Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol erről a transz...

Ki mit gondol erről a transz kisfiúról? Az LMBT tényleg csak felvilágosítani akarja a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Ő Desmond, aki 2 évesen határozta el, hogy transzvesztita lesz, miután látott egy drag queent a tv-ben - ez utóbbiak azok, akik a nyugati óvodákban már csopotos foglalkozásokat tartanak gyerekeknek.

Az anyukája és az LMBT maximálisan támogatja "döntésében". Ma már egy ismert celebritás, rendszeresen lép fel melegbárokban, Pride-on vonul, az LMBT közösség sztárja. Most 14 éves.


Erre mi a magyarázat? Ez is csak egy elszigetelet szélsőség és csak külföldön van? Itthon nem ez a szándék? Ha így van, akkor miért sztárolják, miért nem mondja azt az LMBT, hogy Desmond öltözz fel rendesen, hózzál haza és majd ha 18 elmúltál lehet belőled drag queen?


8 évesen melegbárban:

https://www.youtube.com/watch?v=majcQ54vlDs


Late night show (bevonulást érdemes nézni):

https://www.youtube.com/watch?v=JxdvOLdG_34&t=272s


Instagramja:

[link]



2021. júl. 27. 19:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:

Dani és Niki!


Ne kerülgessétek tovább a forró kását.

Izzik körülöttetek a levegő. Beszéljetek meg egy randit, szerintem ebből még komoly kapcsolat is lehet.


Balázs

2021. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
51: Nikinek lány kell, mert ő heteroszexuális. Nem érted? Én sem.
2021. júl. 30. 19:26
 53/64 anonim ***** válasza:

#52

Ha lányként heteroszexuális férfiként azonosítja magát akkor érthető.


Niki, jó csaj vagy?

2021. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:
Amúgy szépen elment a téma a transz kisfiúról, hol is láttam ezt a módszert? Óh, mintha épp a Fideszt lenne szokás vádolni ugyanezzel a tereléssel baloldalról.
2021. júl. 30. 19:46
 55/64 harminezer oxigén ***** válasza:

Azt hogy te kezdeményeztél, azt nem is vitattam sehol, csak te itt a korábbi válaszaidban úgy tálalod ez mintha én már beleegyeztem volna a számcserébe, hazugnak próbáltál beállítani beállítani.

Igen, normálisan nyitottál felém és én arra egy teljesen normális választ adtam neked.


Mindenki kedvéért:

Transznemű nő vagyok, ha nem világos: férfi anatómiával, szervekkel születtem. A hormonterápiát már több mint egy éve elkezdtem, műtéteim még nem voltak. Az irataimat még nem tudtam átírni, most ezért pereskedek. Az orientációmat illetően meg: Biszexuális vagyok, de inkább a pasik jönnek be.


Desmondról meg nem azért ment el a téma mert idejöttem és hozzászóltam, hanem mert nem jött több rá vonatkozó hozzászólás. Én csak veled vitatkoztam, a többiekkel nyugodtan értekezhettél volna róla.


Niki

2021. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Attól még h történnek ilyen borzasztó dolgok, az iskolákba mehetne a normális felvilágosítás. Az, hogy a tvben mi megy, valószínűleg egy két éves kisfiúnál a szülők kapcsolták be, amit itthon is jogosan tehetnek meg a szülők, ez nem a felvilágosítás t akaró lmbtq emberek hibája
2021. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

#55

Hu bazz, én meg azt hittem, hogy egy teljesen hetkoznapi csaj vagy, aki az atlagtol liberalisabb felfogasu.

2021. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:
57: miért vagy transzfób? Nem szép dolog.
2021. júl. 30. 21:05
 59/64 anonim ***** válasza:
De közel sem annyira, mint transzfóbfóbnak lenni, kérdező!
2021. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 harminezer oxigén ***** válasza:

#57

Ebből én sohasem csináltam titkot, szerintem ez a bemásolt üzenetváltásból is kiderül.

#kérdező

Veled ellentétben a #57-es egyáltalán nem transzfób, legalább is a hozzászólása biztos nem. Nem figyelt fel rá, nem vette észre és mikor erre rájött, meglepődött ennyi történt.


Niki

2021. júl. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!