Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves LMBT-sek, ezek után is...

Kedves LMBT-sek, ezek után is azt állítjátok, hogy nincs melegpropaganda az iskolákban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=vZAP6JuJP6g


Ez a videó is kamu, elszigetelt eset, nem is Magyarországon történt, csak külföldön van ilyen, sőt ott sem?



2021. aug. 16. 22:25
 21/98 anonim ***** válasza:
86%

18-19! Csak tudjátok mocskosul érdekes, hogy ti miért vagytok ennyire khm. "ráizgulva" a saját nemükhöz vonzódó emberekhez...ez az, amit általában nem tudtok megmagyarázni, és ilyenkor jön a hiszti mint most is.


(amúgy bocs, nem olvastam el végig a homoerotikus fantáziádat az, hogy mikre vágysz titokban, az a te magánügyed)

2021. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 A kérdező kommentje:

17: vagy inkább arról van szó, hogy trendi dolog b*zinak vallani magad vagy bárminek, ami nem heteró? Hogy sikerült trendivé tenni a hulladék értékrendet, és most a fiatalok ezzel menőznek egymás előtt?

És ezek után van pofátok letagadni, hogy a melegpropaganda nincs hatással a gyerekekre?

2021. aug. 16. 23:04
 23/98 anonim ***** válasza:
18%

Én azt veszem észre, hogy az LMBTQ-simogatók igyekeznek nem tudomást venni arról, hogy a homoszexualitás bizony mivel jár, és miért taszítja a legtöbb embert. Úgy kell tenni szépen, mintha az nem létezne, szóba sem szabad hozni. Aztán ha valaki leírja a nyers igazságot, nem az az első érv, hogy evvan, vannak ilyen emberek (tisztelet a kivételnek, pl.: a 6-os számú kommentelőnek), hanem egyből elkezdenek látens homokosozni.


Most akkor ha ti leírjátok, hogy a Fidesz hogyan lopja szét az országot, akkor annak biztos az az oka, hogy látens-fideszesek vagytok.

2021. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 A kérdező kommentje:

21: te ugyanúgy itt izgulsz, ahogyan ő, semmit nem jelent amúgy az, hogy valaki szemléltetően felvázol egy elrettentő példát (sőt viccesen).

Ha én levezetem egy függő példáján, hogy miért rosszak a drogok, akkor titokban vágyom a drogokra? Ugye ezt te sem gondolod?

2021. aug. 16. 23:06
 25/98 anonim ***** válasza:
88%
22: senki nem válik honoszexuálissá attól, hogy az menő. Vagy te azzá válnál, ha menő lenne?
2021. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
83%
#16 Azért röhögtelek ki mert írod, hogy a melegség mennyire nem normális dolog közben meg gyanús részletességgel leírtad, hogy zajlik 2 férfi között egy aktus. Ne haragudj de ilyen részletességgel csak az írja le akit kifejezetten érdekel a téma és ilyen tartalmakat szokott nézni titokban 🤔
2021. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 anonim ***** válasza:
76%

24! Én teljesen nyugodt vagyok, kérdeztem valamit és nem kaptam rá választ.


Lényeges különbség, hogy a drogok káros hatása tudod rég közismert a homoszexualitásé meg nem (még meleget se láttam, aki belehalt a túladagolásba vagy az elvonási tünetekbe) ,továbbá drogot saját döntésből használsz, homoszexuálissá meg nem önként válsz stb. ugye érted miért sánta a hasonlatod?

2021. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 A kérdező kommentje:
25: ha a fiatal lennék és befolyásolható, jó eséllyel igen. Ez nem veleszületett dolog, nagyon is befolyásolható, és ezt nagyon is jól tudjátok. Nem hiába veszitek célba az éretlen gyerekeket, ami nettó pedofília.
2021. aug. 16. 23:12
 29/98 anonim ***** válasza:
100%
27! ne trágárkodj, azt hagyd meg neki!
2021. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
18%

#20

Öcsém, most vezettem le, hogy két meleg mit csinál. Erre te arra asszociálsz egyből, hogy láttad a bátyád és a barátnőd akciózni. Amit te állítólag se utána, se előtte nem képzeltél el. Csak most.

2021. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!