Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora diktatúra lesz bevezet...

Mekkora diktatúra lesz bevezetve a negyedik hullámra?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 22:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
93%

,,Ingyen van"

Az Auschwitzba tartó vonatjegy is ingyen volt😂

2021. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Molettimado ***** válasza:
0%
30: milyen tények ember?????? Nektek vírustagadóknak nincs betanított szövegetek? Immunrendszeremben hiszek, pókemberek leszünk. oltottakkal van tela a korház. Kamu vírus. Vírus volt van és lesz. Most döntsétek már el hogy van vírus vagy kamu és melyik korház van tele oltottakkal. Ti vírus tagadók tanultok be szövegeket de bizonyítani nem tudtok semmit ebből.
2021. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Molettimado ***** válasza:
0%
29 ja persze az oltatlanok meg marha okosak, ja mégsem csak hisztiznek.
2021. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Molettimado ***** válasza:
0%
31 a hisztit a gödényisták csinálják.
2021. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
70%
oltalan vagyok és az is maradok .nem gyözködök senkit semmire .nem tudom ki az a gödény 1 szer láttam valami szakállas pali. hiszek az 50 féle koronavirusban amivel az emberiség kb 4 dbal együtt él .nem hiszek az oltás hatékonyságában ugyanis a mutációkat az képezi. hiszem azt ,hogy ez csal az elsö lépés volt hogy az emberekkel elfogadtassák azt, hogy önként kasztráltassák magukat szellemileg és testileg.egy kedves jóravaló fiatal lány ismerösöm miután megkapta az elsöt nem a 2. 3 .4.5 10 oltást egy héten belül tolószékbe került engem ez teljesen meg gyözött hogy még véletlenül se akarjak ilyet magammnak. de ismétlem nem gyözködök senkit semmire . azt meg hogy ki terjeszti a virust mind tudjuk nem az oltottak vagy oltatlanok hanem a média .Fölösleges itt kövel dobálkozni emberek békéljetek meg és döntsetek magatok és szabadon befolyás nélkül .1 éve kikapcsoltam a televiziót és csak akkor kapcsolom be ha psezni akarok a távoli ismeröseimmel. jó egészséget magyarok
2021. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Molettimado ***** válasza:
8%
Sajnálom hogy a lány ismerősödet. Azt hogy az oltástól került tolószében nem tudom. Ez nem igaz hogy az oltás okozza a mutációt. Én nem akarok senkire dobálózni de én is több támadást kaptam amiért komolyan veszem a vírus és oltás párti vagyok. Én az olátásba hiszek. Nekem meg Képzeld van ismerősöm aki nem vette fel az oltást és meghalt a vírus szövödményekben, és ha oltott lett volna akkor még mindíg élne. Abban egyet tudok veled érteni hogy sajnos akik a tévében vannak néha össze vissza beszélnek és mindenki mást mond. Ebben egyetértek veled. Én az gondolom egyébként hogy független attól hogy oltott oltatlan az illető ki miben hisz ezért az egészért az a mocskos kínai vezetés tehet. Ők szabadították a világra a járványt azt hogy véletelen vagy direkt nem tudjuk de szánalmas hogy másra mutogatnak, pedig ha időben lezárja határai ez a drága kína akkor ez az egész nincs. Azt hogy ketté szakadt az emberiség oltott és oltatlna ez is az ő hibájuk és nem értem miért nincs felelősségre vonás meg drága WHO is össze vissza beszél. Egyébkén annak ellenére hogy oltás párti vagyok a kínaiba nem bízok. Minden amit kína mond hazugság. Na nekem ez a véleményem.
2021. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
64%
36os vagyok Nem kina ezért a felelös ezért hanem aki kina gazdaságát tönkre akarta tenni mivel ö a világ legnagyobb hitelezöje és nézd mi lett fél év alatt letudták a mizériát és rohamos gazdasági fejlödésne kezdett. cégek 100ezreit vásárolja fel .nálunk is. Viktor király megkapta a kinai vakcinát amivel nem is lehetne utazni na ezért kamu király.és máris rohant kinába eladni a pápai husüzemet és felvenni az egyetemre a külcsönt.a virus mutációit a vakcina okozza 1sö volt a britt ugye na ott és itt volt a legnagyobb oltási kampány és a legtöbb halálozás is.indiában és afrikában 20éve tolják a népbe a vakcinákat halomra.én átestem a covidon még év elején apám álltal swájcban dolgozik és hazahozta 1 hétig a házbol sem mentünk ki .szedtünk vitamint sokat ittunk teát föként mézzel.de orvos az nem látott egyikünket sem. egyébként ö is vakcinaellenes miután az ö édesanyját is megölték a korházban pedig csak magas cukorral vitték be.Most neki kell befeküdni egy hétre a jogsi miatt kivizsgálásra mondom fogom a pisztolyt mert van, és megyek befexek vele .engem 1 alkalommal kérdezett meg 1 orvos s egy ápoló szeretném e az oltást. nem tették zsebre amit tölem kaptak. de engem ettöl függetlenül ha valaki akarja oltassa magát vagy ne csak ne gyözködje a másikat a hülyeségével .erröl mindenkinek joga van dönteni . ezek felesleges viták . ugyanis kb 2 év mulva elérik hogy kötelezö legyen minden magyarnak. de én már akkor szeretnék az országon kivül tartózkodni .
2021. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Molettimado ***** válasza:
47%
38: Na akkor kérdeznék tőled: Ha Kína szerinted ártatlan akkor miért nem engedte hogy a nemzetköi kutató csoport elsőre és másdoszorra is elkezdjenek nyomozni, miért zsarolták me a Kínai orvost meg az ujágírókat hogy börtönbe mennek akik előszőr elkezdték figyelmeztetni a lakosságot hogy egy veszélyes vírus terjed? Az hogy valakit korházban megöltek honnan tudod hogy az oltással ölték meg? Honnan tudod hogy Viktor tényleg Kínait kapott??? Nekem több ismerősöm be van oltva,és senki sem halt meg az oltástól vagy lett komolyan beteg. Én a második moderna után hideg rázást éreztem de másnapra elmúlt azóta is teljesen jól vagyok. Sajnos ismerek olyan embert aki elbagatelizálta a vírust és nem él. Ismerek sportos fiatal srácot aki egészséges életet élt és sokáig a vírusból való gyógyulás után ha pár lépcső fokot ment felfele már nehezn kapott levegőt és vannak covid szövödményei is. Nekem van biológus ismerősöm aki nagyon jól elmagyarázta az oltás lényegét. Szóval én nem hallottam ilyet hogy valaki oltástól meghalt volna. Nem a tv a veszélyes hanem az ilyen áll virológusok akik youtubon saját csatornáikon az oltás ellen beszélnek és mindenféle kamu elméleteket kitalálnak amire semmi bizonyíték nincs.
2021. szept. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!