Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol erről a transz...

Ki mit gondol erről a transz kisfiúról? Az LMBT tényleg csak felvilágosítani akarja a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Ő Desmond, aki 2 évesen határozta el, hogy transzvesztita lesz, miután látott egy drag queent a tv-ben - ez utóbbiak azok, akik a nyugati óvodákban már csopotos foglalkozásokat tartanak gyerekeknek.

Az anyukája és az LMBT maximálisan támogatja "döntésében". Ma már egy ismert celebritás, rendszeresen lép fel melegbárokban, Pride-on vonul, az LMBT közösség sztárja. Most 14 éves.


Erre mi a magyarázat? Ez is csak egy elszigetelet szélsőség és csak külföldön van? Itthon nem ez a szándék? Ha így van, akkor miért sztárolják, miért nem mondja azt az LMBT, hogy Desmond öltözz fel rendesen, hózzál haza és majd ha 18 elmúltál lehet belőled drag queen?


8 évesen melegbárban:

https://www.youtube.com/watch?v=majcQ54vlDs


Late night show (bevonulást érdemes nézni):

https://www.youtube.com/watch?v=JxdvOLdG_34&t=272s


Instagramja:

[link]



2021. júl. 27. 19:15
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 harminezer oxigén ***** válasza:

#kérdező


Emlékszem arra üzenetedre amit küldted, amire rögtön válaszoltam is. Akkor írtam neked hogy szívesen beszélgetek veled ezekről a témákról. Mégsem jött tőled több üzenet, hogy jobban megismerd a véleményemet álláspontomat.


Ha meg ténylegesen ennyire szerettél volna, szeretnél velem telefonon beszélni, te is megadhattad volna a számod és megkérhettél volna, hogy én hívjalak fel, mégsem tetted.


Az hogy miért nem adom ki a privát elérhetőségeim egy darab fórumos privát üzenet után az szerintem egyértelmű. Különösképp annak fényében, hogy egy nyíltan engem is támadó emberről van szó, mint ez most kiderült.


Ha továbbra is szeretnél velem beszélni telefonon, állok elébe. Küld el a számod privátban és hogy mikor érsz rá. Csak a te kedvedért fogok rád időt szakítani.


Niki

2021. júl. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
41-es: nem, nem transz, ugyanúgy cisznemű férfi, mint te. Csupán az a munkája, hogy női ruhában táncol.
2021. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 Fero89 ***** válasza:
91%

A 41-es hozzáállása, és amit sajnos sok "konzervatív"-tól látok:

'Ezt a gyermeket meg kell védeni a devianciától, vagy agyon kéne verni. Mindegy melyik, csak nekem ne táncikáljon női ruhában.'

Gratulálok tesó a gyermekvédelem élharcosa vagy.

2021. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tökéletes törésteszt-bábunak.
2021. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 harminezer oxigén ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nagyon eltűntél, a számod sem adtad meg privátban hogy telefonon beszéljünk, pedig nagyon hangoztattad, hogy te mennyire szeretnéd ezt.


Azért nem tetted mert "inkább nem, mert félsz felfedni a személyazonosságodat" #38-as hozzászólásod.


Bár ezzel a gesztussal némi hitelt adtál volna a nekem küldött üzenetednek miszerint "Nem támadni akarlak, hanem jobban beleásni magam a témába a te nézőpontodon keresztül, aki magad ezt átéled." Bár szerintem mindenkinek egyértelmű, hogy valójában mit is akartál elérni vele.


Folyton kiirkálsz ilyen és ehhez hasonló kérdéseket csak hogy provokálhass másokat, vagy épp mások kérdései alatt teszed ugyan ezt. Valótlanságokat állítasz, vádaskodsz mások ellen. Mikor ezzel lebuksz, vagy ha nem éred el vele amit szeretnél, csendben odébbállsz és kezded előröl.


Szerintem még össze fogunk futni itt ezen a fórumon.


Csak egy kérdésem lenne hozzád: Fizetnek neked ezért, vagy pusztán önszorgalomból akarod hergelni az embereket az LMBTQ ellen?


