Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves LMBT-sek, ezek után is...

Kedves LMBT-sek, ezek után is azt állítjátok, hogy nincs melegpropaganda az iskolákban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=vZAP6JuJP6g


Ez a videó is kamu, elszigetelt eset, nem is Magyarországon történt, csak külföldön van ilyen, sőt ott sem?



2021. aug. 16. 22:25
 81/98 anonim ***** válasza:
100%

#80

Köszönöm a hülyézést.

A tárgyra térve, semmiféle többlet jogról nincs szó. Ezt csak te képzeled bele. Egyébként mi volna az a "többlet" mi neked "többletnek" számít ez esetben?

Én még nem találkoztam olyannal aki a szexeléssel hivatkozna bármire is a melegek közül.

2021. aug. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
69%

A #3 vagyok. Képzeljétek el, egy kérdés alá elkezdtem írni ugyanezt, amit a #3 kommentemben, de melegnek kiadva magam. Úgy adtam elő, hogy "hú de szeretem, amikor berakják nekem, szopni is szeretek, melegnek lenni jó", ééés az eredmény az lett, hogy senki nem hittem el, hogy meleg vagyok, azt mondták trollkodom, ilyet egy igazi meleg sose írna.


Ha E/3-ban írom, akkor látens meleg vagyok, ha E/1-ben akkor meg kizárt dolog, hogy meleg vagyok. :D

2021. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
100%
78-as szóval az neked többletjog ha egy meleg pár összeszeretné kötni hivatalosan is polgári házassági ceremóniában az életét, szóval az is többlet jog, ha gyereket vállalnának. Amúgy mit gondolsz olyan esetben, hogy ha van egy testvér pár, és az egyik tag meleg, másik meg heteró és mondjuk a heteró elvesz egy nőt születik 3 gyermek és mondjuk baleset éri a heteró tesót meg a nejét és meghalnak. Akkor nem lehet a gyámszülője a meleg pár, aki már kiskorúktól része a gyerekek életének mint meleg nagybácsi?
2021. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
100%

82! Ezt komolyan megcsináltad? Ennyire rá vagy pörögve a témára? Nem érted, hogy minket, akik it téged látens melegnek nevezünk éppen az döbbent meg, hogy mennyit foglalkozol ezzel? Ezzel -ha nem kamuzol- csak újabb bizonyítékát adod, hogy nem tudsz leszállni a dologról, én aki it írtam neked párszor napok óta a kérdésehez nem jöttem vissza, mert már rég túl vagyok rajta, meg rajtad a mi kis látens homoszexuálisunkon. Te még mindig bizonygatod, hogy nem-nem-nem te nem vagyok látens meleg! Pedig pont ez bizonyítja, hogy de! Erről beszélünk egy átlag hetero már rég átlépte volna a témát! Például rám is célozgattak páran, hogy meleg volnék, én meg leszarom őket, mert tudom, hogy hetero vagyok, ennyi. Te meg most be akarod bizonyítani, hogy te mekkora hetero vagy, aki undorodik a homóktól, csak azt nem kell bizonyítani! Érted? éppen ez a feltűnő, hogy mennyire erősen bizonygatod a te heteroszexualitásod! Pont ettől lesz gyanús! Meg ezt értsd meg, én soha nem képzelem le meleg páron kufircolását, mert "fun fact" hetero vagyok és nem izgat semmilyen formában!


Amúgy tanulságos az is, hogy ha nem így szexelnek a melegek, mint írod, akkor még az állítólagos undorod oka is megszűnik, tehát duplán lábon lövöd magad...

2021. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 A kérdező kommentje:

82: jó teszt volt :)

83: ugyanazok a jogok illetnek még jelenleg is mindenkit. Senki nem házasodhat azonos neműek, én sem. Te ezt a többletjogot akarod magadnak.

84: te vagy aki kisregényeket írsz erről, nálad ugyanúgy felmerül hogy látens vagy.

