volna kicsivel több támogatást, de nem... Tarlós eleve eladósodva adta át Karácsonynak.

Tarlós a Lánchídat nemhogy nem javíttatta meg, de le is amortizáltatta azzal, hogy engedélyezte a tüzijátékozást rajta.


Talán ha Orbán engedélyezné azt, hogy Karácsony bevezesse a dugódíjat, akkor az bizony mindenkinek jobb lenne...

2021. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
29%
17, 18, 19, no megjött a dk trollhadsereg...
2021. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!