Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalon miért számít...

A baloldalon miért számít politikailag korrektnek a kereszténység gyalázása, a határon túliak elleni hergelés, miközben a legkisebb migránsos poénra is felszisszennek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 18:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2016. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszolj
2016. szept. 30. 18:14
 3/26 anonim ***** válasza:
46%

Ezt hívják úgy, hogy kettős mérce.

Free tibet = menő.

Székely autonómia = náci.

Egyébként nem csak a baloldalra jellemző.

2016. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerű provokatív troll vagy, aki se nem keresztény, se nem határon túli, és egy alternatív valóságban él.
2016. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
hát pedig nekem nagyon az a tapasztalatom, hogy nekem kell a baloldallal toleránsnak lennem, és az ő mindennapos kirohanásaikból kihámozni, hogy tulajdonképpen mit is szeretnének
2016. szept. 30. 18:18
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Székely autonómia != több százezer székely szavazatának megvásárlásával.
2016. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
hát nem mintha nagy verseny lett volna a 23 millió románozók táborával szemben
2016. szept. 30. 18:21
 8/26 anonim ***** válasza:
60%

A kereszténység gyalázása engem nem zavar.A vallás primitív dolog.Mindegy,hogy milyen.

Nincs határon túliak elleni hergelés.Hergelés a határon túli magyarok szavazataival szemben van.Érthető.Aki nem itt él,nem itt adózik,az ne szóljon bele az ügyeinkbe!

A migránsos dolgot nem értem.Azt sem,hogy mi az összefüggés a határon túli magyarok és a migránsok között.Két külön "jelenség".

2016. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%

A baloldalon gondolkodó emberek vannak, akik nem bólogatnak arra, amit a pap mond a szószéken.

Persze visszakérdezhetnék a kérdezpnek, hogy vajon a bibliában hol vannak akkora megalkuvó geecik, mint a magyar katolikus egyház mai tagjai... de ezt úgysem értené meg.

Szóval elég, ha annyit megért, baloldalinak lenni azért trendi, mert ilyenkor az ember gondolkodik, és hisz a szabadság, testvériség egyenlőség eszméjében.

És egy szegény menekült ember megsegítése épp erről szól.

Ugye szóliíthatom a kérdezőőt köööcsögnek?

2016. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%
Én ilyeneket miért nem tapasztalok? A jobberek gyűlölködését viszont igen, stílusuk pedig alpári. A határon túli magyarokat meg ugyan hagyjuk már, hát szegények kinek is a bábjai? Hát ki is uszít minket újra és újra össze szegényekkel? Orbán.
2016. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!