Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják, hogy rossz az...

Miért mondják, hogy rossz az életszínvonal?

Figyelt kérdés
Családunknak 2010 körül egy számítógép meg 2 régi TV is luxuscikknek számított. Ki is kötötték a netet egyszer, meg volt olyan is, hogy a vizet majdnem elzárták, de felálltunk. Ma meg már 2 okos TV-nk van, autónk, nekem iPhone-om, az anyámnak is modern telefonja van. Szépen lassan, de ez mind összejött az évek során.

2021. aug. 9. 16:27
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
89%
"Ezért kell nagyon észnél lenni az embereknek a következő választáson." Te keresztényként hogy támogathatod a tolvaj nemzetrontó fideszt?!
2021. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
96%
Győzikééknek is összejött.
2021. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Apám komuves, anyam meg bolti elado
2021. aug. 9. 17:38
 24/40 anonim ***** válasza:
0%

#21

Nem vagyok keresztény, mert az túl szigorú életvitellel járna és számon tudnák kérni a bűneimet. A könnyebbik utat választottam, és megbocsájtó vagyok a jelenlegi kormánnyal szemben is amíg nem látok más alternatívát.

Az hogy álkeresztények azt pont lesz@rom. Nyilván a támogatottság növelése érdekében csinálják ezt. Az ellenzék meg kimegy a pridra és szivárványba öltözik, mert ők onnan akarnak támogatókat. Amúgy meg otthon b*ziznak egy nagyot. Mindkettő dolog álszent, de teljesen érthető kampányfogás.

2021. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
88%
hamarabb halsz bele egy betegsegbe mint a korhazban sorra kerulnel, a nepesseg jelentos reszenek kerdeses hogy mibol lesz meg holnap a betevo falat, es az elet minden teruleten dolgozo szakemberek sorra hagyjak el az orszagot ami tovabb sulyosbitja pl az egeszsegugy problemajat. de tok jo hogy meno telefonotok van.
2021. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
2%

#25

Te nagyon nem úgy látod a valóságot ahogy van.

De amúgy nem lepődök meg, mert tudom hogy az ellenzéki propaganda ennyire erős.

Csak úgy megjegyzem hogy fullosan tele van a balaton a magas árak ellenére, és nem lehet mozdulni az autóktól már egy kisebb városba sem.

Micsoda túlzás hogy a népesség jelentős része éhezik!

Hát nem szakad rád a pladon, nem szégyelled magad?!

2021. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
96%
Az elmúlt 10 évben általánosságban a világon gazdasági fellendülés volt, ahhoz képest itthon akkora nagy változás nincsen, amit te írtál, az egy világválság után volt, ahol az ingatlanlufi pukkadt ki. Apád munkája nem volt olyan értékes, mint most.
2021. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel a mentalitással hogy kurvára nem csak az határozza meg az életszínvonalat ami határon belül zajlik (nézd nyugatról behozott luxus cikkek a szovjetúnióban), aki nem hajlandó kimászni a barlangjából és körbe nézni milyen az élet az országhatárokon túl az nem is csoda hogy nem érti miért számítunk elmaradottnak, hiába volt ilyen meg olyan rossz 10 évvel ezelőtt.


Az meg hogy ex-szovjet tagállam vagyunk nem kifogás semmilyen hátrányra mert nem mi vagyunk az egyetlenek akik ezzel a handicappel vágtak bele a 21. Századba, még is példa értékű az a degeneráció amit itthon politikának csúfolnak a Tv-ben.

2021. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, miért kellett nekiesni kérdezőnek. Tanulóként én is így látnám a helyzetet.


Egyúttal az építőipari szakiknak valóban sokkal-sokkal jobban megy most a szekér, ezt sem látja rosszul.

2021. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

29: az alacsony kamatos időszak miatt pörög az építőipar, de még Matolcsy is mondta, hogy a túlhajtott építkezésekből nem lesz tartós felemelkedés:


Matolcsy: az állam vasba és betonba, nem pedig agyakba fektet - Napi.hu

[link]

2021. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!