Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal miért utálja a...

A baloldal miért utálja a családot, a hazát, a nemzetet, a kereszténységet?

Figyelt kérdés

Nem kell a mellébeszélés, hogy nincs így. Mert így van. Mindenféle módon próbálja ezeket kritizálni, kigúnyolni, nevetségessé tenni, jelentőségüket relativizálni...

Én nem vagyok keresztény ember, de mégis meg bírom állni, hogy ne gúnyolódjak a valláson, és a kereszténység több mint 2000 éves történelméből sem csak azt a néhány évet emlegetem, amiket be lehet állítani negatívként (pl inkvizíció, kereszteshadjáartok), hanem tisztában vagyok a valósággal is. A baloldal ha nem keresztényellenes akkor miért nem hajlandó a valóságot is elmerni ezen vallás kapcsán?

Aztán a család ellen is ugyanígy agitálni, megpróbálnák felhigítani a család fogalmát azzal, pl a homoszexuális párokat is családnak nevezik, holott az nyilvánvalóan nem család, inkább csak egy szexuális pervezió megélése, amihez ugyan joga van bárkinek de attól még soha nem lesz egyenértékű egy igazi családdal, mivel öncélú, és nincs gyerek sem. Illetve támadják a családtámogatási rendszert is, mert az is fáj nekik hogy más is családot akar? meg ilyen hülyeségekkel kampányolnak túl sok az ember és ezért nem kell családot vállalni, az fel sem merül bennük hogy éppen ez az a kontinens ahol fogy a népesség...

Vagy például a nemzetet, mint tágabb közösséget is támadják, hogy idejétmúlt és kirekesztő, de azt már nem veszik észre hogy éppen ezért változatos a világ, mert vannak különböző jól körülhatárolható kultúrák, és az adott területen élő emberek szeretnek is úgy élni, abban a közegben ahol addig, azokkal a szokásokkal mint eddig, és nem akarnák ezt megváltoztatni pár szerencsétlen miatt aki nem találja a helyét és idegenszívű....

Miért ilyenek ezek az emberek? Olyan mintha számukra nem lennének értékek, nem érdekelné őket semmi, csak élnének saját maguknak, és mindenkit ugyanilyen nihilistává akarnának változtatni.


2021. aug. 7. 07:57
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
32%
Mert Marx szerint egy összetartó vallásos közegben nem működik a kommunizmus
2021. aug. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
29%
Mert meg akarják semmisíteni az európai, fehér, keresztény civilizációt. Minket fehér embereket a legnehezebb irányítani, mert túl értelmesek vagyunk hozzá.
2021. aug. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
79%
ritka beteg és hazug 1 kérdés ez papi.
2021. aug. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

3

Miért nincs bennetek annyi gerinc hogy bevalljátok? :D

2021. aug. 7. 08:05
 5/46 A kérdező kommentje:

Ja tudom. Szolzsenyicin megírta.


"A kommunistánál kártékonyabb és veszélyesebb embertípust még nem produkált a történelem. Cinizmusuk, szemtelenségük, hataloméhségük, gátlástalanságuk, rombolási hajlamuk, kultúra- és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más, normális, azaz nem kommunista ember számára. A kommunista nem ismeri a szégyent, az emberi méltóságot, és fogalma sincs arról, amit a keresztény etika így nevez: lelkiismeret. A kommunista eltorzult lélek! Egészséges szellemű európai ember nem lehet kommunista! Nincs olyan vastag bőrt igénylő hazugság, amit egy kommunista szemrebbenés nélkül ki ne mondana, ha azt a mozgalom érdeke vagy az elvtársak személyes boldogulása így kívánja."

2021. aug. 7. 08:07
 6/46 molnarmarcell21 ***** válasza:
67%
Rendben, én baloldaliként elismerem, hogy utálom a családot, a hazát, a nemzetet, a kereszténységet, ha te elismered, hogy a jobboldaliak utálnak mindenkit, aki nem fehér, gazdag, keresztény, heteró férfi.
2021. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
80%
Inkább az álszenteskedést utálja.
2021. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

6

Beszoptad mert nem vagyok jobboldali sem....:D

2021. aug. 7. 08:10
 9/46 A kérdező kommentje:
Szóval felőlem gondolhatod ezt a jobboldalról. Azok sem szentek. De ez nem fog mentesíteni titeket attól, ami a kérdésben szerepel, és nem csökkenti a kártékonyságotokat.
2021. aug. 7. 08:12
 10/46 anonim ***** válasza:
13%

"Inkább az álszenteskedést utálja."



jajajaja

a dolgozó nép, a munkás-paraszti-értelmiségiek nagy pártja utálja az álszenteskedést

2021. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!