Niki

2021. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
Niki, ha ven kedved beszelgetni telefonon, nekem megadhatod a számod. Hány éves vagy?
2021. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 harminezer oxigén ***** válasza:

#46


Mint írtam is, nem szoktam csak úgy megadni senkinek a privát elérhetőségeim egy fórumon, ismeretlenül. És ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen véleménnyel van rólam. De ha gondolod írj rám privátban, ott is tudunk beszélgetni.

Amúgy 31 éves vagyok.


Niki

2021. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:

46: ezt így szokta, hogy önérzeteskedik, hazudozik, hogy te anonim vagy (ahol mindenki az, kivétel nélkül, ő is), aztán amikor mondod, hogy oké, cseréljünk számot, akkor "nem szoktam csak úgy megadni senkinek a privét elérhetőségeim".

Wtf? Niki húzzál vissza a Pride-ra illetve reménykedj, hogy jövőre lesz még.

2021. júl. 30. 18:13
 49/64 harminezer oxigén ***** válasza:

#kérdező


"aztán amikor mondod, hogy oké, cseréljünk számot" (ha már a hazudozásnál tartunk)

Az telefonos beszélgetést te akartad tőlem kérni az üzenetedben (számot akkor sem adtál meg) és én egyből írtam is, hogy nem szoktam ismeretleneknek megadni csak úgy.

Az itteni, ezt érintő hozzászólásimban se emlegetek "számcserét" csak mondtam ha még mindig akarsz telefonon beszélni akkor add meg te és majd én hívlak.


De egy kis emlékeztető, az emlegeted üzeneted és az arra adott válaszom:



NekemOK

transzneműség

jún. 14.

Tiltás

Az üzenet előzménye:

A kérdésre írt válaszod: A transzneműség miért nem számít mentális betegségnek nyugaton?

"#95 Pont idevág a #80-as hozzászólásom egyik mondata: "Megpróbálva tisztázni a tévhiteket, ferdítéseket, hazugságokat." Kérlek olvasd végig...."


Az üzenet szövege:

Szia Niki!


A gyakorin olvasom a válaszaidat, és mivel elég messzire vezető vita ez a transzneműség vs. mai értékrend, szívesen beszélgetnék veled erről telón, ha erre energiád, időd. Nem támadni akarlak, hanem jobban beleásni magam a témába a te nézőpontodon keresztül, aki magad ezt átéled. Mit gondolsz?


üdv;

Dani



És itt az én válaszom:



NekemOK

Re: transzneműség

jún. 15.

Az üzenet szövege:

Szia Dani!


Nem gond, szívesen beszélgetek veled erről.

Telefonszámot nem adok. Nehogy félreérts, nem személyesen miattad, csak nem szoktam ismeretlenül elsőre másnak megadni se a tel.számot, se a privát mail címeim. De itt a gyakorin megtalálsz.


Csak egy kérdés. A hozzászólásom kapcsán, ami után írtál nekem. Hozzászóló vagy, vagy csak olvasó voltál a topic alatt?

Csak kíváncsiságból. Bármelyik is a válasz, semmiben nem befolyásolja azt, hogy beszélgetek-e veled ezekről a témákról. Bárkinek, aki érdeklődéssel kérdez szívesen válaszolok, azoknak is akik szkeptikusak vagy akár ellenszenvesek e téren de, mégis érdeklődnek. Mivel ezekről beszélni kell, pláne a mostani viszonyok között. Ha csak hallgatunk erről a témáról, az csak mélyíti az ellentéteket és az nem vezet semmi jó irányba.


Üdv

Niki


De még itt a kérdés is ami után rám írtál, egészen pontosan a #98-as válaszomra reagálva jött az üzeneted: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1118..


Olyat akarsz beállítani valóságnak ami nem az, ezt te is nagyon jól tudod, kár ilyennel próbálkoznod mert úgy is lebuksz vele.


Niki

2021. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:

49: mit állítotam másképp, mint ami?

Saját magam hoztam fel, hogy írtam neked anno, most meg előjössz ezzel mint valami nagy leleplezés.

Nálad mindig így hajlik a valóság? Miatt kéne most szégyellenem magam? Hogy normálisan nyitottam feléd?

2021. júl. 30. 19:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!