Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ilyen sok vírustagadó és oltásellenes?

Figyelt kérdés
Már lassan az összes európai ország megelőz minket a beoltottság terén.

2021. aug. 22. 18:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/157 anonim ***** válasza:
20%

#41

Így van, egyikről sem tudjuk pontosan. Csak azt nem vágom, ha valaki az oltás hosszú távú következményeitől fél, az miért nem fél a vírus hosszú távú következményeitől?

A vírusra azt mondja, hogy egy ártalmatlan kis nátha, az oltás meg egyből méreg.

2021. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/157 anonim válasza:
72%
Én ilyet nem mondtam, de azokat én se értem. Akiket ismerek és elkapták azoknál se csak 'egy kis nátha' volt.
2021. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/157 anonim ***** válasza:
64%

#43

Tudom, hogy nem mondtál, nem is rád céloztam.

2021. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/157 anonim ***** válasza:
80%

#13, #42-nek:


Az az alapvető hiba az érvelésedben hogy abban te magad hozod fel a másik fél érvét, amit utána cáfolsz. Vicces.


Te honnan veszed, hogy az oltás biztonságos és célravezető? Ez költői kérdés volt, természetesen orvosoktól. Tehát az orvostudomány egyértelműen oltáspárti?


NEM!


És attól a pillanattól, hogy számolatlanul vannak orvosok és professzorok akik az oltással szembehelyezkednek, én azt mondom hogy minden maradjon úgy, ahogy eddig! Vagyis marad az oltatlan állapotom, rajtam ne kísérletezzenek.


Persze az ellenvéleményeket nagyon nehéz fellelni, mert például a facebook és a youtube is azonnal letiltja mint hamis információt. Az nem zavarja őket hogy a nyilatkozó például Prof. Dr. XY, ők úgy gondolják hogy covid kérdésben felülbírálhatják, megkérdőjelezhetik. Ez megint csak vicces.

2021. aug. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/157 anonim ***** válasza:
20%

#45

Én azt nem tudom, hogy te honnan veszed, hogy én azt írtam, hogy az oltás biztonságos és célravezető. Sehol nem állítottam ilyet, továbbá nem érveltem semmi mellett, és nem is cáfoltam semmit. Én itt kérdeztem, és én vártam volna érveket:

1. Miért tart valaki az oltás hosszútávú következményeitől, miközben a vírus hosszútávú szövődményeitől nem?

2. 200millió covidon átesett ember miért ad tanúbizonyságot, hogy a covid nem veszélyes, miközben 1.8milliárd beoltott meg nem?

3. Hány kétszeresen beoltott ember van, ha nem 1,8 milliárd?

2021. aug. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/157 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező!

Az miért van, hogy adott egy oltás, ami nem kötelező, de aki nem adatja be, az kapásból vírustagadóvá és oltásellenessé válik?

Magyarázhatnám naphosszat, hogy miért nem kérem a covid oltást. De amíg te a kérdésed alapján a válaszadásom előtt már hülyének nézel, addig feleslegesen nem fogom törni magam a magyarázattal.

2021. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/157 anonim ***** válasza:
81%

'A vírusra azt mondja, hogy egy ártalmatlan kis nátha, az oltás meg egyből méreg.'-az oltás mellékhatásokat okoz már a beadást követően is.

A víruson pedig tízmilliók estek már át,sőt egy részük azt sem tudja hogy a covid-ot kapta el.én relatíve egészséges vagyok tehát jobban tartok az oltástól mint a vírustól.nem tudom miért nem tudod ezt elfogadni.

2021. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/157 anonim ***** válasza:
82%
Azért van ennyi, mert senkit sem érdekel már a vírus. Senki sem kételkedik az oltásban, se a vírusban, egyszerűen csak nem foglalkozunk vele.
2021. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/157 anonim ***** válasza:
100%
Sok? Dehat 6 millióan be vannak oltva, az jónak számít nem?
2021. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/157 anonim ***** válasza:
7%
Itt is lefele pontoznak a buta suttyó tróger primitív unintelligens magyarok.
2021. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!