Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves LMBT-sek, ezek után is...

Kedves LMBT-sek, ezek után is azt állítjátok, hogy nincs melegpropaganda az iskolákban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=vZAP6JuJP6g


Ez a videó is kamu, elszigetelt eset, nem is Magyarországon történt, csak külföldön van ilyen, sőt ott sem?



2021. aug. 16. 22:25
 71/98 anonim ***** válasza:
87%

-Apa-Apa! Mi az a meleg? Mi az a travi? Mi a szexuális felvilágosítás?


-Mi az fiam? Honnan hallottad ezeket 10 évesen?


-AZ M1 híradóban mondta ezt a bemondó bácsi.

2021. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 anonim ***** válasza:
100%

#71

10 évesen a gyerekek már leb*zizzák egymást.

2021. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 anonim ***** válasza:
100%
Igen 10 évesen én is hallottam már osztálytársamtól azt, hogy b*zi, holott még akkor max éreztem, de nem definiáltam magam annak, vajon honnan szedi? Mert például az én szüleim sose káromkodtak, max azt, hogy fene egye meg vagy azt hogy frász.
2021. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 A kérdező kommentje:

Újabb LMBT húzás, véletlenül sincs pedofília:


[link]

2021. aug. 19. 17:39
 75/98 A kérdező kommentje:
Fidesznek nem kell megerőltetnie magát az állítólagos uszító propagandával, eléggé adott hozzá minden...
2021. aug. 19. 17:40
 76/98 anonim ***** válasza:
96%

Azért látens melegezik itt a #3-ast mert úgy számolt be részletesen a melegek közötti szexről, hogy az nem kötődik a témához. Ugyanis:

1. Nem a szexualitás kategóriában vagyunk hanem politika kategóriában. A melegek közötti szex pedig NEM a közügy része.

2. Az ilyesfajta érzékenyítő órákon (amiről a kérdező által linkelt videóban is beszámoltak) az LMBT-jogokat vitatják meg és nem pedig azt, hogy hogyan zajlik az aktus 2 férfi között.

3. Az első és a második pontból pedig az következik, hogy jelen esetben teljesen mellékes, hogy ki mennyire tartja undorítónak az ilyen aktust, és neki is felesleges volt kifejteni a véleményét róla. Ugyanis nem a nyilvánosság dolga ezt megvitatni és senkinek sem kötelező ilyen aktusban sem részt vennie sem pedig ilyet néznie. A kommentje nem volt érv semmire, a fröcsögésen/gyűlöletkeltésen valamint saját szexuális orientációjának megerősítésén kívül semmilyen funkciója nem volt.

2021. aug. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
0%

#76

Azért látens melegezik itt a #3-ast, mert poénból leírt valamit, ami ciki az LMBTQ-védők számára, és ahelyett, hogy leírták volna, hogy ez nem is igazán kapcsolódik a témához inkább elkezdték támadni egy köze nincs dologgal.

2021. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 A kérdező kommentje:
76 ha a szex a melegek magánügye akkor miért arra hivatkozva kértek magatoknak többletjogokat a társadalomtól?
2021. aug. 20. 10:31
 79/98 anonim ***** válasza:
100%

#78

Mégis mikor és hol hivatkoznak a szexre?

És milyen "többlet" jogokról beszélsz???

2021. aug. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 A kérdező kommentje:
79. Te hülye vagy, vagy csak nem érted amiről idáig szó volt?
2021. aug. 21. 03:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!