Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol erről a transz...

Ki mit gondol erről a transz kisfiúról? Az LMBT tényleg csak felvilágosítani akarja a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Ő Desmond, aki 2 évesen határozta el, hogy transzvesztita lesz, miután látott egy drag queent a tv-ben - ez utóbbiak azok, akik a nyugati óvodákban már csopotos foglalkozásokat tartanak gyerekeknek.

Az anyukája és az LMBT maximálisan támogatja "döntésében". Ma már egy ismert celebritás, rendszeresen lép fel melegbárokban, Pride-on vonul, az LMBT közösség sztárja. Most 14 éves.


Erre mi a magyarázat? Ez is csak egy elszigetelet szélsőség és csak külföldön van? Itthon nem ez a szándék? Ha így van, akkor miért sztárolják, miért nem mondja azt az LMBT, hogy Desmond öltözz fel rendesen, hózzál haza és majd ha 18 elmúltál lehet belőled drag queen?


8 évesen melegbárban:

https://www.youtube.com/watch?v=majcQ54vlDs


Late night show (bevonulást érdemes nézni):

https://www.youtube.com/watch?v=JxdvOLdG_34&t=272s


Instagramja:

[link]



2021. júl. 27. 19:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%
egy gyerek alapján általánosítasz, kérdező? miért nem hozod fel hogy van mell 5 millió fiúgyerek aki nem ilyen? szerintem is anyja nyomta, attól még senki nem lesz transzvesztita hogy kisgyerekként esetleg női ruhába búj. akarjuk e itthon? ez nem akarat kérdése, meg pár extrém esetből nem lehet levonni semmit. ezzel együtt ha a kissrác lany akar lenni, hát legyen, engem nem zavar különösebben
2021. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%

30-as: most figyelj, "coming outolok": én kiskoromban imádtam szoknyában, harisnyában, kisminkelve táncolni. Szüleim hagyták, majd kinövi. Kinőttem. Sima, normális értékrendű, habár biszexuális férfi lettem. Van diplomám, munkám, két gyerekem, feleségem.


Életemben egyszer voltam úgymond "deviáns". Huszonvalahány éves lehettem, kicsapongó életet éltem, minden hétvégén különböző klubokba jártam. Ott találkoztam egy nagyon kedves párral, elbeszélgettünk, és hát az alkohol hatásai miatt hamar "sikamlós" témák irányába terelődött a beszélgetés. Kiderült, hogy ez a pár bizony swinger, nyílt kapcsolatban éltek, és felajánlották, hogy menjek haza velük. Én úgy voltam vele, hogy jól van, egyszer élünk, ilyen kalandom még úgyse volt.


Beültünk a taxiba, és mindketten egyből szinte felfalták az arcomat. Végigsmároltuk az egész utat. Hazaérve egyből a hálóba vezetett az út. Először a férfi arra kért, hogy rakjam seggbe amíg a nő néz és bíztat. Ezt megtettem, hatalmasat spriccelt, majd szerepet váltottak: a férfi nézett, amíg én széjjelb.sztam a nőt. Mikor végeztünk, közösen, ölelkezve aludtunk el. Reggel megadtuk egymásnak a telefonszámainkat, ha esetleg ismét szeretnénk egy hasonló estét.


Nem hívtam fel őket, és ők sem engem. Aztán egyszer csak pár hónap múlva hív a nő, hogy terhes, és úgy gondolja, hogy az enyém a gyerek. Én erre egyszerűen nem voltam kész. Hárman megbeszéltük, hogy ők felnevelik a gyereket, és nekem nem kell ezzel az üggyel többet törődnöm. Megkértem, hogy legalább a gyerek születésénél hadd legyek ott. Azt mondták, hogy ez rendben van.


Szinte napra pontosan 9 hónappal az esemény után jöttél világra. Csodaszép voltál, kár, hogy a szüleid nem vertek, mert k.rvára rádfért volna, te homofób f.sz.

2021. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
0%

#32

Téged nem rakott seggbe a férfi?

2021. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 harminezer oxigén ***** válasza:
88%

Szia kedves Kérdező!


Egy másik kérdésnél nagyon belém akartál kötni, és ahogy látom, ottani sikertelenséged nyomán újabb provokatív kérdéssel próbálkozol másokat kihozni a sodrukból.

A kérdező korábbi kérdése: LINK: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

A linkelt kérdésnél a válaszaimat, mint minden egyéb kérdésnél, "Niki" aláírás jelzi, mit ahogy ezt is. (ha ezzel való visszaélést, vagy akárcsak gyanúját tapasztaljátok (volt rá példa pl. https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1080..

13.oldal azt kérlek titeket jelezzétek)


(mivel a kérdező a névtelenség homályába burkolódzik a kérdése és megnyilvánulási alapján mondom ezt, szó használat, mondat tagolás stílus stb. alapján, a kérdés kihez való tartozásának eldöntését a tisztel publikumra bízom, és ez csak a saját véleményem)


Ott is sokszor említed Desmondot, nem vagy véletlen ráfixálódva? A mostani magyar törvények szerint rámozdulhatsz mivel 14 elmúlt de kérlek ne tedd, ő még gyerek.


Niki

2021. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:

#34

Nagyon helyes, hozza is szóba minél több helyen Desmondot. Ismerje meg a világ.

2021. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

34. ha nem lennél olyan retardált te is, mint a többi szivárványszínű lobogós, akkor rájönnél, hogy be tudod állítani azt is, hogy látsszon a neved a válaszaidnál. Így nem kéne cseszegetned hülyeségekkel másokat, hogy helyetted oldják meg a nyomorodat.

A linkelt kérdést amúgy nem is én írtam, de sokat írvasok itt, valóban erről vagy másikról jutott eszembe a kérdés.

Szerinted csak egy embert zavar egy 2-14 éves gyerek szexulizálása, megrontása?

2021. júl. 28. 12:32
 37/64 A kérdező kommentje:
*olvasok
2021. júl. 28. 12:34
 38/64 A kérdező kommentje:

34: még annyi, hogy egyszer már konkrétan rád írtam privátban, és kértelek, hogy beszélgessünk erről a témáról akár telefonon. Kíváncsi lettem volna a nézeteidre nem csak itt nyomorék módon írogatva.

Te azonban azt mondtad, hogy inkább nem, mert félsz felfedni a személyazonosságodat (ennyi ésszel meg is értem).

Akkor milyen névtelenség homályáról beszélünk te képmutató senkiházi?

Amúgy itt gyakorin ki az, aki NEM névetelen?

2021. júl. 28. 12:37
 39/64 anonim válasza:
Gondolom, akkor ha az óvodás eszi a homokot, akkor ö onnantól lithotroph és tiszteletben kell tartani a döntését...
2021. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, jobb lenne ha kicsit visszavennél az arcodból. feltettél egy kérdést csak azért hogy mocskolhass másokat
2021. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!