Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol erről a transz...

Ki mit gondol erről a transz kisfiúról? Az LMBT tényleg csak felvilágosítani akarja a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Ő Desmond, aki 2 évesen határozta el, hogy transzvesztita lesz, miután látott egy drag queent a tv-ben - ez utóbbiak azok, akik a nyugati óvodákban már csopotos foglalkozásokat tartanak gyerekeknek.

Az anyukája és az LMBT maximálisan támogatja "döntésében". Ma már egy ismert celebritás, rendszeresen lép fel melegbárokban, Pride-on vonul, az LMBT közösség sztárja. Most 14 éves.


Erre mi a magyarázat? Ez is csak egy elszigetelet szélsőség és csak külföldön van? Itthon nem ez a szándék? Ha így van, akkor miért sztárolják, miért nem mondja azt az LMBT, hogy Desmond öltözz fel rendesen, hózzál haza és majd ha 18 elmúltál lehet belőled drag queen?


8 évesen melegbárban:

https://www.youtube.com/watch?v=majcQ54vlDs


Late night show (bevonulást érdemes nézni):

https://www.youtube.com/watch?v=JxdvOLdG_34&t=272s


Instagramja:

[link]



2021. júl. 27. 19:15
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
66%

#19

XD. "Akkor miért éljenzi az LMBTQ Desmondot?"

Az LMBTQ a ciszheterótól eltérő szexuális orientációkat és nemi identitásokat magába foglaló betűszó. Az LMBTQ egy kifejezezés, tehát tartalmilag értelmetlen ez a mondat.


De értem mit akarsz mondani. Ennek az általánosításnak viszont annyi értelme van, mint annak, hogy a heterók szeretik a gyerekszépségversenyeket, végülis sok heteró szülő volt ott az apró szépségek versenyein.


És arra mit lehet válaszolni, hogy "Akkor miért éljenzik a fideszesek G. Viktort? Minden ellop rengeteg milliárdot a pénzünkből és megjelenik Tusványoson, mint ünnepelt sztár.

Holott a Fideszesek biztosan nem ezért szavaznak rá...

2021. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 steven95 ***** válasza:
73%

#18as jól mondja. Ez ilyen honey-boo-boo dolog LMBTQ kivitelben. Tehát nem az LMBTQ mivolta a szélsőségesség oka. Vitatható, hogy bizonyos emberek ehhez hogyan viszonyulnak. A pénz "dobálása" egy bárban estefele, a leginkább kétséges, meg persze a túlszexualizált fiatalkorúak. Akár fiú, akár lány. Akár LMBTQ akár nem.


Az, hogy neki szabadidejében a kedvenc időtöltése a tánc, női ruhában, nőket imitáló előadást adni, fiú létére, egészségére.

2021. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
30%

Úgy utálom hogy amikor a transzokról beszél valaki, a meleg közösséget is belerángatja...

Oké, értem én hogy nincs fogalmad arról, hogy hogy működnek a dolgok a melegközösségben, de annyi talán elvárható lenne, hogy nevén nevezd a dolgokat, nem?

Hogy megértsd: melegközösség számlájára írni a transz nonszenszt olyan, mintha a szélsőséges neonáci bűntettekre úgy utalnál mint a konzervatívok, vagy jobboldaliak bűntetteire. Nyilván nem jó a kettőt összekeverni, akkor sem, ha a politikai spektrum hasonló szegletében helyezkednek el.


Amúgy nyilván orbitális baromság ilyet csinálni a gyerekekkel.

A transzok sok baromságot csinálnak ami szexista, homofob, és beteges.

2021. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
78%

Skacok, akkor nagyonsokadszorra: itt szó sincs transzneműekről. Itt van egy tinédzser, aki női ruhában táncol. Vannak gyerekek, akik balettoznak, vannak, akik sztepptáncolnak, ez a gyerek meg dragben táncol. Ennyi az egész.


Inkább azon kéne kiakadni, hogy hány heteroszexuális szülő rontja meg a saját gyerekét...

2021. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:

Azt szeretném kérdezni tőletek kedves LMBT-s szellemi és elmeroggyantak:

ha ti tényleg ennyire elítélitek ennek a kisgyerekenek a szexualizálását, akkor miért álltok egy zászló alá azokkal, akik ezt támogatják?

Semmi értelme annak, hogy az LMBTQ "csak" egy betűsző, vagy legalábbis pont ugyanannyi, hogy az NSDAP is csak az.

Ti UGYANAZON az egy zászló alatt vonultok, nem mondhatod azt, hogy ezt vagy azt csak én gondolom, a másik meg nem. Ennek a gyereknek a szellemi megrontását én elítélem, de azért odállok amellé a menetben, aki ezt teljes mellszélességel támogatja.

De én még olyat sem láttam, aki kiállt volna közületek és azt mondja, hogy bocs, de én ebben nem leszek partner, modtantól nem vagyok LMBT-s, amíg gyerkmekek megrontásáról szól a sztori.


