Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora diktatúra lesz bevezet...

Mekkora diktatúra lesz bevezetve a negyedik hullámra?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 22:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
75%
Ja és el kell adni a delta mutáns elleni vakcinákat is.
2021. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Molettimado ***** válasza:
16%
10: az oltatlanok szoktak inkább személyeskedni hogy dugjátok az oltásokat a seggetekbe meg birkák vagytok mondatokkal.Aki oltott annak van felelősség érzete.
2021. szept. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
86%

"Aki oltott annak van felelősség érzete."


Aki oltott az vagy pánikbeteg vagy rázsarolták.

Semmi felelősség érzetről nincs szó ,csak egyesek vagiznak mert most ők különbnek tartják magukat mert a gazdájuk parancsát követték vakon...

2021. szept. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
97%

Azért oltatta be magát a lakosság nagy része, mert

1. a csapból is az folyt, hogy "oltasd be magad!" Kiváló marketingje van.

2. félt, hogy belehal a koronavírusba. Erről szintén a média tehet, mert pánikot keltett a lakosságban.

3. egy birka volt. 1. és 2. hatására elkezdték az emberek beoltatni magukat, ő sem akart kimaradni. Ez volt a divat.

4. Megzsarolták, megfenyegették. Először jött a védettségi igazolvány, most ott tartunk, hogy elkezdik az intézményekből és szolgáltatásokból kizárni az oltatlanokat.


Mivel már nem lehet reklámmal újabb tömeget bevonni az oltásba, ezért csak az egyre pofátlanabb megkülönböztetéssel tudják rávenni a maradék embert, hogy oltsa be magát.

2021. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
16%

#25 És mi van azokkal akik azért oltatták be magukat mert


1. Ingyen van

2. Hatalmas eséllyel semmi komolyabb bajod nem lesz tőle

3. Ellenben kevesebb eséllyel terjeszted a vírust és kerülsz kórházba miatta


1.és 2. Én nem félek a vírustól a családom nagy része már átesett rajta. H1N1 ellen is be vagyok holott semmilyen "marketingre" nem emlékszem


3. Én már februárban megkaphattam az elsőt hamarabb bármelyik ismerősömnél.

2021. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
94%
1es kettes remélem láncravernek titeket a pincében. nemfogom magam belövetni nem engedek a zsarolásnak.
2021. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Molettimado ***** válasza:
4%
24: milyen gazdájuk? kiK vagiznak? Aki nem olt azt nem érdekli a környezete és inkább a sarlatának a hülyeségeit elhiszi mert könnyebb elhinni hogy nincs vírus vagy nem olyan veszélyes.Könnyebb homokba dugni a fejet.
2021. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
88%

"Könnyebb homokba dugni a fejet."


Nem vagyok beoltva és élem az életem úgy mint a "járvány " előtt.


Az oltottak nem akarnak tudomást venni semmiről csak ugrálnak a parancsszóra...

2021. szept. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
42%
#28 Gratulálok, szépen felmondtad a betanított mantrát. Kár, hogy a tények mást mutatnak.
2021. szept. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg én ebből a rohadt nagy "járványból " csak a napi hisztériakeltő médiában hallok,a való életben nyoma sincs, csak a neten meg a rádióban tv -ben...

Szokásom h egy hétig kerülöm ezeket a pánikkeltéseket amikor már tele a tököm az egésszel...

2021. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!