Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves LMBT-sek, ezek után is...

Kedves LMBT-sek, ezek után is azt állítjátok, hogy nincs melegpropaganda az iskolákban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=vZAP6JuJP6g


Ez a videó is kamu, elszigetelt eset, nem is Magyarországon történt, csak külföldön van ilyen, sőt ott sem?



2021. aug. 16. 22:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
32%
Én most olvastam végig a kérdéshez írt válaszokat, de tök érdekes, hogy érdemi vita nincsen a kérdésről csak egymás szexuális irányultságáról beszélgettek. Szerintem, aki foglalkozik behatóan a témával és nem legyint, hogy mindenki azt csinál, amit akar, ott már valami nem biztos. ha értitek a célzást, ez igaz például a kormányunkra is, akik szerintem a Szájer-ügy után próbálnak túlkompenzálni.
2021. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
77%
Azt meg külön furcsa látni, hogy a kérdező és pár hozzá hasonló állásponton lévő válaszoló lassan nem is csak látens meleg, hanem meleg, aki elítéli az LMBTQ mozgalmat. 🤨
2021. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 A kérdező kommentje:

92 ez egy tipikus balos húzás, hogy elviszik a témát más irányba a nekik kellemetlen témáról. Addig sem kell a lényegről beszélni - mintha a papok közt előforduló pedofília semlegesítené azt, hogy az LMBT egyenesen elfogadtatni akarja.

Ezért is szállok ki egy idő után az ilyen eszmecserékből.

2021. aug. 22. 12:19
 94/98 anonim ***** válasza:
71%

látod kérdező itt mosod össze az LMBTQI mozgalmat és pedofíliát. Csak tudnám miért... senki se akarja elfogadtatni ezt a közösségen belül. Senki. Viszont az érettség egyéni szinten más, van akinél 40 éves korára realizálodik egy furcsa érzés, feleség mellett, amelyet mélyen elaltatott, hogy meleg. Van aki mint én, már kiskorától kezdve érzi, hogy más..


Bizony segíteni kell az útjukat kereső embereket. Mi a jobb kérdező, azt, hogy 14-16 évesen boldogtalan voltam a hittanos csoporttársnőm mellett és egyedül tapogazoztam mellette a sötétségben és keresgéltem válaszokat, vagy ha eljöttek volna a középiskoláskoromban a melegség és megismeréstől egy szimpatikus meleg-leszbikus páros akik elmondták volna, hogy hogyan outoltak, és hogyan fogadták el magukat és hogy tök normális munkájuk, életük van.


Egyébként kétszer is elakartam dobni magamtól az életem, 18 éves korom előtt, egyszerűen sok mindentől szabadulni akartam, rossz középiskolai közeg, önmagam mássága.


Tudod 16 évesen karácsony előtt arra ébredni keringés vagy légzés összeomlása után, hogy a saját édesanyád kisírt szemmel megy oda az ágyadhoz, sok mindenre ráébesztett, és utána többet nem próbáltam meg magamtól eldobni az életem, viszont arra is ösztönzött, hogy próbáljam meg valahogy elfogadni, és valahogy segített volna nekem ismétlem a Melegség és Megismerés program, vagy egy pszichológus, hogy elfogadjam önmagam, egyik se állt rendelkezésre, felvilágosításon amit a védőnő vagy iskolaorvos tartott meg elment egy heteró irányba... felmenni a melegségre vonatkozó kérdéseimet meg nem mertem megtenni...

2021. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nem lehetett még egy kelet-magyarországi kisvárosban sem középkori sötétségben tartani az agyamat, mert eléggé intelligens férfi vagyok és utána néztem mindennek a melegség kapcsán, de ez nem volt elég ahhoz, hogy bátorságot gyűjtsek ahhoz, hogy mondjuk 18 évesen elmenjek meleg buliba, erre még 3 évet kellett várnom. Érettségi utáni szakképzés során, és utána is óvatos voltam sok tekintetben...
2021. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 A kérdező kommentje:

94: mutatom, miért mosom össze. Ezért:

[link]


Amit leírsz az valós probléma, és teljesen egyetértek abban, hogy az egyház hajlamos ezt a problémát elmélyíteni egy gyerekben, rosszul kezelni úgy, hogy selejtesnek érezze magad pusztán attól, aminek született.

