Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal miért utálja a...

A baloldal miért utálja a családot, a hazát, a nemzetet, a kereszténységet?

Figyelt kérdés

Nem kell a mellébeszélés, hogy nincs így. Mert így van. Mindenféle módon próbálja ezeket kritizálni, kigúnyolni, nevetségessé tenni, jelentőségüket relativizálni...

Én nem vagyok keresztény ember, de mégis meg bírom állni, hogy ne gúnyolódjak a valláson, és a kereszténység több mint 2000 éves történelméből sem csak azt a néhány évet emlegetem, amiket be lehet állítani negatívként (pl inkvizíció, kereszteshadjáartok), hanem tisztában vagyok a valósággal is. A baloldal ha nem keresztényellenes akkor miért nem hajlandó a valóságot is elmerni ezen vallás kapcsán?

Aztán a család ellen is ugyanígy agitálni, megpróbálnák felhigítani a család fogalmát azzal, pl a homoszexuális párokat is családnak nevezik, holott az nyilvánvalóan nem család, inkább csak egy szexuális pervezió megélése, amihez ugyan joga van bárkinek de attól még soha nem lesz egyenértékű egy igazi családdal, mivel öncélú, és nincs gyerek sem. Illetve támadják a családtámogatási rendszert is, mert az is fáj nekik hogy más is családot akar? meg ilyen hülyeségekkel kampányolnak túl sok az ember és ezért nem kell családot vállalni, az fel sem merül bennük hogy éppen ez az a kontinens ahol fogy a népesség...

Vagy például a nemzetet, mint tágabb közösséget is támadják, hogy idejétmúlt és kirekesztő, de azt már nem veszik észre hogy éppen ezért változatos a világ, mert vannak különböző jól körülhatárolható kultúrák, és az adott területen élő emberek szeretnek is úgy élni, abban a közegben ahol addig, azokkal a szokásokkal mint eddig, és nem akarnák ezt megváltoztatni pár szerencsétlen miatt aki nem találja a helyét és idegenszívű....

Miért ilyenek ezek az emberek? Olyan mintha számukra nem lennének értékek, nem érdekelné őket semmi, csak élnének saját maguknak, és mindenkit ugyanilyen nihilistává akarnának változtatni.


2021. aug. 7. 07:57
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
85%

Attól, hogy ezt így kijelented, még nem lesz igaz.

Én meg akkor kijelentem, hogy hazudsz.


Boldog Karácsonyt!

2021. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
17%

a baloldal miért nem úgy vezeti pestet, ahol a kormánytól elvárja az ellenzékkel való együttműködést? :))


boldog karácsozó elmebeteg? erről gondolom nincs véleményed

2021. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
17%

6

"a jobboldaliak utálnak mindenkit, aki nem fehér, gazdag, keresztény, heteró férfi."


Azokat utáljuk, akik életvitelre úgy élnek mint a bolhák.

2021. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
16%

"a jobboldaliak utálnak mindenkit, aki nem fehér, gazdag, keresztény, heteró férfi."


igen, főleg a pedofilokat

szemét jobberek

semmi sem szent nekik

2021. aug. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
82%
Nem utálja, csak nem nyomatja annyira, mint az ereszes-, de azért keresztényi jobboldal.
2021. aug. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
1%

Mert

1 a többségünk b.zi és féltékeny azokra akik boldog család ban elnek sok gyerekkel,

2 mert idegen szívűek vagyunk és internacionalistak

3 mert ateistak buddhistak, zsidók, vagy satanistak

2021. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
27%

"csak nem nyomatja annyira, mint az ereszes-,"


na igen, a szájer ügyet odadobták az aluliskolázott hordának

tépéjtek szét a mocskos ereszest :)


szerintem innen a legvilágosabb

a baloldal antiszociális gyűlölethorda


addig vagy jó ereszes, amíg balos vagy

utána odadobunk a parizeres hordának

2021. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
25%

Banyek, a #túrbótoleránsdemokraták lepontoztak, mert azt írtam le, hogy akik úgy élnek mint a bolhák, azokat utálni kell.

Tehát ők maguk a bolhák.

2021. aug. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
82%

"a homoszexuális párokat is családnak nevezik, holott az nyilvánvalóan nem család"

A te fogalmad szerint. Másoké szerint meg igen. És mellesleg sok esetben egy meleg pár sokkal harmonikusabban él egymással, mint egy hetero.


"inkább csak egy szexuális pervezió megélése"

Szerinted perverzió, más szerint meg egy szexuális beállítottság. Szerintem a perverzió az, mikor valaki attól izgul fel, hogy nyilvánosan mutogatja másoknak magát.


"nem lesz egyenértékű egy igazi családdal, mivel öncélú, és nincs gyerek sem."

Értem. Mi például ketten vagyunk a feleségemmel, plusz van egy kutyánk, de gyerekünk nincs és nem is lesz. Akkor mi sem vagyunk család és öncélúak vagyunk?! Gondolkozz el egy kicsit!


"támadják a családtámogatási rendszert is"

Támadják, joggal, mert hibás. Akinek van 3 gyereke, annak mindent, akinek nincs gyereke, annak semmit. Ma egy fiatal nem tud sehogyan sem lakást venni. Akkor sem, ha mondjuk 25 éves, friss diplomás és épp élete párját keresi, hogy majd később 3 gyerekük legyen. Amíg nincs gyerek, esélyed sincs lakást venni. Ez pontosan a potenciális családalapítóktól veszi el a lehetőséget.


"csak élnének saját maguknak"

Miért fáj az neked, ha valaki magának él? Pont a mocskos Fidesz szól bele mindenbe és akarja az emberekre ráerőltetni a saját ideológiáját (pl. kereszténység)

2021. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
17%

"A te fogalmad szerint. Másoké szerint meg igen. És mellesleg sok esetben egy meleg pár sokkal harmonikusabban él egymással, mint egy hetero."


Na jó, de azért a törvénykönyvet a mindenkori kormányok hozzák.

Nem várhatod el, hogy egy 0,000001%-os hangos kisebbséget képviseljen egy 2/3-os többséggel felruházott konzervatív kormány.

2021. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!