Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyi kérdés mostaná...

Miért van ennyi kérdés mostanában az LMBTQ-ról?

Figyelt kérdés
Minden nap már lassan 5 kérdés kikerül ide ebben a témában. Nem értem minek ennyit foglalkozni velük, ha a multik elzárják náluk a pénzcsapot mert másképp fordul a politika úgyis eltűnnek a beteg ideológiájukkal meg a gyerekkori nemváltás stb. ötletével együtt.

2021. aug. 25. 12:06
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Divány.hu-ra elég sok szakképzett pszichológus ír... akiket azért letettek jó sok tudományos publikációt...
2021. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
A dívány a hotelpszichológusok gyűjtőheje, egy szennylap.
2021. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Majd tanulj te is 3+2+2 évet....
2021. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

33: Tipikus esete vagy annak, amikor az átlagprolival elhiteti a képmutató balos média, hogy ő onnantól fogva, hogy kijárt egy egyetemet máris megszakértheti a világot és fölé helyezkedhet azoknak, akik nem végezték azt el.

Én "csak" 3+2 évet töltöttem felsőoktatásban, és tudod mire jöttem rá? Arra, hogy minél többet tudok a világról, annál kevésbé vagyok biztos abban, amit korábban hittem. Minél több ismerettel gyarapszom, annál inkább látom a saját világképem hiányosságait.

Ez egy hozzás hasonló, alapvetően buta emberrel másképp van. A te fajtád soha nem tanul, csak magol, a világot pedig nem érteni akarja (nem is lenne képes rá), hanem a célja a felhalmozott ismeretanyaggal csak annyi, hogy felvágjon a lexikális tudásával.

Nagyon tipikus, hogy pont az ilyen bölcsész, dolgozni nem vagy csak alig akaró kényelemben élő lánykák verik az asztalt 50%-os vezetői helyekért a multicégeknél mint te, azok helyett, akik tényleg rászorulnának a támogatásra - ápolók, pedagógusok. Ez a ti mozgalmatok, a kamu gender meg feminista "tudománnyal", ami a legrosszabb történelmi időket idézve kizárólag az érzelmekre és nem az észre alapoz. Csak amíg egy kommunista vagy náci jogosan érezhette magát elnyomva és megszégyenítve az adott történelmi időben, úgy nálatok még ez sem áll fenn, amikor a laptopkátok mellől kávézgatva kommentlázadoztok a neten.

2021. aug. 25. 18:27
 35/38 anonim ***** válasza:

34-es hidd el, hogy én nem csak az egyetem töltöttem el sok időt...


Eleve érettségi után egy szakmát tanultam, majd utána meg szociológián tanulni, és közben is két szakmai gyakorlati helyen voltam, ahol hátrányos helyzetű leginkább romákkal foglalkozó alapítványnak a projektében vettem részt, másrészt meg szenvedélybetegekkel is foglalkoztam a 2. szakmai gyakorlat esetén. Sőt ugyan ennél a civil szervezetnél még dolgoztam is, míg le nem járt a nappalis tagságom. Plusz önkénteskedtem LMBTQI vonalon, ehhez kellett az én szociális érzékenységem és társadalmi szolidarításom is. Egyébként civil képzésekre is jártam és nagyon sokrétű szervezetekkel találkoztam, sérült gyermekeiket nevelő anyák, romák, hajléktalanok, utca jogász egyesület, stb.


Utána 2 évet estin tanultam, közben nyelvvizsgát szereztem, dolgoztam. Utána 27 évesen egyetemre mentem és 7 napjából 3-at bejártam nappali tagozaton, 4 napot meg dolgoztam mellett egészen a COVID-ig.

2021. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Oké, és ettől ha azt mondod, hogy 2+2=5 az igaz lesz?

Nem, szóval ne flexelj, mert nem attól lesz igazad egy vitában.


Mi sem csak lógatjuk, amit lógatni lehet, mégsem kezdjük el irogatni az érdemeinket, mert a szavainknak nem mimadjuk a hitelt, hanem a szavainknak önmagában kell hitelesnek lennie.

2021. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Tudod Nádasdy Ádám meleg nyelvészprofesszorunk mondta, hogy ha ő bemegy az élettársával a henteshez, akkor a hentes úgy néz rájuk, hogy vajon mit csinálnak ők az ágyban. Ő meg ezt méltatlannak tartja, hiszen az angol törvények szerint melegként ők összeházasodtak, szóval ők egyszerű átlagos életet élnek és másban is kitűnnek egyébként. Nádasdy Ádám nyelvészprofesszor, meg műfordító, meg önálló jogon is írt dolgokat. A párja meg Angliában pszichiáter...
2021. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Oké, ezt mire írod, mert jelenleg sehol sem kapcsolódik a vitánkhoz azon kívűl, hogy az említett egyének melegek.


Egyébként nem tudtam hogy a nézéssel ilyen konkrét mondatokat meg lehet fogalmazni... ...maximum Ádám professzor úgy érezte, hogy emígyen néznek rá.


Hozzáteszem, ezt az óvatosságot megértem a melegek részéről, hisz nem tudhatják ki hogyan reagál a jelenlétükre, és ez bizalmatlanságot eredményezhet.


"A párja meg angliában pszichiáter..."

Ennek meg már megint mi köze bármihez?

Olyan veled beszélni mint egy elnyomáaban élő gyerekkel, aki sosem tudja kimondani, hogy mit akar ezért mindíg csak köntőrfalazva beszél.

Ha valamit mondani akarsz mond ki nyíltan, anélkül hogy hozzátennéd a státusszimbólumaidat, (ki milyen professzor, milyen egyetem) vagy sztorizgatnál random.


Így nem fogod az elveidet más emberekhez eljuttatni.

2021. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!