Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves LMBT-sek, ezek után is...

Kedves LMBT-sek, ezek után is azt állítjátok, hogy nincs melegpropaganda az iskolákban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=vZAP6JuJP6g


Ez a videó is kamu, elszigetelt eset, nem is Magyarországon történt, csak külföldön van ilyen, sőt ott sem?



2021. aug. 16. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim válasza:
57%
Olyan jó lenne, ha azzal foglalkoznátok, ami valójában történik és nem a bűvésztrükökkel. SZánalmas ez már.
2021. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
65%

Megkérdezték őket, oszt akkor mi van? Ettől meleggé válnak?


Amúgy az érzékenyítés nem egyenlő a melegpropagandával.

2021. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
23%

#2

De igen, az érzékenyítés arról szól, hogy fogadjuk el, tekintsük normálisnak a homoszexualitást, pedig nem az.

Most gondolj bele. Két izzadt szőrös férfi hentereg. Az egyik bepucsit, széttárja a farpofáit. A másik berakja neki a lompost tövig. Herzacskó csattogát, nyögések, aztán az ipse kikapja a lompost és ráveri a másik arcára. Lehet még meg is paskolgatja vele az arcát.

Ezek olyan dolgok, amik biza nagy valószínűséggel megtörténnek, csak igyekszünk nem belegondolni. Nem undorító?

2021. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 A kérdező kommentje:
3 - ezen a képen mondjuk besírtam.
2021. aug. 16. 22:36
 5/98 anonim válasza:
39%
Kezeltesd magad, az a megoldás.
2021. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
82%

3: az érzékenyítés nagy általában arról szól, hogy ismerjük meg egy társadalmi csoport helyzetét és képzeljük kicsit bele magunkat, így megtanuljuk, hogy ne lökjük fel a bicebócát, röhögjük ki a dadogós, zárjuk gumiszobába az értelmi fogyatékost vagy éppen köpjük le a melegeket.


Amit leírtál azt veled ellentétben nem képzelem el, nem érdekel, nem izgat. Ahogy nagyon remélem, hogy azt se képzeli el más, hogy én mit csinálok az ágyban az asszonnyal.

Ha nagyon képzelegnék, akkor persze undorító. Na de azt is undorító elképzelni számomra, hogy a szüleim szexelnek...pedig minden bizonnyal megtették jó párszor...


Ebbe a normális/nem normális témába nem mennék bele, legyen elég annyi, hogy ilyen emberek léteznek, akkor is, ha leköpjük őket meg akkor is, ha emberszámba vesszük őket és még csak ártani se ártanak senkinek.

2021. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
15%

Csinálják csak az elit iskolákban átnevelni aliberális gyerekeket meleggé. Most erre ráengedik majd jövőre a migránsokat, akkor nézd meg mi lesz itt


felhizlalják őket disznóvágásra 😂

2021. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
85%
#3 Ha ilyenekre gondolsz a szabadidődben, szerintem a probléma nálad van.
2021. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
68%

Nézz bele kérdező inkább ebbe a videóba: https://www.youtube.com/watch?v=kuGVQWz4cbI Pontos és hiteles képet kaphatsz a melegség és megismerés programról....


Egyébként örültem volna, ha mondjuk a rendőrnek ment középiskolai osztálytársamat érzékenyítik annyira, hogy újonnan megtért keresztényként ne közösítsen ki engem a melegségem miatt a katolikus egyház közösségből, aminek a tagja voltam kiskorom óta....

2021. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
89%
2-es ha nálam eljönnek a bátyáim a barátnőikkel, akkor nekem nem jut eszembe az, hogy hogyan szexelnek az ágyban, de szerintem ez normális embernek se jut eszébe, hogy hoppá megy egy idős házaspár az utcán, na akkor majd jól elképzelem, hogy Julika Néni már klimax utáni punciját bekeni durex sikósítóval a Pali Bácsika és akkor szexelnek egy jót és hogy ez milyen undi látvány, sose ezt nézem az embereknél...
2021. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!