Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal miért utálja a...

A baloldal miért utálja a családot, a hazát, a nemzetet, a kereszténységet?

Figyelt kérdés

Nem kell a mellébeszélés, hogy nincs így. Mert így van. Mindenféle módon próbálja ezeket kritizálni, kigúnyolni, nevetségessé tenni, jelentőségüket relativizálni...

Én nem vagyok keresztény ember, de mégis meg bírom állni, hogy ne gúnyolódjak a valláson, és a kereszténység több mint 2000 éves történelméből sem csak azt a néhány évet emlegetem, amiket be lehet állítani negatívként (pl inkvizíció, kereszteshadjáartok), hanem tisztában vagyok a valósággal is. A baloldal ha nem keresztényellenes akkor miért nem hajlandó a valóságot is elmerni ezen vallás kapcsán?

Aztán a család ellen is ugyanígy agitálni, megpróbálnák felhigítani a család fogalmát azzal, pl a homoszexuális párokat is családnak nevezik, holott az nyilvánvalóan nem család, inkább csak egy szexuális pervezió megélése, amihez ugyan joga van bárkinek de attól még soha nem lesz egyenértékű egy igazi családdal, mivel öncélú, és nincs gyerek sem. Illetve támadják a családtámogatási rendszert is, mert az is fáj nekik hogy más is családot akar? meg ilyen hülyeségekkel kampányolnak túl sok az ember és ezért nem kell családot vállalni, az fel sem merül bennük hogy éppen ez az a kontinens ahol fogy a népesség...

Vagy például a nemzetet, mint tágabb közösséget is támadják, hogy idejétmúlt és kirekesztő, de azt már nem veszik észre hogy éppen ezért változatos a világ, mert vannak különböző jól körülhatárolható kultúrák, és az adott területen élő emberek szeretnek is úgy élni, abban a közegben ahol addig, azokkal a szokásokkal mint eddig, és nem akarnák ezt megváltoztatni pár szerencsétlen miatt aki nem találja a helyét és idegenszívű....

Miért ilyenek ezek az emberek? Olyan mintha számukra nem lennének értékek, nem érdekelné őket semmi, csak élnének saját maguknak, és mindenkit ugyanilyen nihilistává akarnának változtatni.


2021. aug. 7. 07:57
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
85%

"Nem kell a mellébeszélés, hogy nincs így."


Na én eddig olvastam el! Minek írsz ki kérdést, ha csak egyfajta választ fogadsz el, akkor ennyi erővel én pl írhatom, hogy "A kérdező egy lúzer troll, igaz vagy igaz? és ne mondjátok, hogy nincs így"

2021. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
15%

források tömkelege van, és a teljes 20. századi történelem a kérdés állításának alátámasztására


itt te vagy aki tagadja a valóságot

2021. aug. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
84%
Te miért vagy debil?
2021. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
8%

tagadd a valóságot ahogy akarod


nektek még apró antal is a nemzetközi munkásmozgalom hőse

2021. aug. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
86%

néhány év"


Idáig olvastam. Ez egy ostoba zagyvaság. Az orbán propagandát mondod vissza. Mert ennyit tudsz.

2021. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 b1812567 ***** válasza:
91%

Mielőtt bármilyen vitába belemennénk, mindig érdemes meghatározni, egyáltalán miről szeretnénk beszélni, és körbejárni, mit is értünk azon fogalmak alatt, amiről szó van.

Szeretném tehát, ha először is a kérdező meghatározná, ő mit ért pontosan azon fogalmak alatt, hogy


- baloldal

- jobboldal

- család

- haza

- nemzetet

- kereszténység?

2021. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
87%
25! Ez még csak azon a szinten sincsen!
2021. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
84%

Nem beszélve arról, hogy ez egy TROLL kérdés, már csak ilyenek is megfogják az embert, hogy:


"vannak különböző jól körülhatárolható kultúrák, és az adott területen élő emberek szeretnek is úgy élni, abban a közegben ahol addig, azokkal a szokásokkal mint eddig, és nem akarnák ezt megváltoztatni"


Gondolom akkor mindenki idegenszívű, aki nem érzi jól magát magyarként, aki kínai vendéglőben vagy giroszosnál eszik, ne adj Isten pizzázik. Mert, hogy egyik sem éppen a magyar kultúra része.

Mondjuk ha itt tartunk a burgony, kukorica, paprika sem volt a magyar kultúra része csak az utóbbi kb. 250 évben lett az, mégsem látok egy "nagymagyart" sem, aki nem eszik belőlük. Ez pedig csak a kaja, ami nem magyar.

2021. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
7%

"Gondolom akkor mindenki idegenszívű, aki nem érzi jól magát magyarként, aki kínai vendéglőben vagy giroszosnál eszik, ne adj Isten pizzázik. Mert, hogy egyik sem éppen a magyar kultúra része.


Mondjuk ha itt tartunk a burgony, kukorica, paprika sem volt a magyar kultúra része csak az utóbbi kb. 250 évben lett az, mégsem látok egy "nagymagyart" sem, aki nem eszik belőlük. Ez pedig csak a kaja, ami nem magyar."


ja igen, mert a burgonyafogyasztás az olyan, mint amikor szerintetek emberi jogokat sért kitiltani a drag queeneket az óvodából


ti magatok se tudjátok, hogy mivel értetek egyet

az egyik oldalról megy a fröcsögés a "keresztény prüdériáról"

a másik oldalon meg tetőtől talpig beöltöztetik a német női tornászválogatottat, mert szexualizál a tornadressz

megy a sírás rívás a melegek elfogadásával kapcsolatban

a másik oldalról meg gyűlöletkampányt építenek szájer melegsége köré, mert politikailag kifizetődő


előbb el kéne dönteni, hogy mit gondoltok a világról és csak utána se kéne letömni a torkunkon, ha nem vagyunk rá vevők


Hofi nagy balos humorista mondta : csak kötelezővé ne tegyék.

Hát ide silányult a baloldal.

2021. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
84%

el se olvasom a kérdést, mert tudom, hogy a krumplibogarak szerint, aki nem fideszes, az csak lipshy, migrancssimogató, lmbtq, blm, nemzetromboló sorosbérenc, lehet


még akkor is, ha amúgy jobboldali

2021. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!