Ha már nácik:

Ha én kimegyek horogkeresztes zászlót lobogtatni, akkor elhiszitek-e nekem ha azt mondom, hogy nem vagyok antiszemita sem homofób, azt csak más nácik godnolják, én kikérem magamnak?

Most a legutóbbi Pride-on igen hamar össze lett nácizva minden elelntüntető, holott csak egyetlen idióta volt, aki kart lengetett. Akkor hogy is van ez?

A hazudozás, képmutatás olyankor a legviccesebb, amikor a teljesen nyilvánvalót probáljátok a legnyomorúságosabb, legszánalmasabb módon realtivizálva védeni...

2021. júl. 27. 20:27
 26/64 anonim ***** válasza:
44%
Anyját úgy el kellett volna verni hogy a fogait ötösével köpje ki, utána tudta volna már mi a betű
2021. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
54%

"ha ti tényleg ennyire elítélitek ennek a kisgyerekenek a szexualizálását"


Valóban elítélem a kisgyerekek szexualizálását, de itt te vagy egyedül, aki ezt a gyereket szexualizálja, te pedofil. Ez a gyerek női ruhában táncol. Ebben semmi szexuális nincsen. Melegbárba sem szexelni járnak az emberek, ahogy a bármilyen más bárba sem.

2021. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 steven95 ***** válasza:
77%

Te miért tartod magad heteroszexuális kereszténynek amibe Borkai is beletartozik, mikor ő a családi ebéd helyett egy jachton orgiázott?


Miért nézel tévét, mikor a televíziót olyanra használják, hogy túlszexualizált kislányokat mutogatnak a hímsoviniszta társadalomnak?


Miért használod azt a gyakori kérdések oldat, amit mi "aberált szellemi fogyatékosok is"?


LMBT pedig egy fogalom, pl ha meleg vagy akarva akaratlanul a fogalom által jelölt csoport alá tartozol.


A horogkeresztbe kódolva van a fehér felsőbbrendűség. Az LMBTQ-t a saját ellenérzéseid kibogozatlansága miatt mosod össze a szélsőségekkel és teremtesz mesterségesen hamis logikai kapcsolatot.

2021. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
59%

Hú bmeg ennyi erővel égessünk templomot is, mert vannak pedofil papok.

Égessük el az alkotmányt, mert benne van a 14 éves kori beleegyezési korhatár.

Legyen minden férfi alapból pedofilnak minősítve, hiszen a pedofilok több mint 90%a férfi, szóval biztonságosabb, ha mindenkit bűnösnek nézünk, amíg ki nem derül az ártatlanságuk.


A gyerekvédelem miért csak akkor fontos nektek amikor egy kisebbségről van szó? (akiket amúgy képtelenek vagytok pontosan megnevezni;még az se megy)

Mind tudjuk, hogy a közös nevező a gyerekeket veszélyeztető egyházi tagokban, a kormánytagokban, és a transzokban az, hogy mind férfiak.


Legeslegelőször inkább a férfiak miatt verd az asztalt. Vagy annyira már nem fontosak a gyerekek?

Belerángatod az egész lmbt-t ebbe a baromságba, miközben te is és én is tudjuk, hogy egy mezei kis leszbikusnak nincs köze ehhez.


Annyira vérlázító látni, ahogy a fajtád a gyerekvédelem mögé bújik, hogy homofob lehessen, miközben tudjuk mindketten, hogy NEM irkalsz ki kérdéseket akkor, ha csak egy sima férfi viselkedik selejtként gyerekekkel. Akkor sem írsz ki kérdést, amikor az egyház viselkedik selejtként a gyerekekkel.


A vicc pedig az, hogy a leszbikus közösség akiknek az írásait olvasom, szintén ellene vannak ennek. De ők nem állnak meg a transzoknál, hanem felelosségre vonják az egyházat, a kormányt, meg mindenkit aki nem való gyerekek közelébe.

2021. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:

A vicc az, hogy a te "fajtád" meg folyton a pedofil papokkal jön nekem, aki nem is vagyok vallásos, sőt fideszes sem, de ugye a pirinyó kétpólusú agyad nem tud máshol elhelyezni: ha valaki megvédené a gyereket a hozzád hasonló pederaszta elmebetegektől, az rögtön csakis valami elvakult zélóta lehet.

A pedofil papok, akik amúgy jóval kisebb arányban vannak az egyházon belül, mint a pedofilok az LMBT-n belül nem tudom miért menti fel az LMBT pedofilt.

Amúgy nem testi megrontásról van szó Demond esetében, hanem szellemiről. Aki szerinte teljesen rendben van, hogy egy 4-14 éves gyerek melegbárokban táncol, nőnek öltözik, az nem való emberek közé, hanem leginkább lipótmezőre, bár rosszabb pillanataimban én a gázcsapokat is megnyitnám. Ti közeveszélyes elmebetegek vagytok, akik ellen minden eszközzel küzdeni kell.

2021. júl. 27. 22:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!