Amúgy ha valaki netán látens, attól kevésbé lesz igaza abban amit mond? Egy normális meleg nem utálhatja a hülye lmbt-t? Naugye.

2021. aug. 21. 12:01
 86/98 anonim ***** válasza:
3%

#84

"Nem érted, hogy minket, akik it téged látens melegnek nevezünk éppen az döbbent meg, hogy mennyit foglalkozol ezzel?"

Tesó, az első kommentem után le lettem látens melegezve, aminek a megírása kb. 2 percet vett igénybe. Aki 2 percet szentel a témának már elégnek számít, hogy le látens melegezzék?


"Te még mindig bizonygatod, hogy nem-nem-nem te nem vagyok látens meleg!"

"Te meg most be akarod bizonyítani, hogy te mekkora hetero vagy, aki undorodik a homóktól, csak azt nem kell bizonyítani! Érted? éppen ez a feltűnő, hogy mennyire erősen bizonygatod a te heteroszexualitásod!"

Egyetlen egy alkalommal nem bizonygattam, hogy nem vagyok látens meleg, sem azt, hogy hetero vagyok. Ha láttál tőlem bizonygatást, nyugodtan másold be.

Fun fact: az előző és korábbi kommenteidben te magad több alkalommal bizonygattad, hogy hetero vagy, aki szerint teljesen felesleges bizonygatni ezt!

Én soha nem bizonygattam, én minden alkalommal a hibás, logikátlan gondolatmeneteteket támadtam, amellyel bizonyítani próbáljátok, hogy valaki mitől lesz látens meleg.


"Meg ezt értsd meg, én soha nem képzelem le meleg páron kufircolását, mert hetero vagyok"

Mert ha véletlenül elképzeled meleg párok kufircolását az meleggé tesz? Milyen érdekes! Ezek szerint valóban működik a meleggé nevelés, amit a balosok tagadnak, méghozzá sokkal egyszerűbben, mint az ember hinné! :D

Elég csak beszélni róla, mert az ember akaratlanul is elképzeli, ahogyan te is elképzelted az én írásom hatására a farpofák csattogását.


"Amúgy tanulságos az is, hogy ha nem így szexelnek a melegek, mint írod, akkor még az állítólagos undorod oka is megszűnik, tehát duplán lábon lövöd magad"

Miért, szerinted hogyan szexelnek a melegek, ha nem úgy, hogy végbélbe teszik a falloszt és úgy, hogy férfi létükre falloszt szopnak? Mindenki tisztában van vele, hogy így történik, és a fenti kettő már elég, hogy undort keltsen egy heteroban.

2021. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 A kérdező kommentje:
86: az a baj, hogy egy fanatikust próbálsz győzködni észérvekkel. Olyan, mintha egy tálibot próbálnál meggyőzni arról, hogy a homoszexualitás normális.
2021. aug. 21. 12:46
 88/98 anonim ***** válasza:
100%
Félre értettél. Ez egyszerű alkotmánymódosítás lenne, amit már számos nyugati országban elfogadtak, nem egy férfi és egy nő, hanem két felnőtt teljesen beszámítható ember között definiálja a polgári házasság fogalmat, tudod az írek talán jobban vallásossak voltak: ott csak 1993-ban dekriminalizálták a meleg házasságot, és 2015-ben egy népszavazáson amellett szavaztak, hogy az azonos nemű párokat is megillessék a polgári házassághoz való jog. Ami nagy szó és utána eltörölték az eddigi azonos neműekre vonatkozó bejegyzett élettársi kapcsolatot is.
2021. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:

#88

És mit tudsz a Skótokról ez ügyben?

2021. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
100%
89-es Skóciában 1981-ben dekriminalizálták, 2019-ben ott is elnézést kértek amiatt mert törvény erejével üldözték, de 2014 óta köthetnek a melegek bejegyzett, polgári esküvőt is, sőt mivel nem katolikusok így egyházi esküvőt is köthetnek, úgy mint más protestáns egyházak esetén.
2021. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!