Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a baromi drága...

Igaz, hogy a baromi drága Balaton azért népszerű még most is, mert a magyarok döntő többsége meg sem tud mukkanni angolul, hogy külföldre utazhasson?

Figyelt kérdés

[link]


Lehetne menni sokkal olcsóbban Görög- vagy Horvátországba, de sokan csak a Balaton, a Balaton... ez van a fejekben miközben két zsíros lángosozás és három hínártól bűzlő flip flop papucsozás közben a NER elit a fürdőnadrágjából is kilopja csóró magyart.


Nem lehetséges, hogy sokan azért nem mennek az országhatáron túlra, mert - nem beszélve, hogy a Suzukijuk 300km-nél többet nem bírna ki - meg se tudnak mukkanni angolul, ami nélkül nyilván meg lehet halni egy külföldi nyaralás során is, jól gondolom? Emiatt egész évben güriznek, hogy a francia Riviéránál drágább magyar pocsolyához eljussanak elmondva, hogy idén is voltak nyaralni.



2021. júl. 28. 22:04
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Van akinek a sziklás part nem jön be


De igen az idősebb 50+ korosztályból sokan elmentek Horvátországba mert az a menő aztán ott döbbentek rá hogy meg sem tudnak szólalni.


Ők azok akik soha többet

2021. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
41: Miért kéne megszólalni, pláne Horvátországba, ahola top helyeken még magyar nyelvü étlapokat is adnak?
2021. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

#42


Mondjuk azért mert a horvátok qrvara nem beszélnek magyarul


És magyar étlap is csak a top helyeken van


Mire volt jó ez a hozzászólás?

2021. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Az Isztrián pl. az olaszok és a németek seggét kínálják de ha a magyar nem beszél olaszul németül vagy angolul akkor le van szrva
2021. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
kínálják = kinyalják
2021. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
43: En is eltudtam menni többször is Bulgariaba meg Törökorszagba meg meg Tuneziaba is mindenfele nyelvtudas nelkül. A rendelest is megoldottam ètterben,a szàllást is eltudtam foglsöbi meg a wc- is megtalaltan
2021. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Miért kéne angol nyelvtudás egy külföldi nyaraláshoz? Én pl pár éve voltam Kubában, ahol hiába próbálkoztam az angollal , a Havannai szállást eltekintve máshol semmire sem mentem bele.Spanyolul nem tudok mégis 3 hetet eltöltöttem Kubában, és mégis mindebt megoldottam.

(Pedig az okostelefonom se volt a segítségemre, mert akkor Kubában még nem volt mobilinternet, most nem tudom, hogy ez azóta változott-e)

2021. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!