De ettől még neked is látnod kellene, hogy a mozgalom, ami ennek segítésére létrejött már messze nem az elfogadásról szól, hanem a szexuális kilengések, aberrációk egyre szélsőségesebb térnyerésének elősegítéséről. AKkor is, ha te ezt nem akarod látni, mert az érzelmi bevésődésed túl mély.

Tudom, hogy nem minden meleg pedofil, sőt azt is, hogy a legnagyobb részük nem. De azt is tudom, hogy az ilyen emancipatórikus mozgalmaknak nincsen végük, soha nem mondák azt, hogy elég.

És amikor eljutnak az egyenlőségnek arra a fokára, hogy már a szülő kezéből is kiveszik az irányítást és 4 éves gyerek "dönthet" a nemi átalakításról, ott ennek a törevésnek kemény és határozott kézzel gátat kell szabni.

2021. aug. 22. 13:49
 97/98 anonim ***** válasza:
100%

"mutatom, miért mosom össze. Ezért:


[link] "


Idézet 13 másik a képpel foglalkozó kérdésből:


"A kép alapvetően arról szólt, hogy egy nő beengedte azt a rakás csávót a pride előtt átöltözni. A kép azt akarja megénekelni, hogy mennyire megfér ez a két kontraszt egymás mellett.



Ami miatt ez a kép Magyarországon nettó provokációnak minősülne az az, hogy a bőrszerkós férfi egy szexuális perverzió szimbóluma, amit még úgymond még van pofájuk egy gyerekkel egy képre rakni, és ha ez nem lenne elég, még díjat is nyer vele. A pofátlanság netovábbja.



Csakhogy arrafelé nem áll az a narratíva, hogy a meleg csávó perverz és bántja a gyerekeket. Ha ezt a pontot kihúzod a kontextusból a kép nem jelent mást, csak jól megférő két végletet. Ott áll egy csomó pride-os felvonuló, meg egy anyuka a kislányával a hinták között, senki nem árt senkinek és mindenki mosolyog."



Kiegészítésként:



"átfogalmazom. Természetesen van egy csomó előítélet a melegekkel szemben, ezért nyert díjat a kép. Viszont azokban a körökben, ahol a díjat adták, nem él ez az előítélet.



Ha valaki számára a homoszexualitás deviáns aberráció, akkor számára a kép vérlázító. Ha viszont valaki számára a homoszexualitásban nincs semmi különös, akkor a képen nincs több néhány fecskegatyás férfinál. A bőrgatyához a perverziót mi társítjuk, a kislány számára valószínűleg az egész nem rejt több aberrációt, mint egy átlagos augusztusi fecskagatyás bográcsozás egy tiszazugi strandon a Körös mellett.



"Ha itt nema rról van szó, hogy fogadtassuk el a pedofil perverziót, akkor mi a mondanivalója a képnek?"



A képen nem látható pedofília, pontosan az ellentéte látható. Egy csomó meleg csávó kisgatyában elvan a kislány jelenlétében és marhára nem zavarják egymást, szinte tudomást sem vesznek egymásról.



A szándékos provokációt rá tudom húzni a képre, mert szándékosan egy képre tett két "dolgot", amik sok ember számára tabuk egy kontextusban, de a pedofíliát ne keverjük ide. Pont azzal van itt a baj, hogy sokak számára a meleg és a pedofil egy kutya, pedig inkább vár meg a lekvár esete.



Talán pont azért nyert, mert ennyire beüt a kép kétértelműsége, és határfeszegetése."



Saját magánmegjegyzés: Ha a képen látható férfiak homoszexuálisak (tehát férfiakhoz vonzódnak!) és te összemosod őket a pedofilokkal (akik gyerekeket rontanak meg) akkor azt ugye beismered, hogy matematikailag sehogy nem jön össze, hogy a képen kislány szerepel és nem kisfiú...


"És amikor eljutnak az egyenlőségnek arra a fokára, hogy már a szülő kezéből is kiveszik az irányítást és 4 éves gyerek "dönthet" a nemi átalakításról, ott ennek a törevésnek kemény és határozott kézzel gátat kell szabni."


Hol dönthet a 4 éves gyerek a szülő beavatkozása nélkül nemi átalakításról? Még a hormonterápiához is 18 éves kor szükséges majdnem mindenhol a világon...

2021. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim ***** válasza:

#90

Köszönöm szépen a válaszodat. :)

2021. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!